Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    na megtörtént ma a szerelés :D
    soha többet nem kábelezek főleg nem nyáron :D

    zsír új gerinc kábel van most a padlástérig, ott 3-as osztó szóval király lett minden
    a Horizon box-tól nem vagyok elragadtatva de működik szóval marad ez, a szerelők letekertek nekem vagy 30méter UTP kábelt de mondta hogy koax-on frissíti magát nem kell hozzá UTP

    modemem sajnos maradt a TC 7200 mert csak 5ezerért adtak volna connect boxot mivel nem új belépő vagyok
    ezt mondjuk megreklamáltam hogy miért nem kaphatok de mindegy marad ez egyelőre
    240-et viszi simán, 20-at is fel és N-es wifi elmegy úgy ahogy

    viszont a TV-vel szoptak egy csomót már kártyát cseréltek boxot cseréltek sehogy sem akartak menni a HD csatornák meg a gold csomagban a csatornák
    a végén jöttek rá úgy másfél óra telefonálgatás meg osztócsere után hogy az utcán lent van "noTV" szűrő és elfelejtették levenni :D :D :D :D :D

    telefon is faszán megy, smart kártya is jó most már, szóval minden stimmel végre :R

    rámérettem a modemre is azt mondták minden érték zöld és fasza nagyon a jelem úgyhogy nem kaphattam CB-ot na de mindegy lehet jobb is majd ha jön új CB akkor arra fogok 1-2év múlva váltani

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák