Új hozzászólás Aktív témák

  • #40553216

    törölt tag

    válasz pushalias #503 üzenetére

    Tudod, nem csak azt írtad, hogy a Linuxot nem fejlesztik ingyen, hanem ezt is:
    „Nincs ingyen ebéd, nincs bizony.”
    Ha már hasonlatot írsz, akkor legalább kicsit hasonlítson arra, amit szeretnél kifejezni. Mert a hasonlatodban az „ingyen ebéd” bizony azt jelenti, hogy akik kapja, bizony ingyen van. Annak, aki adja, persze, hogy pénzbe kerül.

    Ki a f.sz beszélt az Androidról? Mi keresnivalója van itt? Vagy csak megint az érvek hiányoznak, ezért kicsit csúsztatni kell?

    Amúgy a kérdésre nem válaszoltál. Mennyivel drágább bármi azért, mert az adott terméket kínáló cég a széles tömegek által ingyen használható Linux fejlesztésére költött egy valag pénzt, szemben azzal, hogy egy fizetős OS-t használ?
    De másképp is feltehetem a kérdést: vajon az MS éves 22 milliárd $-nyi nettó profitja mögött álló ~87 milliárd $-nyi forgalom árba beépített hatása vagy a Linux és a FLOSS környezet fejlesztésre elköltött ezt nyilvánvalóan meg sem közelítő összegeké?

    „Mondjuk én vagyok a hülye, hogy az itteni fórum egyik legnagyobb trolljának elmgyarázom az á és a bé betű közti különbséget, de ez van.”
    Mondjuk ez igaz. Leginkább azért, mert láthatóan fogalmad sincs arról, mit írsz le.

Új hozzászólás Aktív témák