Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    Nem tudom, mit sikerült csinálnom a Samu LE40C650-emmel :(
    Amikor hazahoztam a tévét, összedugtam, bekapcsoltam, végigmentem a kérdéseken, és megtalált mindent. Még a kábeltévé digitális adásait is. Persze azt megjeleníteni nem tudja "kódolt jel"-t ír ki, de ez így van rendjén.
    Aztán tegnap próbáltam bohóckodni szobaantennával, kíváncsi voltam, talál-e földi digitális adást. Semmit sem talált. Persze az antenna sem volt az igazi.
    Mindegy, visszadugtam a kábeles antenna vezetéket, és újra ráindítottam a csatornakeresést. És akkor lestem nagyot, mert a TV2-n kívül az égvilágon kívül semmit sem talál. Próbáltam légi, kábel, digit, analóg, mindenhogy, de semmi. Még azt is próbáltam, hogy azt az antennavezetéket dugtam a tévébe, ami bejön a lakásba, de semmi. Adás van, mert pl. a DVD felvevőm tökéletesen látja az analóg csatornákat. Próbáltam kézzel beírni a C8 csatornát (asszem ez nálunk az M1, a DVD felvevőn legalábbis az volt a neve), de semmi :(
    Annyira emlékszem, hogy időközben a 2002-s firmát updateltem, 3003-asra. Ez kavart volna össze valamit??

Új hozzászólás Aktív témák