Új hozzászólás Aktív témák

  • damdadam

    tag

    Sziasztok!
    Velem a következő történt!:
    Vettem itt a PH-n egy alaplapot.A hirdető bolti garanciával,fél évesen hirdette.Alkudtam belőle 1000Ft-ot - mivel nem egy városban lakunk - és megvettem,mondván kipróbálom az új Phenom II-esek valamelyikét.Vettem is egy 940-est és használtam is kb. 1 hétig,mert meghibásodott az alaplap!Felhívtam az eladót,hogy gáz van a lappal,mert nem indul.Azt mondta intézkedni fog,ha átviszem hozzá a lapot egy gépben,hogy megnézhesse valóban nem indul a lap....Átvittem,megbizonyosodott....A lap maradt nála természetesen.Három hét elteltével jelentkezett,hogy kicserélték az alaplapot és mehetek érte - megint én ugye -......
    Jól van,mentem!
    Mivel én vettem közben egy s775-ös lapot procival,így erre a lapra már nem volt szükségem.Itthon bevittem egy szervizbe,hogy van egy új alaplapom,amire nincs már szükségem és eladnám,vagy akár bizibe itt hagynám....Itt viszont jött a pofára esés,mert cserébe adtak egy másik használt alaplapot!!!!!
    Felhívtam az eladót,hogy ez nem így működik és miféle eljárás ez!!Azt mondta beszéljem meg a boltban valakivel.Emailt írtam és fel is hívtam a boltot.Ott azt mondták ez így teljesen rendben van,sajnos Magyarországon így működik a csere........Miután ezt kifogásoltam,hozzátette,hogy bizonyára ilyenben utazom,vagyis felvásárolom a használt alaplapokat és megpróbálom újra cserélni őket garancia címén.......Meg,hogy én nem is jártam soha náluk az üzletben,semmilyen papírom nincs az üzlettel kapcsolatban -ez mondjuk tökéletesen fedi a valóságot és ez most már így is marad..-,meg aztán ők már mindent elintéztek ezzel kapcsolatban az eredeti tulajdonossal,aki most már az Istenért sem akarja érteni a reakciómat..
    Most már úgy látja,hogy csendben el kellene fogadnom ezt így,annál is inkább mert el akarom adni a lapot.
    Felháborítónak tartom ezt az egészet a bolt részéről.....Az eladó hozzáállásáról nem is beszélve....Ő azt mondja csináljak,amit akarok,nem érdekli!!!!
    Ha most meghirdetem itt a lapot és valaki megveszi,mit mondjak neki???
    ...."Figyu!,garanciás az alaplap,semmi baj nem lehet vele,de a legrosszabb esetben garanciában kapsz egy másik használt - ki tudja mennyi idős - lapot"....... Vagy:..."garanciás a lap,de úgy garanciáztatod ahogy akarod...hogy ezt csak az eredeti vevő tuná elintézni az már a te bajod"...
    Ti mit csinálnátok a helyemben???
    / ha valami nem tiszta,szívesen belinkelem az egész beszélgetést /

    Ha egy cápa a tenyeredből eszik...........az enni fog a lábadból is!!

Új hozzászólás Aktív témák