Új hozzászólás Aktív témák

  • deny330

    aktív tag

    Üdv!

    Logitech G430am van. Azonban szétjött a bal oldali műanyag rész a fejhallgató felett. Beadtam garanciába, nem cserélték / javították. Nem volt dobálva meg semmi, nagyon vigyáztam rá.. Szóval a kérdésem az lenne, hogy egy HyperX Cloud I + Asus Xonar DGX hangkártya mennyire jó választás?! Egyenlőre használom a Logitechet így, aztán ha megadja magát veszek mást. Ami fontos az az, hogy a mikrofon viszonylag tiszta és háttérzaj / zúgás mentes hangot adjon. Sztereón használnám szerintem. Film, zene, hetente 2-3x leülök pár órára kocsikázni meg néha Playerunkown's Battleground. Ezekre gondolom jó lenne.. Anyagminőségre milyen? Nem akarok még 1x így kib@szni magammal, hogy magától leválik a műanyag.. Illetve nagyon fontos lenne, hogy jól szigetelje a külvilág zajait. Mostani Logitechem ezt remekül teszi. Cloud is tud olyasmit?

    Jah igen; ismerős ajánlott Sennheiser HD-202 fülest. Ezzel van tapasztalat? Mikrofon nincsen rajta, annyi a baj. Illetve írnék egy árat, hogy 35.000 forintból szeretném megúszni a hangkártya + füles dolgot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák