Új hozzászólás Aktív témák

  • prmcsk

    addikt

    válasz coyote55 #737 üzenetére

    Meg lettek nevezve a "tolvajok" valakik által ? Valaki feljelentett konkrétan bárkit emiatt ? Ha senki nem volt olyan "tökös", hogy megtegye, így sem per, sem elmarasztaló ítélet nem született, nem történt lopás még akkor sem, ha loptak...Ezek után mindenki abban hisz, amiben akar.

    Nem csak nekem "haverjaim", nem vetted volna észre, az utóbbi két választás eredményét. 2 x kétharmad. Megszoktuk persze, hogy mi a többség vagyunk a hülyék, ti meg fújjátok (fújnátok) a passzátszelet. Én elviseltem a lipótok és hiperaktívok 3 ciklusos tobzódását (a'la carte maszopszadesz), most viseljétek ti is.
    A tolerancián múlik minden...

    sh4d0w Már akkor sem kellett hozzá nagy ész és most sem kéne. Egyszerűen el kellett gondolkodni azon, mire én nyugger lennék, ki fog itt dolgozni, ha már akkor emberek százezrei alól kilőtték a munkahelyeket, most meg senki nem akar itthon befizetni semmit a kasszába.

    Nem önfényezés, puszta tények, meg józan ész lila színű fingfelhők nélkül. Józanul kell gondolkodni és még egyetem sem kell hozzá.

    [ Szerkesztve ]

    "Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

Új hozzászólás Aktív témák