Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    válasz Mr K #69014 üzenetére

    OFF, de a hazai szállásárak olyanok, hogy teljesen értelmetlenné teszik az országot célpontként. Most voltam egy 4 csillagos szállodában a Lővérekben. 90k/éj 2 főnek. :Y 1 éve újították fel, a klíma csak akkor ment, ha a központi egységet is bekapcsolták, hiába tekergettem én a szobában, nem működött, szóval este kb. nem tudtam aludni a melegtől. A víznyomás kritikán aluli volt, a reggeli erős közepes, a sonka konkrétan szagot adott (nem a jó értelemben). Ennyi pénzből olyan szállást veszek óceánparton, olyan fullos kajákkal, hogy megszólal. Szóval az van, hogy eszemben sincs itthon bárhova menni, mert a szolgáltatás gyatra, a személyzet többségében bunkó, a kaja maximum átlagos, a környék semmi extra, mindez annyiért, mintha elmennél egy érdekes helyre, nagyon jó szállodába külföldön.

    A Covid csak annyt csinált, hogy kényszerrel terelte be az embereket a lokális piacra, mivel problémás volt utazni. Nem azért nőtt a kereslet, mert annyira jó és érdekes lenne hazai célpontokra utazni.

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák