Új hozzászólás Aktív témák

  • Stieve

    csendes tag

    válasz para2014 #2104 üzenetére

    Szia!

    Köszönöm a tanácsodat és mindenkiét! Én ezeket maximálisan igyekszem figyelembe venni. Anno ezt a fórumot is a legelejétől végig olvastam és olvastam a honlapot is. De bevallom, erre nem voltam felkészülve. Most az előbb volt egy nevezzük rohamnak. Irdatlanul elkezd lüktetni és táncol a fájdalom a görcs szélén. Mindezt maximumon. Mindenféle testtartást betartok, az ágy már magasan van, semmi megerőltetőt nem csinálok. Sétállni most pár napig a kórház folyosóján ma meg itthon a lakásban sétálltam sok sok pihenéssel. De ez a fájdalom ez iszonyat, annak ellenére, hogy ma reggel óta volt bennem 2 tramadol, 2 Mexalen, 1 nyugtató 1 voltaren és egy valamilyen másik infúzió. Szóval érthetetlen. Valszeg ilyen a szervezetem vagy nem tudom. Egyébként több gyógytornászt megkérdeztem arról a bizonyos 1 Km-es sétáról, mindegyiknek az volt a véleménye, hogy nem attól van.
    Még egy dolog amitől tartok, hogy lehet kezdek hozzászokni a tramadolhoz? Van ennél jobb és erősebb fájdalomcsillapító? Szívesen venném a tanácsokat ki mit használ kinek mi vált be...
    Köszönöm Nektek!
    Mint sokaknak, nekem is sokat jelent ez a fórum. Ti értitek min megyünk keresztül...
    Gyógyuljatok!

Új hozzászólás Aktív témák