Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    nem meglepő. ettől persze nem változik semmi. az apple továbbra is degeszre keresi magát, a haterek tovább nyomják a lufi dumát (évek óta teszem hozzá, szóval szeretnének a többiek ilyen lufit, akár egy jövőbeni pukkanással együtt is). az élet megy tovább.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz danih #9 üzenetére

    én az itteni "szakértőkre" gondoltam, de ez egyértelmű is, hiszen ő tőlük hallható évek óta már a lufi. de megtanultam, hogy hozzáértők szavára sem lehet adni, hiszen olvastam már itt olyan valóban érdekes szakmai vitát, amiben 2 valóban a témához értő ember teljesen más következtetésre jutott. igaz, az ph-s téma volt. szóval az érzelmeik becsapják a valóban hozzáértő embereket is. lásd moonman, aki annyira érti és ismeri a windowst, hogy a hibákat és esetleges bugokat sokszor azért nem veszi komoly érvnek, mert pontosan tudja, hogy mi idézheti elő. szóval én inkább ilyen szemüvegen át nézem a dolgokat. Véleményem szerint az itteni fórumozók 90%-a csak és kizárólag érzelem alapján kommentál, még ha nagy ritkán van is valós tudás a fejében a témáról. Erre elég megnézni az intel amd vitákat, vagy vga részben mi megy, stb, stb. de ez off. csak azért írtam, hogy értsd, nem azt állítom, hogy a tőzsdén vannak a haterek (lol :D ).

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák