Új hozzászólás Aktív témák

  • orbitalion

    tag

    válasz snowdog #2671 üzenetére

    Írod:
    "Mert ha mégis csak egy ilyen ROM frissítés során lesz féltégla a gépből, akkor miért kellene nekik azt gariban cserélniük?"
    Mutasd meg, hol állítottam ennek ellenkezőjét! Ha elolvasod amit írtam, pont ugyanez a lényege.

    - A PC nem játszik a ROM frissítésben, lefagyhat. :)
    - A PNA nem merül le mert töltöd. Ha még is lemerül újból kezded, mert a bootloader nem sérülhet meg, azt a részt nem frissíti a folyamat
    - Kihúzhatod az USB-t nincs rajta kommunikáció, csak töltés miatt érdemes bedugni.
    - Ne reseteld közben a gépet. Hülyeség ellen nincs orvosság. Egyéb iránt resetelheted, ugynaz, mint ha lemerülne. Kezded előröl.
    - Ha leáll a művelet magától, és a ROM frissítést eleve a mi hibánkból kezdeményeztük, akkor eleve nem jótállásos a kérdés. Tehát semmit nem veszítünk.

    Egyébiránt ha nem hardver hibából áll le, akkor JTAG-on keresztül mindent fel lehet tölteni, de ehhez már tényleg érteni kell.

    Remélem nem kötekedésnek veszed, igyekeztem szakmai oldalról megközelíteni.

    A WayteQ álláspontját megértem és elfogadom. Ha valaki korrekt velük, és nem akar visszaélni a jóindulatukkal, akkor nem lehet gond. Az igaz, hogy csak a magam nevében beszélhetek.

    Vannak dolgok, amiről mindenki tudja, hogy nem lehet megoldani. Aztán jön valaki, aki erről nem tud, és megoldja. A.E. Civic 2.2 ctdi mk8

Új hozzászólás Aktív témák