Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • graver40

    csendes tag

    válasz klari164 #2108 üzenetére

    Szia, Klári!
    Csak nem bírtad ki, hogy egy kicsit ne kertészkedj, igaz? Tudom én, hogy is lehetne kibírni, hogy az ember ne csináljon semmit. Az én kertem is dzsumbi, de hát ez van. Majd ha teljesen jól leszek (reménykedek), akkor lassan, módjával, segítséggel rendbe teszem. Úgy is jön a tél... Idén valamiért nagyon várom a karácsonyt. Talán mert múlhatatlan szükségem van egy kis örömforrásra a hétköznapi apróságokon túl.
    Ez a Xanax nekem is kéne talán, bár nem az alváshoz, mert szerencsére azt legalább tudok, bár ma éjjel felébredtem egyszer, nem tudom, mitől. Kevés is az alvás, mert nagyon korán kell indulnom a munkába, és képtelen vagyok korán lefeküdni, mivel későn érek haza, és hát két gyerekkel akad még este tennivaló.
    Ma is bejutottam valahogy a melóba, bár eszetlenül zsibbad a lábam továbbra is, meg nyilallgat itt-ott, de próbálom elkerülni az ütősebb gyógyszereket. Azért fel vagyok szerelkezve Aflaminnal, Mydetonnal, Tramadollal, fél gyógyszertár van nálam. :) Magával a munkával nincs bajom, nem nagyon nehéz, és tudok mászkálni is közben, csak délutánra, mire indulni kell haza, már egy gombóc a gyomrom, a lábaim mintha fából lennének, és be is dagadnak. Tuti, hogy a stressztől van, otthon egyáltalán nem volt ilyen bajom. De muszáj valahogy úrrá lennem ezen az egészen. Tudom, hogy a mostanában itt megfordulók közül még talán én vagyok a legjobban, de ez valahogy nem vigasztal, pedig meg kéne becsülnöm.
    Elkerülni a stresszt? Már maga a betegség stresszt okoz, és a mai világban az egészségesek se tudnak stresszmentesen élni.
    Mindenkinek szívből jobbulást kívánok, kitartást és sok türelmet.

Új hozzászólás Aktív témák