Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    Azt lehet tudni, hogy maga a program nem nagy durranás, a portolást eddig a 2d-s vonalkód nyomtatására használt könyvtár akadályozta meg.

    Egyébként szerintem marhaság, hogy az emberek adóbevallást készítenek. Csinálja az apeh.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Vladi #13 üzenetére

    És miért nem?
    Minden adatot meg KELL adnom hozzá, majd én is kiszámolom, meg ők is kiszámolják ellenőrzés céljából. mi a francnak számolok én adót? meg járulékokat?

    csinálnának valami rendes api-t, pl. http fölött rmi-t vagy josn-rpc-t vagy bármit, amivel mezei user brózerből, nem annyira mezei user meg java applikációból fel tudja tolni az adatokat, apeh küldene kis idő múlva egy papírt, hogy öreg, szerintünk ezt adtad be, ha nem válaszolsz 15 napon belül, hogy szerinted nem jó, akkor elfogadva.

    Most is így működik, hogyha nézeteltérsz az apeh-hel, akkor neked vitatkoznod kell vele, csak van hozzá az az irdatlan eszement balaszt, hogy minden sufniban bérszámfejtő programot fejlesztenek, ha Ferikénk bal lábbal kel fel és új adószabályt vezet be, akkor az országban fusizó programozók fele ugrik leprogramozni, aztán ha a frakció mégse szavazza meg, akkor megint ugrik a programozó és visszateker mindent.

    Mi a fenének? Csinálja az apeh. elfogadom, amit kiadnak, ezek után, ha bármelyik apeh ellenőr hibát fedez fel benne, akkor olyat kap, mint ide Nagykáta.
    Tb, nyögdíj dettó.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák