Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Kígyó #2781 üzenetére

    Én segítenék...de ilyet nem használok,egy ego tank a kazánom van csak,de egyeőre az is csak kimosva és kiégetve a gyári lötty miatt.
    Szerintem neked is ezt kéne,kifőzni,majd szépen kiégetni,akkor eltűnik a kosz és az égett íz.
    Egyébként emiatt jó a Bud Sapphire,mert aránylag olcsó,egy kazán ára fut bőven egy duplát,és ráadásul teljesen a tank kazánt másolja,csak kicsiben,és elég jó minőségű "bolondbiztos" patron,van is négy...Mondjuk ennél csak a Helix/HALmizer a jobb,de nehéz őket szerezni.Szerencsére engem olcsón "megszánt" egy ecigifórumos a pár utolsó darabjából,de azótais az van alapesetben az akksin,a legjobb integrált patron.Csakhát beszerezni....
    BUD legalább még van.Igazán jöhetne a shopokba az áru végre,mindjárt elmegy a február is,valahogy arról volt szó,hogy kap mindenki árut hóelején,de az eliquid.hu lötyijein kívül nem tudok egy webshopot se,ahová jött volna áru vagy folyadék.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák