Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz gbors #73443 üzenetére

    Nem tudom egymástól megkülönböztetni a szereplőket az első 1-2 órában - ez filmnél nagyobb gond, mert addigra vége van :DDD

    Első sorozatoknál ezzel kűzdöttem én is, de lassan menni fog, viszont amikor valakire név szerint hivatkoznak, akkor erősen kell logikázni néha, hogy az most ki is lenne...

    Szóval amiket leírsz, azzal valahogy meg kell kűzdeni, de egy idő után elkap a gépszíj és vége, keresni fogod ezerrel a koreai sorozatokat! Amitől a legelső epizódnál kikapcsolatam, az a beszédük volt, nagyon zavaró, hogy sok szavukban elnyújtott magánhangzókat ejtenek piszok hosszan(a mi fülünknek legalábbis)...az érzelmi és erkölcsi dolgaik is szokatlanok eleinte. A hajlongás tényleg érdekes, főleg ebben a Kijelölt Túlélőben volt érdekes figyelni amikor változtak egyik pillanatról másikra az alá/fölérendeltségi viszonyok.

    Minap láttam valami sorozatos oldalon, hogy 14000+ koreai sorozat van listázva, szóval lesz miből mazsolázni. Anno a skandinávokra voltam nagyon rácuppanva, utána nem nagyon bírtam USA sorozatot végignézni, most ugyanez van/lesz a koreaiakkal. :N

    [ Szerkesztve ]

    eladó Samsung PM883 1,92TB SSD 50eft

Új hozzászólás Aktív témák