Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #116799 üzenetére

    Nekem rajta kívül még Buffon ilyen, de azóta, hogy ők nincsenek, már van annyira szimpatikus keretük, hogy lelkiismeret-furdalás nélkül kapjak hányingert. ;] :DDD

    A Spallettis képeken nagyon nevettem. :))

    Ringman: Most miért mondod ezt? :(( Lichtsteiner olyan kedves a szívemnek. :DDD
    Nem hittem el, hogy kellett az Arsenalnak...
    Nedved is olyan szimpi srác, azokkal a gyönyörű szőke fürtökkel lehet őt nem szeretni?!
    Na azért van lejjebb, Radu, Basta, Lulic, Hernanes, Leiva...

    ---- ----

    Azt valaki meg tudja nekem magyarázni, hogy a Milan honnan költ ennyit?
    Piatek és Paquetá oké, hogy ketten együtt keresnek 4M€-t, Higuain 9.5 millájával szemben amitől ugye megszabadultak, de ketten együtt 70M€-ba kerültek.
    Nemrég ott tartottak, hogy 2021-ig ki kell egyenlíteni a számláikat (bevétel/kiadás) és csak a fellebbezésük sikere miatt nem zárták ki őket az FFP miatt az EL-ből a pénzbírságon felül.

    A pénzügyi elemzésekből kiderül, hogy a Roma miután kikerült az FFP ellenőrzés alól, azután is tisztán játszik és még így is növekedtünk egy erőset gazdaságilag.

    Kezdek belezavarodni a dologba, ha a Milan és az Inter háza táján nézelődök.
    Tényleg megköszönném ha valaki tudna mondani vagy linkelni valamit erről.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák