Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz Diopapa #191 üzenetére

    A probléma az, hogy az alacsony felbontás lecsökkenti a látóteret. Semmilyen FPS-hez nem lenne a te szóhasználatoddal szólva rohadt jó, mert annyival növeli az általad nem látott tér méretét, hogy csak kapkodod a fejed és a látótávolságot is vészesen csökkenti, mert nem tudod kivenni olyan gyorsan a pixel kergeti a pixelt összemosott trutyiból hogy mit is látsz a messzeségben. Ne felejtsd el, hogy multiban az igazi a móka FPS-ben is. Aki rá van kattanva az költ rá. Ott lesz az ellenben az UHD monitoros srác meg a 3 monitoros srác meg a FullHD-s srác te meg csak kapkodod a fejed meg esel kelsz 10 percen át, aztán végre látod, előbb meglátod csak az alacsony felbontás miatt lassabbra állított egereddel mire ráállsz leszed, mert te ugyan nem érzed magad lassabbnak pedig egy egérmozdulattal kisebbet fordulsz, mint ő és nem vagy pontosabb, messze nem. Ekkor szépen megunod és elkezdesz inkább autózni, aztán másnap a nyakad is fáj, kezdesz kifogyni a játékból, amihez tényleg jó, eszedbejut, hogy "hoppá mennyit is adtam érte" és szépen eladod :DDD és a pénzből veszel valami értelmesebbet. Ennyi lesz kb. szerintem, de ne legyen igazam.

    Tudod ha megelőzte volna valami hír, hogy forradalmi újítás kijelzó fronton és akár UHD fél colon vagy ilyesmi akkor azt mondanám, hogy ""Az anyját a kis kommancsnak hogy szalad vele! Nézzed milye van!Vedd el tőle! Adod ide irígy kis g*ci... :DDD Rámennék én is egyből ... gondolhatod. 300-ért? Há jóhogy.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés