Új hozzászólás Aktív témák

  • romero28

    senior tag

    Tiszteletem !

    A következő vitás üzleti ügyben szeretnék tanácsot kérni . Hirdettem egy i7 965 ee cpu-t . Jelentkezett érte egy srác , konkrétan ő : gunyo, hogy számítsam be az i7-960-as prociját , és valamennyi pénzt fizet még rá . Meg is egyeztünk az összegben . Az én processzorom próbagaranciás oem termék . Mai napon reggel kivettem a procimat a gépből , előtte használtam és működött természetesen . A pasztát letörölgettem , utoljára szemrevételeztem , tehát hogy biztosan flott legyen a termék . Becsomagoltam egy szivacsba , és délelőtt átadtam a vevőnek . A helyszínen ő kicsomagolta , szemügyre vette , és hibátlannak találta. Meg is köttetett az üzlet . Majd mikor 2 óra múlva hazaértem , akkor hív telefonon , hogy megint kicsomagolta , és egy kis kondi , vagy fet - nem tudom pontosan hogy hívják , a proci közepén lévő kis ezüst színű pöcök - le van törve . :Y Állítólag ez max akkor törhet le ha jól tudom , ha piszok magas feszültséget kap a cpu , vagy ha fizikai ráhatás történik . A magas feszültség esetén még égésnyommal is jár elméletileg . De az átadás - átvételkor semmilyen hibája nem volt a procinak .
    Most azt szeretné a srác, hogy visszacsináljuk az üzletet , de én a fizikai sérülésre hivatkozva elzárkóztam ettől . Tanácsot szeretnék kérni , hogy ezt helyesen tettem-e :F

    üdv : romero28

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák