Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pw12345

    aktív tag

    válasz gyeniko #110564 üzenetére

    Hajaj, nagyon jó lehet neked, nézd őszintén örülök a mázli sorozatodnak, remélem sokáig kitart.
    Máris egy közös vonás: én sem járok Auchanba.Biztos nem ott fogunk összefutni.
    Netes rendeléseim nekem is bontatlanok voltak, igaz nem is rendeltem olyan helyről, ahol már a boltban átcsomagolt terméket láttam.
    Személyesen már nem is próbálkozok, TV-vel semmiképp: cipelje a franc.
    Az kizárt dolog, főleg 6 éves távlatban, hogy a személyes vásárlásaidnál ne találkoztál volna újracsomagolt kacattal (ED-nél, illetve, háztartási gépnél még el tudom képzelni, TV-nél semmiképp) Tesco, MM, Euronics, BB üzleteiben. Vagy meg sem nézted, vagy azt sem tudod mit kell nézni, vagy szimplán vetítesz.
    Ez a vitték-hozták megint opcionális, a "hozás" még tuti, de a "vivés" már cinkesebb, mérethez, súlyhoz, értékhatárhoz köthetik, vagy szimplán elhajtanak: juttasd vissza valahogy.
    Lehet, hogy nem életszerű, de ez van. Shotika sztorija a lemondásról is bohózatba illik, ha nem tapasztaltam volna nem hinném el, de sajnos ez van. Az életszerű, hogy külföldit lát a pincér és a 700 Ft-os reál pezsgő 70000 Ft-ra ugrik? Vagy, hogy hónapokig kallert nem látok egy járaton, de a jó idővel megjelennek és a turistákra utaznak? Ilyen elvetemült, velejéig romlottak ezek, biztos nem főnöki utasítás.
    Nem is írtam, hogy minden szerencsétlen, alul fizetett árufeltöltő a sátán műve, aljas, gonosz lény, létezésük célja a vevők életének megkeserítése. Nem, csak ki akarják fizetni a rezsit, azt csinálják, amire utasítják őket, ha simlis a főnök, akkor variálnak. És az sem biztos, hogy a manager fentről kapja ezt az utasítást, el tudom képzelni, hogy saját bulit rendez, aztán vagy megbukik, vagy nem. Boltja válogatja. Volt, ahol hihetetlen tirpák, tapló, sunyi személyzettel találkoztam, máshol ugyanezen láncnál nagyon korrekt hozzáállás volt, cicababák is lófráltak, valóban ki lehetett próbálni a készüléket, távost is adtak. Egy TV újracsomagoló taggal pl. nagyon jól kiveséztük az egyes készülékek tulajdonságait, amíg ragasztgatott. Máshol elhajtottak, hogy ne buzeráljam az árut, vegyem meg, vagy húzzak. És ez ugyanaz a cég.
    "különlegesen peches vagy, lehet, hogy a valamilyen rejtélyes okból "behúzod" magadnak ezt a sok rosszat."
    Egy szóval nem írtam, hogy minden kétes, reciklált vackot megveszek, de sajnos néhányszor ráfutottam,
    amúgy meg látom, amit látok. Feleslegesen nem is hurcolászok vissza terméket, csak, ha gond van vele.
    Hiányzik a túrónak az ügyintézés, meg a balhé.
    A bajt sem keresem szándékosan. Volt olyan ismerősöm, aki azzal szórakozott, hogy direkt előkotort a polc mögé beesett, lejárt dolgokat és handabandázott miatta, nekem erre sem időm, sem energiám nincs. Mondjuk ő járműveken is előszeretettel csinálta a balhét, könnyen tehette, akkora, mint a hegyomlás.
    Ha ellenségesek, elutasítóak, beszólnak, viszont offenzíven lépek fel. Tudom, csúnya dolog, de ez van.

    Ezen felül madaras Tescoban másfél méteres, J-s UE60J6240 200 rugó, aki még akar PIP-et.

Új hozzászólás Aktív témák