Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Wendelke #2848 üzenetére

    Hát jaja,a BUD legnagyobb hátránya ez a szál dolg,de ez is azért jelentkezik ennyire,mert a kazánban szinte egyáltalán nem fért el semmi puffer(fémszövet),így a működés nagyban a száltól függ.Ezértis jó egyszer kitapasztalni és egyszer pepecselni vel,mert ha az ember ráérez,elmarad ez a buborékfigyelés,esetleg túlszívás,ez tapasztalt.
    Nagyot kaszálnának egy eGo méretű BUD-dal,rendes pufferrel szerintem.Sok baj okozója,hogy eredetileg 510-es,vagyis a kis akksi mérete kötötte a tervezőket...
    Amúy meg akkoris a legjobb normál cartomizer,ami beszerezhető,minden más sokkal vackabb szerintem,vatelines integrált meg el is bújhat mellette..most jött egy dual coil LR integrált nekem is(akciós volt,amúgy nem vettem volna,asszem valami 350ft),de egyáltalán nem nyűgözött le,pedig szabályozatlan 900-as akksiról küldtem meg.DE jó pont,hogy ez végre nem fémszálas,belelátni,hogy áll a lötyi :)Integráltnál elég nagy gond,hogy folyton töltögetni kell,mert nem tudni,hogy is áll.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák