Új hozzászólás Aktív témák

  • Dusee

    őstag

    Hello!

    Az lenne a kérdésem, hogy mely csatornák kódolatlanok a UPC Digital Gold csomagjából?
    Az összefoglalóban lévő "A kiterjesztett digitális vételezési lehetőség tartalma" link nem működik.
    Van egy DVB-C tuneres TV, amihez nem szeretnénk se boxot, se kártyát, eddig Telekom-os előfizetés volt, ott egész jó mennyiséget lehetett box nélkül nézni, viszont tegnap rákötöttem a TV-t a UPC-s vonalra, újrakerestem az állomásokat, talált is ~220 csatornát, de kb. 10db nézhető, a többit kódoltnak írja, és hiányoznak is csatornák (pl. ATV, HírTV), amik kódoltan se jelennek meg, pedig benne vannak a csomagban.
    Lehet ez amiatt, hogy mondjuk a TV nem minden mHz-et keresett meg (régebbi B szériás Samsung TV, és teljes tartományban kerestettem vele)?
    Az összefoglalóban lévő "Miért nincsen meg az összes csatorna automatikus keresés során Mediacard használata esetén?
    Manuálisan rá kell keresni a 112/120/128 MHz-s frekvenciákra ilyenkor." megoldhatja ezt?
    A másik kérdés pedig, hogy ha nincs Észtország a beállítható vételi helyek között a TV-n, akkor melyik országra kell állítani, hogy az ékezetes szövegek helyesen jelenjenek meg?

    Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák