Új hozzászólás Aktív témák

  • Peltár

    aktív tag

    válasz mikung #78902 üzenetére

    Én ezt nem tudom, engem csak azért érdekel, azért jutott eszembe a 200MB tárhely,
    Mert szükség lett új + UPC email címre mert az UPC+Enternet+Google hármas valamelyike eltünteti a leveleim egy részét. Azaz az Internetet a UPC adja a levelezésem Enternetes 15 éves email címekkel amit
    mindenki ismer és használ. Namármost ha UPC szolgáltató alól Enternetes email cimmel Gmail címre küldenék levelet az most már nem működik, régen igen. Mind ezt úgy hogy a levél elmegy a szolgáltató nem dobja vissza, a gmail sem teszi spam-be, vagy küldi vissza. Így jött az hogy kell UPC + email fiók + alias.
    Ehhez előkotortam a jelszavas papírkámat amit kaptam az UPC-től és ha már ott figyel a 200MB webtárhely gondoltam azt is beállítom mert ha fizetek érte és éppen most jól is jönne, akkor hajrá. Az +UPC email címek és aliasok fél óra alatt megvoltak de csak azért fél óra mert válogattam a lehetséges nekem tetsző címek közül.Az ftp-re is ránéztem mutatja hogy van 200MB nem használt helyem, Viszont a kliensbe nem fogadja el a jelszót. Elfogadja a kiszolgáló címet , a felhasználó nevet de a jelszót nem, pedig az ugyan az kéne legyen az UPC szerint amivel az E-mail fiókokat menedzselhetem. azaz amivel a manager oldalra is be tudok lépni.
    Gondoltam valamit nem jól csinálok megnézem az UPC, Youtube, Google, de semmi. Hogyan állitsd be UPC alatt az FTP-klienst hogy a weboldaladra fel lehessen tőlteni adatokat. Nem a 200MB hiányzik mert van fizetős
    Dinamikus 2GB tárhelyem, ami nincs sebességben korlátozva weboldal is fut alatta, és nem valamelyik ingyenes szolgáltató, aki ellopja az adataid, vagy eltűnik, vagy fízess ha nem akarsz reklámot vagy sebesség limitet. Van Gmail-os email címem is de ez a cég egyrészt mindent ellop, + teli rakja hirdetésekkel. Aztán ha holnap nem tetszik neki az ország, kivonul vagy Trump unja meg Viktort és azt mondja mától MO-ra nincs google + gmail akkor marad a jó kis fizetős de relatíve stabil UPC email cím. A Google és facebook ellen elég komoly vizsgálatok folynak, + elég komoly büntik, ha ezt megunja vagy nem éri meg neki mert nem lophatja el az adataid és nem adhatja el külsős cégeknek, akkor egyszerűen tovább áll. Ennyi

    Szóval érdekelne hogy akinek még szintén van 200MB UPC webtárhelye amire FTP klienssel tud feltölteni hogyan állította be és milyen jelszó kellett hozzá pluszban.

Új hozzászólás Aktív témák