Keresés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #2660 üzenetére

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz fer #2666 üzenetére

    Ez Kazán.... :((( lásd videó lejjebb

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Wendelke #2680 üzenetére

    Nekem jön vagy 9 féle íz :DDDDE remélem keddre ittlesz.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #2700 üzenetére

    Tes,a BUD téged a kazán után nem fog lenyűgözni...a legnagyobb hátránya a kevés TH...sajnos normál ellenállású,pedig nagyon kéne az LR-csakhát ahhoz meg a szál nem jó,nagyon könnyű megégetni,már attól is megég,ha a gomb elengedésekor abbahagyod a szívását...
    Szóval igazi lágy,talán ízlelő patron inkább,ami nyom megfelelő mennyiségű füstöt,de az anyagot alulhevíti,szerintem azért is olyan tartós.
    Erős anyagokhoz viszont pont emiatt kiváló,akinek nem tetszenek a harsány ízek,a krákogás,hanem csak élvezni akarja az e-cigit,lehetőleg különöseb tökölések nélkül,arra ideális.Napi robotra is,HA egyébként az ember sűrűn tud "rágyújtani.
    Viszont bár még csak úton van a kazános cuccom és a HALmizerem,de aki ritkábban tud csak pippantani,annak kifejezetten nem ajánlott a lágysága miatt!
    NEKED sem.Hacsak nem "ínyencpatronként",vagy erős ízű anyaggal.
    Tipikusan az a patron,amit az ember szinte egész nap szopogathat,és cserébe ehhez mérten a karbantartásigénye is kevés.Amolyan "napi melós cucc" talán,az ember stabilan,tuti folyásmentesen viheti benne a kedvenc anyagát,feltekerve tuti hozzájut átlagos formában.DE ínyenceknek,kóstolgatni,vagy ízben,th-ban,füstben extrát várni tőle NEM szabad.Arra ott a kazánok,pillanatnyi ingerre meg a drip-tipelés,esetleg pumpcart,bár az hosszantartó élvezetre inkább.
    A BUD arra lesz jó neked,ha rendeltél,hogy a kedvenc ízed mindig kéznél legyen,és erre tökéletes,nem igényel nagy elő és utómunkát,DE th-ban pl.egy integrált patron(nekem XL van) simán meg tudja verni.DE mégegy előnye,hogy az integráltakkal szemben remekül mutatja,hol is tart az ember,és a cuccos által szolgáltatott füst tök ugyanaz lesz tele tartály és pár mili anyag esetén is,egyenletesen ürül,max ha már kevés van benne,akkor lefelé álló akksival kell szívni,vagy ha nem,akkor a normál slukkok közé iktatni kell "fals",lefelé fordított szívást,mert a fémszövete max ha 1-2 slukknyi plusz anyagot tárol,és marha könnyű megégetni.
    Ami ráadásul remek mellékhatásként az üvegszálon keresztül felmegy a patronba.Úgyhogy "baj" esetén jobb félretenni,tapasztalat.Nem bonyolult kiizzítani.de ha elmarad,elcseszi az egész tartálynyi anyagot,sajnos én is jártam így.
    Főleg palásttal érdemes odafigyelni,hogy lehetőleg minden slukk után szálljon fel légbuborék,ha 2 slukk után is semmi,mindenképp "fals" szívás,mert beég!És egyébként nem kényes a szívás idejére,az izzításra,jó szál esetén nem kell "túlszívni" a gomb után,sem előfűteni,DE figyelni kell,hogy rendben dolgozik,mert ha egyszer ráég,utána már vége,takarítás,ha erőlködik az ember,annyit ér,hogy belemegy a tartályba z égett anyag,jól láthatóan a tüske körül.
    Szóval eddig ennyi a BUD tapasztalatom.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Kergeboci #2694 üzenetére

    eredmény hasonló....kell a szál cseréje sűrűn,mert eszi,ha megég,felnyomja a jó anyagba a patronba is.Viszont tényleg SOKKAL jobb,mint az integrált patron...Ma is remekül kiszolgált egész nap melóban,bedobtam egy tartálynyi anyagot,de szó szerinte az utolsó cseppig,amit még bírt levezetni,és SEMMi anomália.
    Viszont a szálat én egy égés után vissza is vágtam,a gyári szálja kábé 1 "balesetet" visel el úgy,hogy még marad kilógó része,de utána nincs mese,csere kell.Cserébe tényleg marha egyszerű szétkapni,és még a tartályt sem kell leengedni szálbirizga miatt,átlagos csipesz,üvegszál,és 1 perc alatt fent az új,a kazánt is ki lehet mosni-égetni pár perc alatt.Igazi túlélő patron.Cserébe a stabilitáson és a folyásmentességen(HA töltéskor az ember nem teszi kazánra,hanem a gumidugó miatti pluszt felitatja,és csak utána tolja vissza) kívül nem tud semmi extrát.Átlagos íz,nem túl jó TH(nem izzít úgy,mint egy kazán,nem is szeret megmelegedni több slukk után se.átlagos ellenállású,3 ohm körüli),de amire az e-bláz való a napi robotban,tökéletes.
    Otthon meg az ember feltekeri az "ínyencségeket" a nap végén és kész.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz fer #2705 üzenetére

    Hát jaja,a BUD elgyengül az akksival együtt...legalábbis mondjuk az utolsó 20% már inkább küszködés,mint élvezet,"vizes" és gyenge füst lesz,kevés aromával.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz fer #2707 üzenetére

    Nem feltétlen...érdemes rákérdezni,ha nincs a leírásában.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz tomy_cz #2709 üzenetére

    Nem tudom,de én úgy néztem,hogy az akksi feszénél nem tud magasabbat...vagyis lefelé lehet venni a feszt.Most egyébként erősen ki van fogyva minden,jobb megvárni az új szállítmányt,főleghogy várhatóak elvileg újabbfajta holmik is,pl.láttam olyan akksit is,aminek a gombszínét lehet választani :) De gondolom lesznek hasznosabb érdekességek is.
    Esetleg az ecigionline.com fórumán hirdesd meg,hogy keresel,hátha van valakinek fölös,ha mindenképp ilyen akksi kell.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz DaviD202 #2721 üzenetére

    Nekem is itt a HALmájzerem :D
    Megjött kazán,patron,minden...CSAK a k...va lötty nem...
    Én nem értem,már lassan mindenkinek megérkezik a Laca-csomag,csak az enyém nem akar ideérni,ma+holnap sajna így analógozás marad(ha holnap jön is,sajna temetésen,stb.leszek :()
    Remélem jók az eliquides keverések,majd csak ideér egyszer,sajna minden anyagom elfogyott,ami van,az (számomra) szívhatatlan. :( BÁR reménysugár,turho tesóm felesége nemsokára jön,elvileg hoz némi saját keverésű anyagot. ;]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    NNo kezd alakulni a cigiszettem :D
    [link]
    Bár nincs rajta minden,mert kaptam tesómtól egy clearomizert(fordított Helix),így szinte teljes az eGo készlet :D

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz balwee #2740 üzenetére

    eliquid.hu-n van szál,1 csomi sokáig elég.
    Egyébként égett ízre:mosás után kiöblít sima nem citromos vízzel,majd picit felitat a víz,és az akksival csak a kazánt addig kell hajtani,amíg nem izik szépen vörösen a szál,és már nem jön füst,gő.Persze szakaszos izzítás,ráfúj.Kiégetve megtisztul,kifehéredik az üvegszál és elmúlik az égett íz,vagy markáns folyadékíz,ami benne reked.
    A szálat meg 1x kábé vissza lehet vágni,annyit elvisel,ha megégne.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Kergeboci #2743 üzenetére

    Ma már megérkezett az enyém is.Max a sors bosszúja,hogy most postázhatom majd tesónak a szálakat...
    De a lényeg,hogy ittvan :)

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Wendelke #2745 üzenetére

    Én rendeltem eo-ról ezeket,olyan szörnyű,hogy ma ment tesónak,nem tudom,mi lehetett a gond,itt van Laca RY4-e,jó illatú,semmi hasonló effektus.
    DE javaslom mindenkinek,aki picit édes,egész nap fogyasztható úgymond dohányszerű,vagy semleges anyagot keres,az Eliquidonline.com-os Desert Ship PG-t.Mondhatni letehetetlen,mintha valami nagyon aromás dohány lenne,picit édes mellékízzel,nagyon finom.Gondolom új keverés van már,mert az előző ugyanilyenem,csak kicsit több nikotinnal bőven a fogyaszthatatlan kategória volt.A mostani viszont kitűnő eresztés,valami nagyobb kiszerelésben be fogom rendelni még ma.
    Mai érkezett készlet:
    http://noob.hu/2012/02/15/IMAG0208.jpg :DD

    Egyébként az eliquidon van frankó üvegszál(jött is 3 csomaggal)plusz 3 féle vastagságú fűtőszálnakvaló,én kábé évekre berendeltem belőle :D
    Egy BUD Sapphire-omba bele is húztam az új szálat(béna voltam,mert nem vettem ki a tüskét,felül víz belefolyat,majd erre lent ki is köpte az üvegszálat a tüskéből,ami szépen le is csusszant a lefolyón :C :W ),jó anyag,mondjuk én a videókkal ellentétben kipróbálom úgy,hogy a tartály felől nem vágom el a hurkot,ami a duplán fogott szál áthúzása után marad,ha bejön,amire gondolok,akkor így legalább egyben marad a szál,nem csúszkálnak szét a kis szálacskák.Tenni is többet tettem bele,annyi plusz szálat,hogy kábé 2x 2-3 milit vissza lehessen vágni,ha megégne,a tartály leeresztése nélkül is.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Wendelke #2749 üzenetére

    Jaja,a BUD ilyen,DE látni,hogy működik-e megfelelően,ez nagy előnye.Mertha folyat,akkor nagyobbak a buborékok(liquidfüggő,a tiszta PG-t véletlenül SEM szabad továbbszívni izzítás után,sőt eleve gyengén,mert hajlamos túletetni),a másik,ami nem jó a BUD-ban,hogy töltéskor a gumidugó miatt ha nem épp frissen szárított,akkor menthetetlenül telenyomja a kazánt lötyivel,mert ugye alapból is lötyis,és erre még egy jó cseppnyit kitol a szálon át,sima fizika,a gumidugó miatt.Épp emiatt érdemes papírzsepivel,levett kazánnal tölteni,majd dugó be,plusz felitat a zsepivel,és a kövi töltésig semmi gond.Hacsak nem szívja az ember rosszul,vagy mint én most,palásttal,ha szűk a palást,mert akkor ha nincs levegő,lényegében zárt térben a lötyire szív rá az ember,és annál több megy plszban,minél nagyobb a légbuborék.
    Vagyis aki palásttal használja,nekem is tapasztalatom,észreveheti,hogy a bud egyre jobban ürül,ahogy fogy.Palást nélkül természetesen jó.Nomeg példányfüggő,most olyan párosom jött,amik matricástól bele se mentek volna a palástba,az előző széria picit kisebb,más eltérés nincs.
    Egyébént az eliquid-os szál csavart,duplán kell a BUD-ba természetesen,és szerintem jobb lesz,mint a benne levő 3 vékonyabb fonat,legalábbis 50-50es lötyiig egyáltalán nem rossz,ha kicsit keveset enged,mert a budnak sajna nem nagyon van fémszövet-tartaléka,minimális,vagyis szárazon 2 slukk és már meg is égett,viszont alapból a híg lötyit túleteti,emiatt lágy az íz,alig van TH,és füst is.
    Szóval annyira nem ínyencpatron,hanem napi igásló,de annak viszont remek,irtó könnyű szétkapni,tisztítani,nem túl drága,és ami talán hátrány picit,de előny is,a szál 3 ohm körüli,vagyis nem valami bika,de cserébe nagyon jól is bírja,tartósnak tűnik.Legalábbis az én 1 hetesem kimosva,kiégetve mint újkorában.Kivétel,hogy a szálat egy kis baleset miatt leengedtem a lefolyón :DDD DE pótolva.
    Egyébként remekül megy a dupla eliquid szál hurkom,cucc betöltve,feltöltött az akksi,alig látom a monitort :D Végülis csak egy potya vágást spóroltam le,plusz a hurok miatt(mármint a tartályban,lefelé ugyanúgy néz ki,mint a gyári) feszül a tüskében és nem esik szét.Egyébként sajna az is jellemző,hogy ha az ember szétkapogatja,figyelni kell a szálra,mert könnyen visszatolja a fűtőszál,csipesszel kintebb érdemes húzni,majd betolja a helyére,de inkább,minthogy megégesse az ember rögtön,mert nem lóg ki eléggé.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #2754 üzenetére

    Hát puszi az ecigionline-ak,akkor mossál ki az ecigifórumon is,hogy nem én vagyok a pöcs.ÉS azt érezted volna,amilyen 1 hete volt...amit érzel rajtuk most alapszagot,na azt szorozd meg százzal,és nem viccelek,olyan erős vegyszerszag,hogy a lecsavart kupakú tartálytól! megfájdult a fejem.Mint a furán ha emlékszel még,csak más szaggal.
    Egyébként megkóstoltam a Zsóka cigijéből a dark keverékedet,ha az az a hardcore...nevetni fogsz,de az ecigionline-os Desert Ship-em is erősebb,fincsi a cuccod,de az tényleg nem valami erős...
    Egyébként az EO mellett szól az a palack,amit azótais pöfékelek,a most rendelt Desert Ship...lerakhatatlan.Pedig ottvan nálad is egy.Nyoma sincs annak,ami a 4 lötyinél tapasztalt,finom,lehelletnyit édeskés...és nem bírom letenni se :DSzóval így jártam,ne írjuk le őket,legalább 30 milit rendelek ebből még,Laca ide vagy oda,remek "dohánypótló" íz!
    Mondjuk az ecigiforum-on jelenleetne az ecigionline,mint más gyártók...pont az ilyen ügy miatt.Mások lötyijeit is kitárgyalják..én nem akarom az imázsukat rombolni,remekül megjött minden rendelésem,tejesen remek webshop,csak ez egy kis baleset és kész.
    Tes,megjöttek a szálak és a drótok is,holnap feladom!

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz wwenigma #2776 üzenetére

    Grat!510 akksit én is akarok,de annyira pang a piac,hogy mostmár kivárom a következő szállítmányokat,újdonságot,még hirdetve sem igazán jött össze az ecigifórumon.Ez utóbbi bagós témára jobb ám,mint itt a béka segge alá eldugott topikot lesni,hogy 100évente valami felvilágosultabb rákeres és ír esetleg...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Kígyó #2781 üzenetére

    Én segítenék...de ilyet nem használok,egy ego tank a kazánom van csak,de egyeőre az is csak kimosva és kiégetve a gyári lötty miatt.
    Szerintem neked is ezt kéne,kifőzni,majd szépen kiégetni,akkor eltűnik a kosz és az égett íz.
    Egyébként emiatt jó a Bud Sapphire,mert aránylag olcsó,egy kazán ára fut bőven egy duplát,és ráadásul teljesen a tank kazánt másolja,csak kicsiben,és elég jó minőségű "bolondbiztos" patron,van is négy...Mondjuk ennél csak a Helix/HALmizer a jobb,de nehéz őket szerezni.Szerencsére engem olcsón "megszánt" egy ecigifórumos a pár utolsó darabjából,de azótais az van alapesetben az akksin,a legjobb integrált patron.Csakhát beszerezni....
    BUD legalább még van.Igazán jöhetne a shopokba az áru végre,mindjárt elmegy a február is,valahogy arról volt szó,hogy kap mindenki árut hóelején,de az eliquid.hu lötyijein kívül nem tudok egy webshopot se,ahová jött volna áru vagy folyadék.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz fer #2792 üzenetére

    http://www.youtube.com/watch?v=fulePIWDB_8&feature=player_embedded :B

    Kergeboci:honnanvettédesertshipet??? :D Azt kajtatok most mindenfelé,mármint az ecigionline.com-os,Joye változatot,18 milisben...
    Alig várom,hogy árut kapjanak,6mg-os van csak,de beszopiztam belőle eddig másfél milit HALmizerből,sajna eszi...Viszont jobb is,kiadósabb is BUD-ból,csak ma gondoltam egyet,első éles egésznapos bevetés a HAL-nak :)
    De ezek után,már elzavartak a p...ba az analógos kollégák,akkora füstöt nyomtam+meghörögtettem a cuccal egy 2 doboz barna szofis kollégát(aki nem mellesleg rögtön amint levegőhöz jutott,rögtön kérte a megfelelő webcímeket rendelni magának és a lányának,+2 fő :) )
    Viszont a HALmizer át fog térni itthoni élvezkedésre,mert nem tudok erősebb desert shipet,2 hét múlva jön csak az ecigionline-be,úgy mondták,ugyanilyen gyengét meg nem akarok,bár finom,de csak pazarlom,nem kéne megutálni.Budból meg megvan 1 nap úgy 1 tartállyal,hogy még marad is,jól bánik az anyaggal az új szállal by eliquid.hu,és torokhatás is akad.
    HALmizer is ad torkost,de az a baj,hogy az sok lötyivel éri el(mivel benne áll a szál),így ára is van,plusz sokkal töményebb ízt is ad,ami nem mindig jó.A BUD meg kevesebb anyagot gőzöl el,jobb hatásfokkal,sima szívás,1 slukk használata mellett nekem MEGVERI a Halmizer/Helixet!Persze a HALmizer az elve miatt minden vad eljárást kibír,lehet tolni neki akksitiltásig úgy,hogy az ember ki se látszódik szinte a füstFELHŐBŐL,analóggal még hasonlót se lehet szemkigúvadva se :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Kergeboci #2794 üzenetére

    Nagyon jó anyag...Laca megigérte,hogy megsürgeti...Fene se érti a bótok' összefonódásait,de hátha igazat írt.evaporról meg kapok 40ml 4 ízt tesztelni ingyért :)
    Biztos mert nagy a pofám,szeretek csacsogni,tesztet kell csinálnom belőle.
    Megláttyuk :DDD
    Megszántak biztos,mert ennyire nem tudok camel/desert ship-et szerezni,pedig azzal "üzemelek" :D

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Kígyó #2799 üzenetére

    akkor a fogad szívod :D
    Bár másodakksiként azért csak megoldod..
    Gondolj bele,nekem meg gyári hibás volt a töltőm,amit az eGo szetthez kaptam,vagy inkább fogalmazzunk úgy,tűrésen belül,de rosszul működött benne alkatrész,ÉS emiatt 70mA-el töltött...és nem volt másik akksi :DDD Hadd ne mondjam,milyen volt fél órát várni pár slukknyi töltésre... :W DE legalább ösztökélt megjavítani,és ráadásul hiába a garancia,ha a boltban,ahonnan van,nincs már töltő...Szóval maradt a nyomozgatás,mi baja lehet.Olyan 3 órát sz...tam el azzal a kis,egyszerű nyamvadt áramkörrel :DDD
    Pedig a szakmám,és abban is dolgozom :)
    DE meg is fogadtam,töltőt nem veszek mégegyet...most alkudozok egy alig használt joye 520 280-as dupla akksipakkért+ töltőért,hogy édesanyámnak is legyen ebagó(BUD-dal,természetesen :) ),és akkor nekem is lesz egy bulis,nyilvánosabb,amúgy meg tartalék készségem töltés idejére.Ennyi.Szerencsére egy 900-as akksi elég 3-4 napig is nekem,ha nem nagyon drippelgetek+tisztogatok,a kazánégetés eléggé sokat igényel...simán elmegy 100-200slukknyi töltés pár perc alatt egyetlen patronra,de a driphez is csak sima öblítéskor is elég sok kell,kóstolgat az ember 1-2 órát és ki is merült az akksi.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz 3x3y #2821 üzenetére

    Napi 1 milit fogyasztok kábé,úgy bírja hagyományos eszközökkel.BUD patron van jobbára fent.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz nagynorbi #2823 üzenetére

    Momeg Jó Dolog,utána alvás,és aztán cigi? :D
    Én egyébként úgy vagyok a villanyossal is,hogy nem szívogatom 5 percenként...inkább szünetekkel,de akkor pár slukk,kicsit hasonlóan,mint a cigit.próbáltam ilyen "folyamatosabb" formában,de a pár percenként 1-1 slukk nem is elég élmény,plusz az anyag is jobban fogyott,kábé mintha a barna szofi helyett az embernek mindig egy ultra lógna a fejében az óránkénti 1 bláz helyett...ezértis használok anyagból is erősebbet.Igyekszem azért annyira nem "élvezet" irányból megfogni az e-cigit sem,mert könnyű átesni azzal is a ló túloldalára és elpumpolni napi x milit gyenge de finom anyagból.
    Szerintem sokan követik el ezt a hibát,és sajna az e-bláz legalább akkora függőséget tud csinálni,mint az igazi.Sőt,még rosszabb,mert cigi az van mindenhol,de az ember nem feltétlen tud mindenhol akksit tölteni és liquidet csepegtetni,vagy hordani kell tött teli patront,akksit,stb,ami megintcsak nem költséghatékony.

    Akksit elvileg rátöltheted,mint a telefonakksinál is,DE elvileg érdemes akkor már kivárni,hogy teli menjen,ha rá-rátöltögetsz,azt semmilyen akksi nem szereti.Szerintem be lehet lőni,mennyit bír az embernél,és ha tudod,hogy mondjuk 3 nap,akkor a második napon pl.du.vagy este már nem gond töltőre tenni,ha biztosra akarsz menni,a töredék napot meg lehet spórolni.Avagy a másfél napos akksit minden éjjel feltenni tölteni.
    Viszont mindenképp a legjobb a 2db akksi,bár ugye akkor kérdéses,hogy milyen legyen a második.Egyformánál lehet tudni,cigialakkal lehet jobban utcára,buliba menni,DE az nem hajtja úgy az erősebb cuccokat,mint a nagy eGo-k,ha az ember meg vesz nagyobb akksit a nagy,pl.900-as mellé,félő,hogy a backup akksi sorsára jut a kisebb,de úgy meg ha a nagy 2 töltése között használja csak,nem tudja kihasználni,mert 1-2 hetente merül csak le.
    Szvsz a legjobb 2db egyforma eGo és egy kicsi 510-es "elitebb" helyre,villogni,stb.Az egyformákat meg lehet felváltva azonos ideig használni.Esetleg a másodakkunak az ember vesz passtrough-osat például,akkor azt lehet jobban tölteni akárhol,mobiltöltővel,szükség esetén töltés közben is használható,és úgy nem feltétlen kell 2 akksit cipelni.Én legalábbis átgondolva így tervezem,a 900-as mellé mégegy 900-as Pt,és egy 510 Joye 280-as szívós,hogy zsebben ne legyen gond.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz nagynorbi #2826 üzenetére

    Jó dolog,az e-cigi...énnekem is tervben van az analóg elhagyása,csak én nagyon mellényúltam(e-health(tudtam róla mindent,de mégis azzal kezdtem inkább)nem jó löttyök(hibás,nem íz gond),nem jó eGo töltő,a kedvenc ízemből csak 6mg-os van,és az is kevés,nem elég,kell az analóg is néha),viszont látom az alagút végét...elvileg :)
    Cuccokat azért szereztem be,szerencsére mókolós vagyok(műszerész),így mostmár nem gond felújítgatni valamit,megvannak a legfontosabb füstölőeszközök(kazános cucc,BUD Sapphire-ok,HALmizer,CE4 integrált(ajándékba kaptam,tudom,hogy nyűgös,de amúgy nagyon jó!),integrált patron,még egy házi drippelős cuccot is gyártottam integráltból),márcsak egy plusz nagy és egy cigiakksi a vágyam,a többi annyira nem(Indulgence,Lavatube,NGP...),LR patront rendeltem egyet,ami még kell,az egy felsőszálas kerámia,és kábé van is minden.
    Szerencsére annyira nem is drága dolgok,és beszereztem az üvegszálat,izzószálnak valót,költeni hardverre sokáig nem kell.
    Csak a fránya löttyök.
    Sajnos a dohányízek nagyon vegyesek,nincs alternatíva,az ember vagy imádja,vagy utálja őket és kész.Ez ilyen,ezt tudni kell mindenkinek.A gyümölcsös,e-pinyacolada,kávé,stb.ízekről meg tudni kell,hogy hiába jók,tapasztalat,hogy teljesen alkalmatlanok napi használatra.Iszonyatosan jó bedrippelni belőlük pár cseppet,elengedni pl.vagy 10-15 slukk extra ízű epret,akármit...DE ezekkel egyszerűen nem lehetne kibírni egész nap...
    Reménykedem,hogy hamar kap árut az ecigionline,rendelni is fogok a kedvenc Desert Ship-emből erőset,sokat,és akkor talán már tényleg nem fog kelleni az analóg.Most még a nikotin miatt sajna kell.Vagy tolhatnám a 6miliset 5 percenként,izomból...
    De majd beáll.Tanulópénz megvolt,ízből van sok mostmár élvezkedni,csak a napi anyagot kell beszerezni :)Utána meg már marad a mindkettőről leszokás szépen lassan,mert valljuk be,mégiscsak az lenne a legjobb,maximum élvezetből,vagy buliban néha előkapni a cuccost.Nekem legalábbis ez a célom,analóg off,elektromos meg este pár élvezetslukk,vagy sör,stb.mellé élvezetként.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz atiss78 #2833 üzenetére

    Nem kell rá burkolat,ha nem zavar,hogy vékonyabb...egyébként lehet gond is a palást,mert ok,hogy szép,de egyúttal elfogja a levegőt is,nekem ki kellett fúrni az oldalát...
    Rozsdamentes acél,majd beledöglöttem :DDD
    Egyébként van BUD-hoz való ablakos palást is,ez utóbbinál mindenképp érdemes a matricát levenni,nomeg a 2 ablak műanyagát elvileg ki lehet szedni a paláston,és akkor szelel.
    BUD mellé viszont szinte kötelező üvegszálat venni....nem a legjobb a gyári,megsütni is könnyű,jobbat is lehet csinálni vett szálból.
    Más különösebb gond nincs vele,remek patron,a HALmizer/Helix mellett ez a favorit,engem pl.a kazánok kifejezetten nem nyűgöztek le,sőt...
    A BUD ráadásul teljesen kazánrendszerű,csak kicsiben,ugyanúgy tüske,stb.Jó cucc,vegyél nyugodtan,ez a legkevésbé nyűgös cucc,jó átlagos mindenben.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz tomy_cz #2843 üzenetére

    Akkor,ha égett íze lesz,és csökken a füstmennyiség igazából,de mondjuk szerintem érdemes hetente kimosni és kiégetni,csak azért is,hogy ne rakódjon tele,a másik a higiénia.
    Mert ugye maga a lötyi is bomlik,stb,szájjal szívod,a szipkán át kerülhetnek be mikroorganizmusok,stbstb.És persze ha lassan "romlik",akár fel se tűnik,de egy mosás és kiégetés után újra nagy élményt ad.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Wendelke #2848 üzenetére

    Hát jaja,a BUD legnagyobb hátránya ez a szál dolg,de ez is azért jelentkezik ennyire,mert a kazánban szinte egyáltalán nem fért el semmi puffer(fémszövet),így a működés nagyban a száltól függ.Ezértis jó egyszer kitapasztalni és egyszer pepecselni vel,mert ha az ember ráérez,elmarad ez a buborékfigyelés,esetleg túlszívás,ez tapasztalt.
    Nagyot kaszálnának egy eGo méretű BUD-dal,rendes pufferrel szerintem.Sok baj okozója,hogy eredetileg 510-es,vagyis a kis akksi mérete kötötte a tervezőket...
    Amúy meg akkoris a legjobb normál cartomizer,ami beszerezhető,minden más sokkal vackabb szerintem,vatelines integrált meg el is bújhat mellette..most jött egy dual coil LR integrált nekem is(akciós volt,amúgy nem vettem volna,asszem valami 350ft),de egyáltalán nem nyűgözött le,pedig szabályozatlan 900-as akksiról küldtem meg.DE jó pont,hogy ez végre nem fémszálas,belelátni,hogy áll a lötyi :)Integráltnál elég nagy gond,hogy folyton töltögetni kell,mert nem tudni,hogy is áll.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Kígyó #2851 üzenetére

    Kifőzöd,kiégeted,mint az új.Max pepecselsz vele,de nem veszett ügy.
    BUD-nál vigyázni kell,mert ha használsz az akksin palástot,akkor szeret nemszelelni!Énnekem is ki kellett fúrnom a palástomat,mert az első 2 bud jól megy(matrica nélkül),a második 2 egy picit nagyobb,és az ok homlokhorpadósak voltak.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Kígyó #2855 üzenetére

    A palást az az,amit a nagyobb akksikra lehet tekerni(eGo),hogy a vékony patront védjék,megtartsák,és kúposak,hogy áthidalják a vastagságkülömbséget.
    például ez,nekem ilyen van,fekete,ezt kellett kifúrnom

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz sakto #2890 üzenetére

    Nézz szét az ecigionline.com -on, e-vapor.hu -n ,e-c.hu -n eliquid.hu -n, jokersmoker.hu -n,no azok boltok,nem ezt a lehúzós s@rt árulják,amit egyébként az EREDETI nevén olcsón meg lehet venni!
    Sajnállak,de jó eséllyel pályázo a "nem ajánlott" kategóriára...örülök,hogy mégegy hazánkfia ezen akarja megszedni magát.Jó,hogy nem e-health -ot árulsz... :(((

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz atiss78 #2894 üzenetére

    tisztítani szerintem olyan 2-3 töltés után érdemes+persze kiáztatás,a szál kiégetése...
    trükközni nem tudsz az élettartammal,annyi,hogy ne égesd,de azt meg úgyis érzed rajta :)
    Használd,élvezd,néha mosd ki,ami márcsak a páralecsapódás és a higiénia miatt sem árt.Nekem 4 van,az első is 3 hete dolgozik,eddig semmi anomália.Tuti patron,mellé felesleges szerintem még normál kazán is...ami jó még,az a Helix/Halmizer,egyet abból is érdemes tartani,mást nem is nagyon.Hacsak esetleg nem veszel valami LR vagy dual coil cuccot,mert az más dolog még(brutálisabb TH,erősebb íz kicsit),a többi kütyü nem ad pluszt különösebben,rosszabb esetben még folyós,karbantartásigényes,stb.is lehet.Jelenleg általánosan a BUD a legkiforrottabb és legjbb cucc úgy általánosságban,napi használatra.brutálisabb igényre/élvezkedni pedig Helix/Halmizer.ennyi is kábé.Esetleg a T2 kazán ajánlott még,de inkább azoknak,akik szeretnek ízt cserélgetni,vagy egyszerűen tölteni,mert sokat fogyasztanak.Mondjuk erre a Helix/Halmizer is jó,tölthető pillanatok alatt és nagyobb tartály,BÁR azonos körülmények között több anyagot is fogyaszt.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Hege1234 #2917 üzenetére

    http://www.youtube.com/watch?v=fulePIWDB_8&feature=player_embedded
    Bár egyszer lehet én is veszek egyet moddolni.Másra nemigen.Ezek sima vatelines patronok,csak egy pici lyuk van rajtuk,amin át a külső házból pótlódik a lötyi.De ennyi...
    Vatelines integrált fanatikusoknak,vagy akinek tetszik a dual coil LR patron,de nem akar 5slukkonként csepegtetni,hogy oda ne kozmáljon,annak jó.Utcára,melóba ormótlan és instabil,de otthon a kedvenc ízt töményen nyomatni jó lehet,bár akkor már ezért a pénzért Helix/Halmizer,és azzal nyűg sincs,és vállalhatóbb,mint ez.

    Én egyébként nem értem a tervezőt.Ha úgy csinálja meg,mint a halmizer,egy kereszt üvegszál,normális helyzetű izzószállal,mint ott,akkor frankó lenne,vennék,mint a Halmit,mert végülis nagyobb tartály,ilyesmi.De igazából egy 300ft-os integrált patron mindössze,amit nem kell töltögetni folyton.Viszont azt meg nem is azért találták ki,hogy az olyan jó,hanem mert egyszerű,olcsó(!),és mire ki kéne takarítani,kidobható szívfájdalom nélkül,nem is ámít sem a ára,semmi,hogy tartós lenne.
    De itt ugyanezt megkapjuk egy hülye bazi tartállyal,amitöbb problémát okoz,mint megold,és az alap vatelinességen nem tud változtatni.Plusz itt se lehet mit tenni,odaégett,veheted a következő 600ft-os belet.
    Véleményem szerint akkor már inkább a 300ft-os integrált...élmény ugyanaz,otthon nem gond cseppentgetni,az integráltak amúgysem voltak sose híresek arról,hogy sok anyagot leadnának,hiába van x ml-es,veszély nélkül a negyede üríthető max.DE az ember olcsón belekóstolhat az LR-be,Dual coil...egy próbát ilyen előtt én mindenképp javasolnék sima 3-400ft-os integrált dual coil LR-el.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Hege1234 #2922 üzenetére

    Helix/Halmizer/Stardust ugyanaz,most hirdetnek az ecigiforum.com-on is, 1650ft-ért.
    Teljesen megéri az árát.
    Másik jó integrált patron a BUD Sapphire,ezen kívül szerintem tök felesleges akármit venni,a kazánokból a T2 tényleg jó,ahogy mondják(egyszer majd benevezek egyre),nekem sima kazánom van,az se rossz,csak nonpluszultra igazán.
    Persze aki akar,próbálkozhat...de én is visszajutok a 4 BUD-omhoz meg a Halmizerhez,a kazánom most van mosóban,mert málna volt benne,de abbólmost elég volt,van eper is betöltve,valami markánsabbal is ki akarom próbálni...
    Kerámiát én most szerzek olcsón ,mert felsőkazános cuccom még nincs,érdekel,milyen,eGo Vision lesz,állítólag kellemes darab annak,aki azt a fajtát szereti.
    A BUD Sapphire-nél is talán ez az egyetlen igazi gondom,amúgy REMEK patron,DE a füstcsatorna így,hogy teljesen az alján van a kazán egy kerámiában,irtó hosszú,és 1.kicsapódik egy csomó gőz,ami csúnya,sokat használva szörcsög,stb,a másik az,hogy a BUD füstje emiatt teljesen a HIDEG kategória.
    A Halmizerben például a patronnak a fele távján van a szál,az már egész jó ilyen téren,de kíváncsi vagyok,milyen egy igazi felsőkazános megoldás,állítólag jót tesz a th-nak és az ízeknek is...igaz hallottam olyat is,hogy a meleg gőz azért annyira nem egészséges...de konkrétumot nem,lehet valaki enyhén volt PG allergiás,és pont a melegebb gőzzel jött ki erősebben.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz fer #2925 üzenetére

    Fene tudja,ez is ízlés dolga,mint a lötyi.Persze,a BUD sem rossz,magasan veri az átlagot,de én úgy vagyok vele,hogy amíg nem próbálom a felső kazánt is,olymindegy,ki mit mond...macimum mennek a dobozba a patronok,ha nem jó,jók lesznek tartalékba,ritkábban használt ízekhez,stb...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    No.
    Megérkezett a http://www.ecigwizard.com -ról a rendelt,0.98fontos szállítási költséges csomagom!Ennyiért az ember itthonról sem kap csomagot...
    Múlt hétvégén adtam le,hétvégén nem dolgoznak,de hétfőn reggel rendben jött a rendelésről a postázási értesítés,PayPallal fizettem.
    Szép csomagolás,teljesen guszta,normális flakonos lötyik,semmi szivárgás,bubis boríték,felbontva SEMMIFÉLE lötyiszag nem volt,vagyis már a töltéskor odafigyelnek,stb,minőségi műanyag,gyerekzáras flakonok.
    Kóstolni a DesertShipet kóstoltam(szerencsére rendeltem patront is,így volt mibe tölteni),teljesen remek anyag,finom,minden rendben,a lötyin semmiféle gyanús jel,szín,szag nem volt,dual coil LR patront rendeltem,így áradt is a remek gőzfelhő :) És az aromázás is egy kicsit erősebb,itthon most van 3 forrásból Desert Ship lötyim,de ez a legerősebb(mind normál egyébként),első körben nem merem mondani,hogy a legjobb,mert jó tapasztalat,hogy az ember ha Desert Ship-et kér,ugyanazt az általam remeknek vélt ízt kapja,szerencsére Angliában is úgy gondolták,hogy EZ a Desert Ship :)

    Tehát javaslom mindenkinek a vásárlást,aki nem viszolyog külföldről rendelni,1 hét alatt ez is ittvan,teljesen minőségi kiszolgálás,eddig jó anyag(rendeltem még más ízt is,próba később),elég sok minden és egész jó áron van a boltban,egy kis most rendelt érdekesség:
    Ez egy eGo MEGA Dual Coil cartomizer innen,mindössze 2.98 fontért:
    [link]
    [link]
    BASSZUS...a képen a cuccal egy 900mAh akkumulátor látható,azt hiszem,erre már azt mondják,hogy BRUTÁLIS holmi :Y
    Viszont szépen megcsinált valami,tetszik a minta rajta,de ez azért a képen nem nézett ki ekkorának,mint élőben :DDD
    Ezután már csak az jön,hogy az ember valami kis merülőforralót direktben keresztüldöf egy 10 milis flakonon,az se sokkal nagyobb már :D Vagy akkora átmérőjű tartály,amibe netolja az ember a kupaknélküli 10milis lötyit,és csak pöfékel,amíg ki nem ürül ;]
    A szipka egyébként gumiból van,igen brutkó darab az is,no ha ezen nem jön füst,akkor semin,viszont akkora a beltere,hogy elég látványosan gőzölög majd szerintem,egy LED kellett volna még az aljára,hogy sejtelmes fénnyel megvilágítsa a belül gomolygó füstpamacsot 8)
    Viszont egyébként az alapja belülről egy teljesen hagyományosnak tűnő dual coil LR belső,mint akármelyik kisebb testvérénél.
    Viszont akkora holmi,hogy ebbe már lehet akár valamilyen modot is kitalálni,ha eredeti funkcióját megunja az ember,mert ebben el fog férni :)
    Igaz hogy írjak rossz pontot,az aljánál nincsen sem recézés,sem gumigyűrű,igaz vatelines cucc,DE a kistesókban,amikre ráadásul még gumival rá is ragasztják a fémcsőre a kazánt,bezzeg még jutott hely egy O-gyűrűnek,ház ez itt nincs.
    Másik rosszpont,hogy bár könnyű,de mint láthatólag más patronoknál,ennél is átálltak az alu alapanyagra,ez későbbi moddolásnál,nomeg kinézetnél elég hátrány,igaz a nagysága ellenére ez egy teljesen könnyű valami.DE forrasztással tuti nem lehet modot csinálni belőle.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    http://www.ecigwizard.com -10%-os kód : FACEBOOK
    Jó hely,0.98font(~300ft) a posta,hétvégén rendelve péntekre ittvolt,nekik még van párféle aromájuk is,pár jó cucc,és ami még jó,hogy van BUD Sapphire PG-VG változatban(ez igaz szálcserével is megoldható),de itthoninál egy picit olcsóbban,itt van töltőfej hozzá,aminek járnia kellene,és ami miatt rendeltem is,hogy itt választható LR változat is!Ilyet rendeltem is,néha kellene kis plusz kakaó a BUD-nak.Egyébként a Wizard's Mix standard lötyiből jött tegnap pár flakonnal és pár ízben,mind remek anyag,profi munka,szagtalan kivitel,nem bűzlik a palack,mint itthon szokás,meg megfolyt címke,stb,minőségi palack...igaz a lötyi nem olyan olcsó,de legalább vannak erősek,jó keverés,nincs extra íz ugyan,de PG alap,így nagyon finom,a legkisebb nyoma sincs mellékíznek,ami sajnos az itthoni keverőkről nem mondható el,eddig úgy vagyok,hogy olcsó húsnak-effektus kicsit a honi keverés,nem véletlen 6-700ft.
    Nomeg nem megoldás,hogy itthon egyesek tesznek 1-2 csepp plusz aromát...hogy fedje a gyenge alapanyagot,és ócska flakonban,megfolyva jön a cucc.Kinek mi...énnekem pozitív csalódás az itteni lötyi nagyon.Most próbaképp egy flakon Vermillion River Premium E-Juice : Kentucky Premium Blend -et dobtam kosárba,kipróbálni,mit is kevernek a "tenger túloldalán" :DDD meg persze pár aroma,édesítő.Édesítő nincs is itthon,a kedvenc mixelők nem is használják,biztos spórolnak,hála ennek eléggé fanyar,száraz mindenki gyümölcsízű cucca,sajna,még az sem édes,aminek kellene.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #2996 üzenetére

    http://www.ecigwizard.com/shop/en/mixing/102-the-perfumers-apprentice.html
    Mixing/DIY szekció,TPA flavours(ez az aroma angolul)

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #3002 üzenetére

    cumi,mert az ecigen már rendeltem,de csak kicseszés nekem,ha ide kérem és többért feladom,mint az a 300,amiért neked is lehet rendelni.Plusz ott a -10% kódocska is :DDD
    Nekem bezzeg 3 ohmos BUD jutott :O de én ígyis szeretem őket,a legöregebb már lassan 1 hónapos lesz....bírják is.
    Eminnen meg jön 2db LR,végre töltőcsőrrel,nem is kell vagy fél évig semmi nyavaja,ha az aromák és az édesítő főleg,mert akkor tudok produkálni egy fél évre elegendő anyagot,mivel alap is van itthon 60mili,így a meglévő késszel elleszek egy darabig.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz nagynorbi #3025 üzenetére

    No,ebben egyetértünk :)
    Ha szárazabb finom íz kell még,akkor javaslok egy eliquid-féle mogyorót,full VG kivitelben,egy jó kis elegy a Desert Sand-dal is.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz nagynorbi #3032 üzenetére

    no igen,mostanában csak friss keverés van :)
    nekem úgy jött a Laca-féle mogyoró,hogy a 30milis flakon felső harmadában volt csak aroma,a szállítás ellenére is :DDD nomeg ok,hogy tiszta VG,de olyan sűrű,hogy alapból a BUD-on akkor se menne át,ha nem lenne üvegszál,arról is lepereg.De ennyi,felrázás és pici víz,és már remek is.
    Mostanában nem alhat túl sokat Laca,a rendelési számok alapján párszáz rendelést ki kellett szolgálnia :)
    Egyébként én sem tettem hűtőbe a cuccot,szerintem olyan sokat nem számít,ha az ember mondjuk 2-3 hónap alatt elhasználja,a nem kevert import lötyik sincsenek hűtőben,mégis erősek,stb...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Érdekes,hogy bezzeg az e-health töltőrészét bele tudták tenni abba a kis testbe,de a nagy batár eGo vagy 510 akksiét nem...vagyis hát poén,de bezzeg a pt-s akksiba belefért,a simába nem,pedig az is csak annyival hosszbb,mint a miniusb csati.Cselesek,ebből is pénzt csinálnak...
    Ráadásul a töltőben levő áramkör is olyan 20éves technológia,és alapból sem valami jó konstrukció.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Beteszek ide is 2 cuccot,esetleges bátraknak,ami érdekes lehet,ha türelmesebb az ember:
    eGo-D akksi,új fejlesztésű holmi,1100mAha végén 5db kék LED mutatja a töltöttsége,és elvileg nem stabilizált,és zsebzáras:
    http://www.health007.net/egod-1100mah-ego-battery-with-5-holes-displayblack-p-406.html
    A megszokott LCD-s,slukkszámlálós 1100-as akksi,szintén elég bagatell áron:
    http://www.health007.net/egol-1100mah-battery-with-lcd-screen-for-egotf1echoeblack-p-405.html
    fogytán vannak,az elsőből még 7db van a bolt szerint,a másodikból még 10db,eleve akciósak,DE:
    code:ret08 More than $100,8% discount
    code:ret05 Less than $100,5% discount
    Vagyis még erre is lehet bónusz -5%-ot a kóddal...elég baráti árak,a dolog hátránya,hogy bár 4.5$ a posta,Kínából jön,így időbe telhet,bár ha jól emlékszem van rendesebb futár is 26$-ért.
    Szóval bátraké a szerencse,én egy eGo-D-t rendeltem,ha ide is ér,stb,akkor ennyiért ajándék kategória,de a második akksi is a duplája itthon.Bevállalósok mazsolázzanak nyugodtan,mivel van fóruma is,onnan a kód is,így nem tűnik annyira kamu helynek.Persze amíg meg nem jön a cucc,további tapasztalatokat én sem tudok.Paypallal lehet fizetni,emailok rendben jöttek a rendelésről,tegnapi árfolyammal 3228ft-ot kellett pengetnem az akksiért szállítással-mindennel,a kódot használva.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz tomy_cz #3041 üzenetére

    a C-t passzolom,de ennél valahol láttam,hogy szabályozatlan...mondjuk ennyi pénzért az se baj,ha szabályozott,majd meghekkelem :)
    Az eGo LCD meg tuti fix nem szabályozott.
    Fene tudja már,mi milyen,van,ahol még az 5klikket sem tüntetik fel a sima akksinál sem,de van ahol meg azért nem tüntetik fel,mert nem is tudja.

    Ez utóbbit pl.az 510-es akksiknál nem értem,miért nem építik be,180-asból van csak automata,vagy gombos,a 280-asból meg csak gombos,ha jól láttam,viszont nincs lezárás.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Wukiwo #3047 üzenetére

    Szia!Jó kérdés,miféle csatlakozója van...sajna a képeiről nem tudtam kideríteni,konkrétan milyen,lefotózhatnád az akksi végét.
    Egyébként jó lenne,ha áttérnél az 510-es csatlakozásra,mert annak a cuccai olcsók,és patronokat,utántöltőket,akkumulátorokat is rengetgfélét lehet kapni abban a szériában,vagyis összerakhatsz egy valódi komoly e-cigaretta készletet.Ami ráadásul olcsó és olcsón fenntartható is,

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bluyoo #3052 üzenetére

    Egy dologra figyelj,soha nem szabad semelyik tartályt teljesen tele tölteni!mindig hagyni kell egy kis légbuborékot!Külömben nem tud a folyadék megindulni a szálon kifelé!
    Egyébként töltéskor kezdésként mindig érdemes izzítás nélkül is slukkolni párat,hogy garantáltan meginduljon a lötyi,mert nem jó dolog már az első 1-2 slukkal megégetni a frissen takarított partront például.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Lousha #3115 üzenetére

    :D Csak sajna nem nagyon hallani Magácska felől sem itt,sem az ECF-en :) Pedig az írásod alapmű :)

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Lousha #3117 üzenetére

    De aki nem ismer,nem talál meg :)
    Majd egyszer lehet nyaggatlak egy kicsit a lötyikről...olyan kevés nő foglalkozik az e-bagóval,és olyan kevesen "ínyencek",hogy kíváncsi vagyok pár dologra az ízekkel kapcsolatban.Csak jó kérdés,hol,mennyit rordulsz elő,sajna igazából nincs tudomásom az említett "okokról"...majd ha nagy leszek,megkérdezem :)

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz fer #3122 üzenetére

    szerintem az 50-70ft-os tételével jobban megéri venni egy életre valót valamelyik rendeléssel és még kínlódni sem kell,plusz az a szál már izzott,így törős,és a fene tudja,mennyire tartós.
    500ft 10m huzal,ez kitart a végtelenségig,egy átlagos eszközben megy 1 hónapig egy szál,és kell vagy 5 centi felújításonként.HA nem dobja el az ember eleve.Én már egy BUD-dal se kínlódnék...de abból az elsőm van is 1 hónapos már,szóval megéri a pénzét.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Tangerine #3125 üzenetére

    eliquiden is van szál 3 vastagságban,és üvegszál is) persze most épp ki van fosztva(én időben bevásároltam még),onnan jellemzően nincs vaper,aki ne rendelne legalább próbára pár lötyit is amúgyis.Mogyoróért meg aki megkóstolta kábé,vissza is jár :DDD
    Szóval külön nem is kell szálat rendelni.
    Egyébként én úgy vagyok vele,hogy mint minden "testközeli" tárgyat,én már csak higiéniai okból is kidobom inkább,ok,lehet kifőzögetni meg ilyesmi,node nem beszél arról se senki,hogy m van,ha pl.a műanyag kezd valami mérget ereszteni 100fokon,vagy csak simán kitágul,folyóssá,repedőssé válik pl.egy BUD.
    Jól vannak megcsinálva ezek,DE jobb időnként cserélni le mégiscsak,lehet kínlódni ugyan,de a rátöltött időt ha órabérben nézem,szerintem simán nem éri meg,de ha nem pénzben,hanem hasznosságban nézem,akkoris felsleges a párszáz forinton sóherkodni.
    főleg aki amúgysem profi száltekerésben,üvegszálcserében,mert akkor meg már kókányolás,rosszabbul megy,stb,és megintcsak nem éri meg.
    Az más,hogy az ember pl.moddol meg ilyenek,de a napi szükségletet egy marék drótra,szálra,meg 1-2,majd hekkelendő patronra,kazánra bízni...én is tartok pl.bontatlan BUD-ot is,a nem használt cuccok is AZONNAL kitakarít-kiszárít,eltesz,mostmár kifelé megyek a kóstolgatós időszakomból,sőt csináltam hozzá egy "tesztpatront",ami könnyen tiztítható,nem 5 patron hányódik mindenféle,x napja betöltött lötyivel...2 Halmizer és 1 BUD van napi használatra betőltve és kész.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bluyoo #3145 üzenetére

    Sima 900-as vagy 1100-as akksit vegyél,ha használat a cél,a többi vagy csicsás,vagy stabilizált,stb...
    A legtöbb különlegesebb akksi,pl.Spectrum,ilyenek stabil 3.4 voltot adnak,érdemes rá figyelni,meet LR cuccal,Dual coillal,stb.NEM futják azt,amit kell,azokkal lesznek olyanok,mint a sima eGo akksik hagyományos eszközökkel.
    http://e-c.hu/elektromos_cigaretta_akkumulatorok itt vannak olcsóbb akksik is,tehát javasoltabb,nekem is innen van az eGo kezdő készletem,USB töltővel egy 900-as akksi 4200..igaz most épp olyan nincs.De csak akksit mindenképpen lehet olcsóbban is venni,mint az EO-n.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák