Új hozzászólás Aktív témák

  • norvik

    aktív tag

    Természetesen a hangminőség is fontos szempont volt a telefon kiválasztásánál. Ha csak a BT fülessel akarnám használni, bőven elég lett volna egy olcsóbb aptX képes telefon is. Van belőlük bőven. Sokat utazom, és ilyen alkalmakkor esténként, ha mással nem foglalkozom, jó zenét hallgatni igazán jó minőségében, és nem kell magammal cipeljek egy plusz eszközt. A kivehető akksi egy nagy piros pont nálam, a bővíthető memóriával egyetemben. Nem vagyok márka függő, korábban többnyire Motorola telefonjaim voltak, és legutóbb szemezgettem a Sony Z5 prémiummal is. Az jobban együtt működött volna a fejessel, mert mindkettő ismeri az ldac kodeket, ami fejlettebb, mint az aptX, 24/96 átvitelre képes. De bármilyen szépen szóljon is vele, valószínűleg nem tudnám kihasználni, mért úton, zajos környezetben, munka melyet amúgy sem tudnék a zenére koncentrálni. Ellene szólt a melegedés, és a cserélhetetlen (szerelés nélkül) akksi. Már alig várom, hogy legyen választék az extra méretű akksikból, akkor majd kap egy puttonyt a határa, 10000mah-el. Nem érdekel, hogy csúnyább lesz, bírja ki az utazásokat.
    Root. Nagyon jó lenne, de szerencsére eléggé jól testre szabható így is a telefon. Rosszabbra számítottam.

Új hozzászólás Aktív témák