Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz Intruder2k5 #31049 üzenetére

    Épp ezért kérdeztem rá, hogy nem-e UPC-s volt előzőleg, mondjuk akkor azt is tiltani kellett volna de hagyjuk (nem is hallottam még olyat, hogy saját modemet feketelistára tettek volna csak mert megszűnt az előfizetés, hisz attól még az eszköz működőképes, ráadásul drága is, mondjuk nekik nem drága ami nekünk az).
    Egyébként lehet idegen modemet regisztrálni más szolgáltatóknál, csak a modemnek működőképesnek kell lennie, és kell lennie egy olyan embernek (ismerős), aki ott dolgozik és felviszi a hálózatra, mert egyébként nem hajlandóak felvinni "hack" gyanúval.
    Nem tudom hogy tudsz-e róla, de például régebben a UPC, illetve a DIGI kábelhálózatára elég sok külsős/idegen hackelt (haxorware-val ellátott) kábelmodemet (motorola) felvittek és egy kis balhét okozott (ugye amit csak a modem, vagy éppen a hálózat bír), innentől kezdve megmakacsolták magukat a szolgáltatók és elhitetik velünk, hogy nem lehet külsős modemet felvinni.

    Egyébként köszi az infót és értettem mindent, csak valamit nem nagyon akartam elhinni, de ez gyakran így van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák