Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz Zola007 #10262 üzenetére

    Ez jobban sikerült ellenben tuti többet gyalogoltál érte :D Én csak az erkélyre mentem ki szellőzni amikor megláttam a szemközti fenyőfán a mókust a kuvikot is erkélyről lőttem az kicsivel meszebb volt, még rá is nézett a barátnőmre, szegény nagy lármát csap állandóan, el is akarták vinni de hát nem lehet mivel fokozottan védett és hülyén nézne ki ha pont az agrártudomány egyetemről vinnék el szabálytalanul szegényt ahol oktatják is, hogy mit szabad mit nem.... láttunk ám másik baglyot is az nem kuvik volt hanem valami uhu féle, kisebb test jóval nagyobb szárny, van rengeteg feketerigó... minden héten elhatározom, hogy majd most lefotózom végül csak elfelejtem mindig pedig rengeteg van van, hogy 3 egymás mellett, mókusok, baglyok is akadnak, van házi kuyut is ( kóbor de vérbeli agráros már...), jól bírják a szépen karbantartott terepet, a nagy fákat, az erdős részt mindezt bent a városban, mellettünk főút de nem zavarja őket :) Beállítással nem sokat foglalkoztam, lehetett volna jobbat is de így sikerült, legközelebb majd ügyesebb leszek csak hát na... kompakt, kell neki a sok fény nincs mit tenni...

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Aktív témák