Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Balathruin #34268 üzenetére

    xFreex jovoltabol en is bele tudtam matatni ebbe-abba, nevezetesen a pancelok ertekeibe is, tobbnyire olyasmit modositgattunk, mint a kulonbozo anomaliak elleni ellenallast, vagy kepzodmenytartokat, futas soran veszitett pihentseget, de megtalalhato volt a pancel lovedekellenallasa is, mindegyiket valtoztattuk bizonyos elkepzelesek menten, cipelheto suly merteke, stb.
    Mivel irhatnekom van, le is vezetem a Free altal betett pancelok jellemzeset.
    Bandita Exo - ertekeles : nagyon gyenge - keves golyoallosag, gyenge anomaliavedelem, jo pihentseg, speci tulajdonsag a megemelt sugarzas elleni vedelem - ugye a banditak eddig borkabatban jartak a Zonat, es elegge radioaktiv elemek voltak soraik kozott :D
    Szabadsag Exo - ertekeles : gyenge - picitt jobb golyoallosag, de gyenge, mert inkabb az anomaliavedelemre osszpontositottak, igy az szinte mindegyikben kivalo, speci tulajdonsag 2+3 fejlesztheto kepzodmenytarto.
    Monolit Exo - ertekeles : kozepesnel gyengebb - itt mar turheto a golyoallosag, az anomaliavedelem is elfogadhato, speci tulajdonsag a megemelt sugarzasvedelem - ugye az eromu teruleten nagyobb a sugarzas, mivel a katonak agya/tudata a Monolit befolyasa alatt all, nem kell pszi vedelem, igy az exo sisakja a pszi elleni berendezes rovasara golyoallasra van megerositve.
    Zsoldos Exo - ertekeles : kozepes - ez a pancel kb mindenben megfelelo, de semmiben sem jo, speci tulajdonsag, hogy egy cseppet megemeltuk a sugarzasellenallast, es ennyi.
    Tiszta Egbol exo - ertekeles : kozepesnel picivel jobb - turheto golyoallosag, anomaliavedelem turheto, speci tulajdonsag, hogy 4 kepzodmenytartoja lehet.
    Szolgalatos Exo - ertekeles : jo - nagyon jo golyoallosag az anomaliavedelem hatranyara, ami elegge rossz,Speci tulajdonsag nincs.
    Katonai Exo - ertekeles : kituno, minden sztalker a'lma :) - hatalmas golyoallosag, nagyon jo anomaliavedelem minden szinten, speci tulajdonsag a rengeteg kevlar es titanlemez, hatrany a hatalmas suly (55kilora allitottam be), valamint csak 3 kepzodmenytartoja lehet, de vigan futkoshatunk a Zonaban, szinte elpusztithatatlanok vagyunk.

    Nagyjabol igy lottuk be az Exokat, a tobbi mezei pancelnal is belepiszkaltunk valamennyire, megjegyzem, ezeket en ujraszamoltam, de csak egy tablazatban, meg nincsenek az allomanyokban atjavitva.

    Fegyversebzes : itt az a cel vezerelt, hogy sebzesi ertekeket tudjak adni azoknak a fegyvereknek, amiket Free +-ba betett a Turulba, pisztoly, puska, karabely, mesterlovesz fegyvereknek (1 szepseghibaja van az egesznek, hogy csak a kepek eredetiek a fegyvereknel, maguk a modellek gyakorlatilag mas fegyverek modelljei, ami nem egyezik a keppel, aztan van olyan ami valamennyire egyezik, mert mas fegyver magyar koppintasa, es van 2 fegyver ami viszont mar megegyezik, az egyik az NGM-81 - ezt a modder srac csinalta nekem, AK-74 vaz, galil tar, es PKM csoszajfekkel - , a masik az AMD-65 ami ugyan eredeti modell, de a mellso markolat le van szedve, mert nincs hozza animacio, es az egyik AK animacioja van hozzarendelve).
    Szoval emiatt vegiggondoltam, hogy az emlitett fegyvereket hogyan tudnam szintre hozni az alapjatek fegyvereivel, de megneztem par mas mod fegyversebzeseit, es ugy lattam, hogy nagyon kiegyensulyozatlan, azaz nincs 1 kozos keplet, es igy nem tudtam, hogy mihez tartsam magam, ezert elfogadtam ha jol emlekszem az AK-74 sebzeset alapul (31 vagy 33) mar nem emlekszem, es miutan kitalaltam ezt a kepletet amit mar leirtam, az X valtozot kellett megtalaljam, ami az urmeret * sebesseg alapjan kiadta a 31 vagy 33 erteket.Miutan meglett az X valtozo (1350 vagy 1250, egyes fegyvereknel mas, pl pisztolynal es soretesnel, vagy speci fegyvernel, mondjuk AS VAL ahol a sebesseg csak 4-450 m/s) akkor kigyujtottem jopar fegyvert, aminel hozzafertem az adatokhoz, es alkalmaztam a kepletet, ennyi.Hat jo lenne a realis, esetleg, ha van kedved, 1 vagy 2 fegyver eseteben kiszamolhatnad a valos sebzest is, az AMD-65, NGM-81-re gondolok, de foleg az AMD-65 erdekel, ugyanis az a legpopecebb fegyver a modban, mindig azt hasznalom :D
    Es baromira erdekes, hogy egesz jol beallitottam veletlenul az AMD-65 szoraskepet :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák