Új hozzászólás Aktív témák

  • klari164

    csendes tag

    válasz enerdzsájzer #1873 üzenetére

    Szia! Köszönöm a biztató szavakat, ilyen helyzetekben nagyon jól tud esni. Igen lesznek jobb és rosszabb napok, ez sajnos 2001 óta ( az első gerincműtétem) óta tapasztalom. A következő ilyen időszak , ha jól értettem szerdán jön, markáns hidegfront képében. Már előre tudom, hogy mi vár mindannyiunkra, kezdődik a nyirkos, szeles,esős idő. De legalább addig szép időt mond. :C Használjuk ki, mert nem sokára vége. Tegnap is, amit elértem elhervadt rózsákat leszedtem, amivel bírtam megcsináltam. Kiviszek egy rossz ruhát leterítem a földön, letérdepelek és vigyázva a sarkamra ülve, egyenes derékkal, leszedem még a jancsi-és cseresznyepaprikákat. Pont este vettem elő a füzetet, hogy az első 6 hét után mit lehet csinálni.Vittem ki konyhára és odadugtam a férjem orra alá, hogy szépen. óvatosan lehet gyakorolni a házimunkát.Aláhúztam Neki pirossal, hogy jobban lássa :C . Nem azért, mert sok mindent megtudok csinálni , tegnap is szépen ,ágyat húztam, a tisztát fel , nekünk gumis lepedőnk van, azzal eljátszottam, mire sikerült felrakni, De olyan boldog voltam, hogy ezeket teljesen egyedül csináltam. OPTIMISTA voltam és vagyok. Igaz estére éreztem a derekamat, majd pindurit visszább veszek még a tempóból. Én mindig teszek-veszek valamit és ez a sok fekvés teljesen lehúzott lelkileg. Imádok olvasni, de nem érdekelt, a tévét meguntam, ide tettem mellém a gépemet,ezen elvoltam egy darabig. de ezt is meguntam. Csak a mennyezetet néztem és borongtam, meg mint Tik is szenvedtem. A családommal nem osztottam meg, hogy már unok mindent, na és az volt hab a tetején, mikor ágyba akarták hozni az ebédet. A kórházban is ülve kellett enni, itthon is így fogok. Nehezen fogták fel, hogy mozognom kell, hogy nem kell babusgatni, hagyjanak, majd magam talpra állok.Ne haragudj, de olyan jó volt ezt kiírni magamból, mert persze a családomat, hogy bántanám meg, mikor végig mellettem voltak.Vigyázz Magadra és gyógyulgassál! :K

    Szép napot kívánok Neked és a Többieknek is!

Új hozzászólás Aktív témák