Új hozzászólás Aktív témák

  • klari164

    csendes tag

    válasz graver40 #2101 üzenetére

    Szia Évi! Na, hogy bírod a munkát? Nekem még nem volt szerencsére, ilyen légszomjas pánikrohamom, de nagyon rossz lehet. Én se szeretek egyedül menni se boltba, se piacra.általában hívom a lányomat, ha a férjem nem ér rá, és együtt megyünk. Én a fedett csarnokot, meg a tömeget nem bírom, de az más. Az elmúlt napokban nem igazán sétáltam a temetőn kívül, mivel bele vetettem magam a házimunkába. Ha többet ugrálok, ledőlök és utána folytatom. Tegnap hoztam egy elég rossz döntést, amiről írtam Stievnek is, de ezt a répa dolgot most, a gyerekek segítségével vagyok kénytelen megoldani. Szeretne az ember bizonyítani, hogy nem hagyja el magát, de ez nem sikerül mindig jól. :( Nem akarok mindig a családra támaszkodni, olyan érzésem van, mintha kihasználnám Őket. Na mindegy, majd lesz valahogy. Katasztrófa a kertem, tiszta szégyen. De ez van, nem tudom rendbe tenni és kész. Egyébként Nekem se múlik a zsibbadás, meg a fájdalom. Próbálom hívni a Reumatológiát, de nem veszik fel a telefont. Én is megpróbálnék egy 5 napos infúziót, hátha segítene. Ezek a fájdalomcsillapítók is csak ideig-óráig segítenek. Pedig kettő "ütős" fájdalomcsillapítót szedek, reggel, a másik kettőt megosztom napközben és este. Ha nem szedném a gyógyszereket, katasztrofális lenne a fájdalom, pedig már valamennyire, meg is szokhattam ennyi év alatt. Az elég baj, hogy a lábad megint kezd vizesedni, még ha nem is olyan mértékben. Az ülőmunka, csak tovább ront a helyzeten, mert görnyed a gerinced. Tudom jól, hogy dolgozni kell, nem lehet otthon ülni mindig. Én is alig várom, hogy kicsit jobban legyek és mehessek dolgozni.De most még ez nagyon távlatinak tűnik. A Flektor tapaszt a barátnőm próbálta, Ő is többszörös gerinc műtött, de nem segített rajta.De lehet, hogy Neked éppen beválna. Vigyázz magadra és "jó munkát"kívánok.

Új hozzászólás Aktív témák