Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Kígyó #2799 üzenetére

    akkor a fogad szívod :D
    Bár másodakksiként azért csak megoldod..
    Gondolj bele,nekem meg gyári hibás volt a töltőm,amit az eGo szetthez kaptam,vagy inkább fogalmazzunk úgy,tűrésen belül,de rosszul működött benne alkatrész,ÉS emiatt 70mA-el töltött...és nem volt másik akksi :DDD Hadd ne mondjam,milyen volt fél órát várni pár slukknyi töltésre... :W DE legalább ösztökélt megjavítani,és ráadásul hiába a garancia,ha a boltban,ahonnan van,nincs már töltő...Szóval maradt a nyomozgatás,mi baja lehet.Olyan 3 órát sz...tam el azzal a kis,egyszerű nyamvadt áramkörrel :DDD
    Pedig a szakmám,és abban is dolgozom :)
    DE meg is fogadtam,töltőt nem veszek mégegyet...most alkudozok egy alig használt joye 520 280-as dupla akksipakkért+ töltőért,hogy édesanyámnak is legyen ebagó(BUD-dal,természetesen :) ),és akkor nekem is lesz egy bulis,nyilvánosabb,amúgy meg tartalék készségem töltés idejére.Ennyi.Szerencsére egy 900-as akksi elég 3-4 napig is nekem,ha nem nagyon drippelgetek+tisztogatok,a kazánégetés eléggé sokat igényel...simán elmegy 100-200slukknyi töltés pár perc alatt egyetlen patronra,de a driphez is csak sima öblítéskor is elég sok kell,kóstolgat az ember 1-2 órát és ki is merült az akksi.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák