Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogkefe21

    kezdő

    Nekem a kritikákkal ellentétben a Rings of Power sorozat eléggé tetszik. De talán azért, mert eleve megfog az egész Gyűrűk Ura sztori. Szerintem ez az első évad csak megalapozta a történetet, a folytatás innentől kezdve izgalmasabb lesz. Ez ilyen megismerkedtünk a helyszínekkel, karakterekkel, elindította a másodkort című évad volt. Belátom elég sokszor tényleg vontatott is unalmas, de az első 3 rész, amikor még ámultam, hogy ez Lotr újra, illetve a 6. rész azért kárpótol. Főleg a 6. rész. Utolsó részben valószínűleg kiderül, hogy Halbrand-e Sauron, illetve kiderül Meteor Man célja is, meg jó sok kérdésre választ kapunk még, Isildurral mi lett, meg Adar akkor mit lép innentől kezdve, ha Sauron felfedi magát.

    Ami viszont nem tetszik és nem tudom megszokni:
    Nincs tömeg. Egyedül Numenorban és a törpöknél éreztem, hogy akkor itt most tényleg itt élnek. A tündék városát meg sem mutatták, pár tünde volt csak a szírten, meg egy utca ahol a halottakról van szobor... Ennyii, de talán ez jobban ki lesz majd fejtve, ami a nagyobb baj, hogy Mordor születése egy vicc volt. Délvidék 2-3 faluból és 100 emberből állt? Pár tünde vigyázott az egészre? Az orkok sincsenek túl sokan, kb ők sem lehetnek 300-nál többen, főleg, hogy a maradék 30 ember kiállt ellenük csatázni.
    Hol a tömeg? Hol a sokaság? Nem tudom elhinni, hogy itt tényleg egy világ sorsáról döntöttek amikor kb láttam 20 hobbitot, 4 mágust, 15 tündét, 300 orkot, meg 100 vidékit. Leszámítva Numenort és a törpöket... A filmekben hatalmas seregek voltak, rengeteg várossal rengeteg király. Hatalmas csaták, millió orkkal. Ott egy egész világ sorsa volt a tét. Itt kb max 1000 karaktert mutattak. Engem ez zavar egyedül, olyan kicsi nekem a sztori, olyan kevés karakter van benne, kicsik a csaták és kicsi a tét.

    Látványra amúgy nagyon szép, de szerintem jót fog tenni neki, hogy mennek a stúdióba és számítógépeznek egyet, mert eddig szép szép de a filmektől elmarad azért.

    [ Szerkesztve ]

  • fogkefe21

    kezdő

    válasz Bad Pritt #66012 üzenetére

    Rings of Power:
    nem pszichopata, csak a bátyja halála miatt gyűlöli Sauront és az orkokat. De abban igazad van, hogy amennyire op simán kinyírhatott volna 8 orkot. Talán azt akarta a sorozat szemléltetni, hogy már teljes Mordort ellepték és hiába kaszabol le 8-at hirtelen a többiek rájuk fognak találni és mondjuk 30-40-t már nem tud lekaszabolni. Ugye hirtelen a semmiből Mordor a legveszélyesebb hely lett. Azelőtt Theo simán 15 ork elől tudott elmenekülni még a faluban. Amúgy jókat írsz tényleg tele van bukfenccel a sorozat. Megnéztem volna ha mondjuk a Netflix vagy az HBO készíti.

    [ Szerkesztve ]

  • fogkefe21

    kezdő

    Eddig nem láttam róla véleményt ezért leírom:

    Idol (HBO Max): Eddig három rész volt, az 1. És 3. jó volt a 2. szerintem elég gyenge. Mivel The Weeknd zenei munkásságát szeretem, ezért kíváncsi vagyok milyen a színészi játéka. Sokan szidták de azért elmegy, viszont Johnny Depp lánya egész jól alakítja a főszereplőt. Kicsit olyan érzésem van mintha Miley Cyrusról szólna a sorozat. Nem tudom mennyire zajlanak így a dolgok a zeneiparban, mint amennyire a sorozatban vagy mennyire kitalált mű az egész, de engem megfogott 10/7 simán.

    A Fehér ház vizszerelői (HBO Max): Hát ez a sorozat viszont már lerágott csont szerintem, kicsit sem érdekes már a sztori és úgyis tudjuk mi lesz a vége, viszont Woody szerintem hatalmasat alakít benne és már ezért érdemes nézni. 10/7 Woody miatt, különben 10/5 csak nekem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák