Új hozzászólás Aktív témák

  • Timstrike

    tag

    válasz shield #34136 üzenetére

    Nekem eddig tetszik,habár már töbször újrakezdtem. Nincs egy előre szabott vége a módnak. Mindenki amit választ azt teljesíti. Szabadon lehet koszálni benne,persze rengeteg mellék küldetés van ami nem csak pénz keresésre jó hanem lassan felfedezed a Zónát. Bármilyen frakcióból kezdhetsz és a helyet is megválaszthatod a profil szerkesztésekor. Van egy Story mód amely a Stalker játékok főküldetései,amit a Mocsárban található Doktortól lehet felvenni. Nagyon komplex meg érdekes addonok vannak beleépítve is meg hozzá is lehet csatolni a JSGME-vel, Ez egy könnyebb változat mert nem kell újra telepíteni a gamedata mappot az addonok frissítésekor vagy új addon hozzárendelésekor.
    És mivel tudom,hogy kedveled a snipereket hát melegen ajánlom mert Szidorovics rengeteg olyan küldetést ajánl fel ahol akár egy bokorból is egy jó orvlövész ruhában meg egy hangtompítos orvlövész fegyverrel kiiktathatod a célt.Igaz hogy csökken az elismert szinted(hírneved) minden nem ellenség megölésekor de hát azt lehet pótolni más sikeres küldetések teljesítésével. A lényeg hogy ne ismerjenek fel a célpont társai és akkor nem lesznek ellenségek. Itt van egy addon amely segítségével az ellenség területére is bemehetsz csak ne állj le beszélgetni meg üzletelni senkivel mert akkor felismernek. [link]

Új hozzászólás Aktív témák