Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz Azurooandrew #68637 üzenetére

    Több okból is azt gondolom hogy igen, samu garit ad a digitalko. Egyrészt mivel az oldalon 1 évet adnak, tehát a többi bolttal szemben amik 2 évet adnak hátrányban lennének. Másodszor a gari feltételek közt olvasható hogy a samu magyar támogatásával adják. Aztán itt a ph-n is többen írták már hogy tudták regisztrálni a tv-t, valamint egy ismerősöm már vett tőlük samut és ő is regisztrálta és ment. Szóval azt gondolom igen, de majd ha beírom a neten a sn-t, akkor kiderül :)
    Amikor a nyár elején az F6500-at akartam ennyiért venni, a H széria épp akkor jött be és kb 360 körül nyitott. MM, Euronics most is kb annyiért adja, szóval ez nekem már árcsökkenés, főleg ha azt nézed digitalkonál az F6500 most drágább mint a H6500 :Y
    Igaz csak youtube-on néztem a két tévét, de én nem látok különbséget a 6400 és 6500 között külsőre.
    Persze szívesen írok róla, de annyira topa vagyok hozzá, hogy nem tudom mit :DDD Írj majd hogy mi érdekel és megpróbálok válaszolni. Jelenleg egy 12 éves 100Hz-es Grundig duruzsol itthon, szóval ahhoz képest tuti elképesztő változás lesz.

    Más. Nem a vitát akarom újra szítani, de olvasva az előző hozzászólásokat, felmerül bennem a kérdés: mire való a smart tévék beépített lejátszója, ha arra alkalmatlan hogy a egy mai tévén szépen, gördülékenyen filmet játsszon le? És miből tartana ha a gyártók jó lejátszót építenének be a tévékbe? Megdobná az árat, plusz hardvert kéne beépíteni, vagy a külön lejátszó eszközöknek nem akarnak konkurenciát csinálni? :U

    [ Szerkesztve ]

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák