Új hozzászólás Aktív témák

  • klari164

    csendes tag

    válasz Stieve #2048 üzenetére

    Szia Stieve! :( Most látod, úgy jártál mint én. Nem lett volna szabad ekkorát sétálni. Beleestél Te is abba a csapdába, hogy jobban vagy egy picit, akkor még gyerünk. Gondolom, hogy nagy fájdalmaid vannak, ismerős. Most az a lényeg, hogy kipihentesd a gerincet és csak óvatosan a sétával. Ne sokat üljél, azt sem szabad. Tudod, csak mikor kajálsz. A kórházban a gyógytornász erre külön kitért. Csak csodálkoztam, hogy ennyire megy a séta, nagyon becsapós. Én kevesebbet sétáltam, mégis kiütött. Napokig alig bírtam mozdulni. Egyébként is nehezen gyógyulunk, a vasat is szokni kell. Ráadásul pont rossz idők is jönnek, kifogtuk rendesen. Ez a hideg, nyirkos idő ami jön télen, letaglóz minden műtött beteget és ráadásul, még friss a műtétünk. Nagyon kell vigyázni, nekem is hiába papolt a család, hogy sok lesz a séta. Majd én érzem. Ja, és igazuk lett. Pihenj amennyit csak lehet, de azért óvatosan sétálgass egy keveset. Nekem a dokim, úgy fogalmazott: Ha szomjas vagyok keljek fel és ne engedjem, hogy ágyba hozzák a vizet. Addig is mozgok. Vigyázz magadra és gyógyulgassál! Bármi van csak írjál, jó, hogy itt kitudjuk panaszkodni magunkat. :K

Új hozzászólás Aktív témák