Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mave13

    őstag

    válasz PitLee #6002 üzenetére

    Az a baj, hogy nem értik. Vagy nem is akarják érteni.

    Hiába tennél be szép színes ábrákat, szarnának rá.
    Ma kb. 27 óra "szolgálat" után jöttem ki a kórházból. És mintha egy másik világba léptem volna át a kijáraton keresztül. A készülődés, átszervezés, egyéb para és stressz után napsütés, tavasz, sétáló emberek, közepes forgalom semmi extra. Kivéve, hogy rajtam maradt a maszk, mert annyira megszoktam, hogy nem vettem érszre, hogy rajtam van. És többen furán néztek. 35 perces séta, mire hazaérek a kórházból, ebből kb. 10 perc aktív forgalomban, meg kicsit kerültem a pláza felé, hogy milyen a forgalom (közepes volt). Senkin sem volt maszk, vagy bármi jele, hogy értené mi is zajlik épp. És azért ennyire az sem hiánycikk... főleg, hogy mennyi fogyott belőle az utóbbi időben. Az a készlet nem tűnhetett el nyomtalanul.
    Délután át kellett autóznom a város másik felébe, az oda és a vissza út alatt egy emberen láttam maszkot, pedig figyeltem. Mindenki kocogott, kutyát, gyereket sétáltatott, mintha minden rendben lenne.

    A vírus kb. 1-2 héttel jár előttünk... és mi ezt röhögve hagyjuk, sőt még provokáljuk is.
    A következő napokban a pozitív esetszám masszív emelkedését várom... nem pánikkeltés, tény. De ne legyen igazam.

    Icewolf || kósza ||

Új hozzászólás Aktív témák