Új hozzászólás Aktív témák

  • Capella

    senior tag

    válasz axlfsi #1298 üzenetére

    Igen, az lenne az alapja és kiindulópontja, hogy az alvás időtartamát jól mérje. Csak utána jöhet szóba, hogy amit mér, az mi és mennyire pontos adat. (Mélyalvás, álom vagy felületes alvás, véroxigénszint, stb.)
    Ha órák kiesnek, és mikor hogy, akkor nem sok értelme van az egésznek, csak bosszantó.
    Jó lenne tudni az okát, mert van akinek jó, lásd Parallaxis. Talán a szenzorok nem teljesen ugyanolyanok.
    Egy időben gondoltam, talán a hőérzékelő tisztítása segíthet, de nem egyértelmű.
    Nekem még olyan is van, hogy a tényleges ébrenlétek szakaszai mellett bepakol egy csomó narancssárga vékony vonalat szintén ébrenlétnek alvás közben.
    Oké, még azt is mondhatnám, hogy biztos érzékeli a mikroébredéseket is apnoé miatt, micsoda szuper érzékenysége van, de nem vagyok erről mégsem meggyőzve, mert lehet, hogy ugyanekkor pedig a véroxigén szint nem is alacsony.
    Az sem biztos, hogy jól érzékeli az alvás közbeni ébredések utáni visszaalvást. Van amikor az ágyban töltött időt folyamatosnak veszi, van amikor pedig szakaszokra bontja indokolatlan kihagyásokkal félórákat, órákat lecsípve az időből, pont mint nálad a linkelt képen.
    Hogy megbízhatatlan, az a legnagyobb gond, de hogy mit kellene tenni, hogy ne csak időnként legyen jó, azt nem tudom.
    Nálad talán még sosem volt jó. :F

Új hozzászólás Aktív témák