Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    Sziasztok!

    Tudtok valami várható változásról, netán áremelésről pl. januártól?

    Jelenleg TV Bronz + Fiber Power 120 + Telefon Nonstop S csomagom van fehér CB-vel, de hűség nélkül vagyok lassan 2 éve. Ez jelenleg nekem 4140 Ft-ba kerül.
    Szeptemberben vettem Vodától 2 év részletre egy TV-t, aminek a részletét hozzácsapják az előfizuhoz, de ez talán mellékes

    Tegnap küldött voda részemre egy levelet, hogy hosszabbítsam meg előfizetésem és az oldalukon bejelentkezve megnézhetem az ajánlatokat.....gondoltam majd rálesek valamikor.
    Előbb felhívtak telefonon is és tettek egy ajánlatot, miszerint 45xx Ft-os díjért átcsapnának 300-as netes csomagba, a többi szolgáltatás maradna ahogy jelenleg van + bejönne 12 hónap hűségidő.

    Megbeszéltem, hogy jövőhét hétfő vagy kedd délután keressenek meg újra addig átnézném a mail-ben küldött ajánlatukat is...no azt gyorsan megnéztem -> semmi értékelhetőt nem kínál számomra sajnos a weboldaluk :(

    Tehát adott a kérdés: várható-e valami "trükk" voda részről a közeljövőben vagy csak szimplán eszükbe jutott, hogy pár száz forintot kivegyenek a zsebemből? :DDD

    Pár éve volt, még UPC-nél trükköztek ilyesmivel, hogy pár száz forint díjemelkedéssel átraktak sokakat magasabb net csomagba, akit meg ez az ajánlat nem érdekelt 1-2 hónapon belül automatán 0 extra díj fejében dobtak át ugyanarra az emelet sávszéles csomagra.

    Akkor ezt megkajoltam, most inkább kihagynám, mert amúgy is bőven elvagyok a jelenlegi 120-as sávszéllel is :B

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák