Új hozzászólás Aktív témák

  • Mysterion

    tag

    Sziasztok! Tudom időnként felmerül, de eddig nem nagyon láttam választ. A környékünkön elkezdett a Telekom ficánkolni és üvegszállal behúzni a környéket. Most az UPC-nél van egy csomagom amiben fizetek 12.000 forintot, ebben FP120-as netet sikerült nekik beleszuszakolni, egy Gold csomagot és a korlátlan telefont. Azt néztem a T-nél kb. így utcáról beesve 2000 forinttal drágábban kapnék 1000Mbit-et, és ugyanezeket az opciókat.

    Namost engem az 1000Mbit downlink önmagában abszolút nem érdekel, viszont az uplink nagyon is. A 120-as net az UPC-nél szánalmasan nevetséges 10Mbitet ad, de még a legnagyobb 500-as csomag is mindössze 22Mbit. Azért ez a piacon ma már finoman szólva sem jó. Hamarosan lejár a hűségem az UPC-nél, és ezért elkezdtem tájékozódni a dolgokban. A Digi és a Telekom is a komolyabb csomagjaihoz emberi UL-t ad már, csak az UPC nem. Alapvetően nem lenne semmi bajom az UPC-vel egyébként, de ez az uplink viszont zavar és emiatt gondolkozom nagyon a váltáson. Az lenne a kérdésem, hátha itt vannak olyanok akiknek van jobb rálátása a dologra. UPC-nél várható valamikor bármilyen változás annak érdekében, hogy így 2017-ben ezt a nevetséges UL sávszélt kicsit növeljék ? Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák