Új hozzászólás Aktív témák

  • klari164

    csendes tag

    Sziasztok! Tegnap este voltam az első csoportos, mint kiderült McKenzie tornán. Egy kicsit húzós volt, de sokat várok tőle, mert érzem a gyakorlatokon, hogy jól esnek. Persze vannak egy kicsit nehezebb feladatok, de próbálom szépen teljesíteni őket. Reggel csak 1/2 szem fájdalomcsillapítót vettem be! Számomra ez nagy haladás, mert párhuzamosan csinálom a vízi tornával és már ott éreztem némi javulást. Nem tudom, hogy ha heti 4 alkalommal járnék el tornázni, az mennyire viselné meg a szervezetet? Van egy úgynevezett asszonytorna, kb. 50 éves korosztálynak. Gondolom, hogy nem lehetnek nehezek a gyakorlatok, ha kifejezetten ennek a korosztálynak van kitalálva. Mindenesetre, először végig csinálom a fürdős kezeléseket és a csoportos tornát. Ha vége a kezeléseknek, csak a McKenzie torna marad, heti 2 alkalommal, akkor megnézem ezt az "asszony tornát". Szeretném ha erősödne a gerincem és persze az izomzat, na meg megtudnám tartani a súlyomat. Az se mellékes, hiszen a plusz kilók nem tesznek jót a gerincünknek. Most nagyon optimista vagyok, remélem , hogy nem fogok csalódni és szépen meg fogok erősödni. Persze hatalmas csodát nem várok 4 műtét után, de javulást mindenképpen. Fájdalom mentes szép napot kívánok mindenkinek!

    Vali! Neked is boldog új , és stressz mentes évet kívánok !

Új hozzászólás Aktív témák