Új hozzászólás Aktív témák

  • alfaman512

    tag

    válasz alfaman512 #635 üzenetére

    Vagy másik eset, ez konkrétan velem történt meg. régi net szolgáltatómnál felbontottam szerződést, majd reklám anyagot küldtek postán, ugye a szerződés már fel volt bontva, így nem volt joguk a személyes adataimat tárolni, akkor hogy küldtek a címemre levelet? Ezt megreklamáltam nekik mailben, külső gmail címről, azóta a mai napig jönnek oda is reklám anyagok, meg ászf változásról levelek, pedig már évek óta közöm nincs hozzájuk. Másik:
    Helyi net szolgáltató, nevét nem írom le, az összes volt ügyfél adatai, mind a mai napig tárolva vannak náluk, ráadásul, azóta a szolgáltató el lett adva kétszer is, bekebelezte más cég, nevet is váltottak, de a adatok mindenkiről tárolva vannak, mondhatni az első ügyfélig visszamenőleg, név, cím, telefonszám, személyi igazolvány adatok, szóval minden. És még se koppintottak a fejükre. Utóbbit tutira tudom, mert dolgoztam maszekba nekik, meg haverom direkt alkalmazásban volt náluk, így sok mindenbe bele tudtunk nézni, és hidd el, nem áll meg a személyes adatok kezelése a szerződésben leírtaknak megfelelően.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák