Keresés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #2330 üzenetére

    Tes,ha lesznek jó infóid,és tapasztalat,kíváncsian várom :R
    eGo-t nézegettem,bár jól szuperál a kis 1350ft-os cerka is,1 napot elvagyok az akksival is,de érdekelnek a "komolyabb" megoldások is.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    eGo szetthez kérnék segítséget,tervezek egy ilyet venni,de lehetőleg részenként....mi az,amit érdemes összeválogatni?Lehetőség szerint valami tölthető patronos érdekel,nem ilyen direktben csepegtetős,nem vagyok nagy dohányos,a kicsi cigi alakúm is bírja 1 napot,szóval nem ultra igénybevétel.
    Ami fixnek tűnik,az [ez] az akkumulátor.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #2400 üzenetére

    Hello!
    Talán az orosz nyelv?
    Gyere, beszélgetünk ....
    Ez lesz kapható februártól 15.
    Igor
    :DDD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz atiss78 #2412 üzenetére

    http://e-c.hu/node/102
    Itt van egy minőségibb kezdőszett,ráadásul maga a készülék az egyik legjobb,és rengetegféle kiegészítő van hozzá,ha beválik.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #2427 üzenetére

    Tes,fogd a szipkát,és támadd meg a chilis fűszertartót vele :DDD
    Tuti nem fogsz kívánni semmilyen cigiszerűséget egész nap,de a nikotintapaszt is a szádra teszed,hogy ne ordíts :DDD
    Szerintem ne ugorj bele a vegyszerekbe...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #2429 üzenetére

    No én is megrendeltem az eGo kezdőszettet+4féle liquid+BUD patron....
    Kíváncsi leszek...bár nekem jó tapasztalat volt az e-health is,ha tényleg igaz,hogy a komolyabb cuccok MINDENBEN többszörösen felülmúlják,szeretni fogom az eGo-t is az ára ellenére.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz wwenigma #2432 üzenetére

    Hát igen,játék közben is 2 headshot-2 slukk :DDD
    Nekem postán jön a cuccos,bár előre kipengettem a holmikat,de az talán csak holnaputáni odaérést és postát jelent,valamikor csütörtök-péntek a reális,ismerve a posta "sebességét"...
    De végülis bíztató,tesóék+x ember szívogat ilyeneket,és ha tényleg a cigiformához képest mindenben jobb...löttyöket meg rendeltem vegyesen mindenfélét,igaz dohány íz,mert nem akarok epres meg hasonló cigit első körben,egyedül amit ismerek,és szívtam annó Sherrys dohányt,ez alapján egy erre hajazó lötyit is rendeltem.Mondjuk ennél azért remélem,nem lesz olyan a hatása,mint a sherrys dohánynak,hogy alapból 5m,szélirányban 25m volt a "hatótávja"..:DDD Ráadásul ha nagyon markáns lenne,majd hozzádobom valamelyik sima lötyihez.Te egyébként full nem próbáltad még,vagy van azért már tapasztalat?Én másfél hete szipákolok cigialakút....nem leszokásra van szánva,hanem hogy az analóg megmaradjon a szokásos napi nagyobb dolgok,reggeli kávé,ilyenek mellé,ez meg helyettesítse a napi "rutinszerű" bagót.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz wwenigma #2435 üzenetére

    Az újabb szériás cigi alakú sem annyira gáz,ahogy mondják...és szerintem teljesen rendben van,hogy meg lehet venni 2 doboz cigi árából is a Vaterán,próbálkozni remek.CSAK venni kell hozzá pl.erős patront,tudomásom szerint a hozzá adottban nincs is semmi nikotin,ha ez igaz,nem véletlen,hogy alapból nem sokat segít azokon,akiknek tényleg kell a nikotin,a kocabagós más tészta persze.Viszont súlyos ezrek beleölése helyett nem mindegy,hogy kijön 1500-ból egy készlet 1 csomag erős patronnal...DE tudnia kell a kockázatról,és arról is,hogy normális használatra alkalmatlan.Emiatt is kellene a minél több tájékoztató,hogy ne legyen tabutéma,félek,hogy most,mivel mennybe emelik a cigi árát,és már a kocsmában sem lehet pöffenteni...(fura törvény,én járok külföldön,mekkora duma,hogy Unió,akármi,éttermekben simán lehet a bárpultnál füstölni,az angol pubokban ott a hamutál az asztalon...csakhát mi nem tudjuk mivel mással verni magunkat az EU-nak,azért emberkednek.Mint a rendőr,aki nem tudja elkapni a Mercist,hát helyette megb...sz 3 Suzukist,és még darabra is jobban jön ki...)...,ez arra lesz jó,hogy a lehúzósok majd megszedjék magukat a vackokkal,lásd TV-Szop és társai.
    Persze ott van,hogy mit vár az ember.Én pl.NEM akarok lemondani az analóg cigiről jelenleg végleg.Nyilván már túl régóta szívom,túl sok a beidegződés,hogy ilyet akarjak.Viszont tény,hogy különösebb káros dolog nélkül alapból is vissza lehet ugrani a cigifogyasztás harmadára,még az ilyen kínai csodával,és az is tény,hogy a light bagóból amióta van az e-cucc is,jópárszor nem esett jól elszívni egy egész szálat abból,amiből 15,hosszabb napon 20 is lement 1 nap.És elment 1 nap 5 ilyen szál,az sem mind végig.
    Persze ottvan,hogy jelenleg még nem tudom magam elképzelni villanycigivel az utcán,az is elképzelhetetlen,hogy a kávé vagy a sör mellé ilyet pöfékeljek,de ha csak ennyi marad is,akkoris kijövök mondjuk heti másfél-2 dobozból a 7-8 helyett,és kezdésnek(!) ez is valami.
    Meg lehet nézni,mibe kerülnek a tapaszok(ami max úgy hat,ha az ember a szájára teszi...),különféle tabletták,vagy a nikotinos rágó,amiből pl.vettem márkásat,jó drágán,USA repülőútra,ami 17 óra...egyet elrágtam,közepes nikotin,hát én azt hittem,berókázok,és voltam olyan rosszul...és még a szám íze is posvány lett tőle...Ez azért sokkal jobb,bár kíváncsi leszek egy "valódi" e-cigi ízére,biztos,hogy a gagyi nem a dolog teteje közel sem.
    Ha meg nem,hát nabumm.szerintem az vetődik nagyon árnyékra,aki gagyit vesz,drágán,és szépen elindul egy szál analóg,és öngyújtó nélkül a napba,hogy most akkor csak a villanycucc.Főleg ha bevásárolja ugye a nikotinmentessel...azt meg is értem.Kollégám is belekezdett ilyennel,ami ráadásul kazánhibás is volt és alig füstölt,mert nekiért a falnak a szál...és persze dobta is a francba délután.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #2442 üzenetére

    Ez a cucc már tisztára olyan,mintha a vastagabbik fajta ónszippantóból nyomnád :DDD
    Nem épp utcára való darab.
    Csak nehogy túlzásba ess,és merülőforraló+hátipermetező+autóakksi legyen a vége :DD
    Mondjuk tény,amint megjön az ego szettem,én is megvizsgálom legalább a javítási lehetőségét ezeknek.No meg egy cigiakksi,hogy utcán is emberül fessen a dolog,nem valami szipusnak.

    Egyébként E-BAGÓSOK!
    Az ilyen eGo méretű kütyükkel mi a tapasztalat,hogyan viselik az utcán,metrón,akárhol a népek?Mennyire elfogadott pl.nemdohányzó helyeken?Igaz vidéken itt tuti szinte ismeretlenek ezek...de érdekelne,milyen a tapasztalat,mert azért otthon pippantani egy félliteres kólásüvegből,laposelemmel összetákolt izéből is lehet,úgysem látja senki...
    Itt vidéken én még nem láttam utcán senkinél ilyesmit...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Wendelke #2448 üzenetére

    Főleg az érdekelne,olyan helyen mit szólnak,ahol nem lehet amúgy/határeset,hogy nincs tiltótábla,de mégsem illik...utcán meg evidens,egy vastag fekete filctollra hasonlító kütyü végképp nem egyezik meg a szokásos blázzal.
    egyébként keveslem pl.az orvosi,stb.infókat a cuccról magáról,és bár jó meg minden,nekem a füstről nem a vízgőz jut eszembe,és szerintem nem is az,hanem a diszkók füstgépe,ahol a kazán elve hasonló,az anyaga is valami polipropilén szerű.
    de nem értem,akkor miért kell vízgőzt mondani...főleg mert akkor el kellene,hogy égjen az anyag,mivel szénhidrogénekből égéssel lesz vízgőz+széndioxid,nem párolgással.
    Szóval attól,hogy jó kütyü,homályos ez az egész,mint ahogy a lötty rendes összetétele is titok,mert ha nem lenne,bátran be lehetne vizsgáltatni,a másik meg az,hogy vízgőzt szerintem pont víz elgőzölögtetésével lehetne csinálni...szóval lehetne igaz minimális füsttel,de vegyszermentesen is ilyen kütyüt csinálni elvileg,mégis lötyi van csak.Ráadásul a vízgőznek ellentmond az is,hogy az e-cigi jobban szárítja a szájat,mint a hagyományos,inni kell rá egy korty vizet,stb,cserepes az ember szája tőle.Ezt sem reklámozzák nagyon...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Wendelke #2463 üzenetére

    Kíváncsi leszek a BUD-ra,nekem kezdőként az lesz az első 2 BUD Sapphire lesz+egy az eGo szetthez kapott integrált patron...
    Mondjuk cucc nem tudom,mikor lesz,előre fizettem a hétvégén a lötyiket+apatronokat,és a Bagószettet is,bár 2 külömböző helyen(ecigionline.com lötty+BUD,e-c.hu eGo szett),az ecigionline már vissza is igazolta,hogy fent a csomag,viszont az eGo szett még semmi bíztatót(pending) nem mutat odaát...szóval a fene tudja,másnak milyenek a tapasztalatai,mennyire gyors az e-c.hu?
    Bár ha itt lesznek a löttyök,a gagyicigimmel végülis ki tudom próbálni :) egy üres patron,vatta...és jobb lesz,mint bármelyik gyári "patron"...

    Egyébként eszerint vigyázni kell a BUD-ra?Mit ne kövessek el vele,hogy ne essen szét,stb?
    És mennyire tolerálja a Sapphire a PG használatot?Látom,jobbára VG-hez van írva,DE továbbfejlesztett folyásvédelem,stb,mivel a PG amúgyis sűrűbb,gondolom nem az matt csinálták...esetleg ha mást nem,50/50 lötty bele?Rendeltem mindkét félét kezdésnek...de tócsát se akarok a zsebembe.PG-re elvileg nem vagyok allergiás,de szárítja a szám eléggé,kíváncsi vagyok,ez milyen lesz,nem akarok a gagyi cigi alapján ítélni,mert végülis 1 korty víz megoldja....

    Mondjuk látom,mire megírtam a posztot,alattam benne is van egy részére a válasz :R

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Wendelke #2468 üzenetére

    Ez igaz is lehet,ugyanis ma megjött az Ego szettem is az e-c.hu -ról és a löttyök,BUD is az ecigionline.com -ról :C Szóval első osztályú kiszolgálás mindkettő,ajánlott ELSŐBBSÉGI küldemények,reggel itt is volt a postás.
    Egyébként a kezdő eGo szettel egy Camel 18mg-os integrált patront kaptam töltve,úgyhogy rá is pippantottam bent a cégnél,hát az e-health emellett vicces valami.És az alapszett akksija is záras,ezt más helyen nézegetve nem láttam egyébként,mindenképp jó pont,szépen becsomagolva,bár buis borítékban jött mindkét csomag,egy jó pont a Magyar Postának,hogy úgy néztek alapból ki,mint amit épp frissem becsomagoltak EGY GYŰRÉS nem volt egyiken se sehol. :C
    Szóval én is csatlakozom a klubhoz egy alap 900-as eGo szettel+BUD patronnal...arra még rá kell jönnöm,hogy az integrált patront,amit a szetthez adtak,hogy a búbánatba kell tölteni...nyílás külön nincs rajta,az egész be van tekerve egy ilyen fekete szalaggal,ami olyasmi fogást ad,mint az akksi,annyit látok,hogy szipka nincs,sima kerek vég,amin a levegőcsatorna nem ér végig a szívó részig,hanem bent egy cső látszik,a nyílástól lejjebb...
    Gondolom logikusan tölteni is itt lehet a cuccost,végülis ez extra,mert ott a BUD.
    Egyébként szernecsére rutinos voltam,és rendeltem palástot az akksira,tényleg ég és föld kinézetben vele a holmi.
    Amúgy rémesebbre számítottam,nem nehéz,e-cigót úgysem pofával kell tartani,és még a 900-as akksi sem olyan vészesen hosszú,a vastagság sem horror.
    Én simán rápippantottam vele kocsmában,legalább kipróbáltam sörrel milyen...bár tapasztalat,hogy amellé analóg dukál.
    Egyébként nem igazán tetszik a Camel aroma,még jó,hogy kivettem a rendelésből,bár más cégtől jött a lötyi,de nem értem,miért Camel,amikor egy az egyben BARACK ízű a cuccos....cigihez köze nuku :) Íze viszont a viccrudinak erősebb van alapból...DE torokhatás no az megvan :) a Játékcigi(e-health) ehhez képest...
    Bár azt mondom,hogy az sem rossz,az enyém 2hetesen is kifogástalan,betoltam 1 doboz patront,ha hozzám hasonlóan valaki megveszi 1350-ért+250 az erős patron,igenis azt mondom,hogy 2 doboz cigi árából azért ezt az egészet kipróbálni tökéletes.
    Persze aki x ezerért és régi,ótvar változatot vesz,azt megértem,ha megundorodik,én az e-health-ra sem tudok kezdésnek a gyenge akksinál többet felróni,de 1 napot jellemzően elment...ÉS mellette az analóg harmadára-negyedére esett vissza,heti átlagban kábé harmadannyi fogyott(olyan 8 doboz helyett 3 sem egészen),úgyhogy 1 hét alatt visszahozta az árát az is.

    Egyébként érdekes,a BUD elvileg VG akarna lenni...szóval jó pont,ha te ilyen cuccokkal sem panaszkodsz.Én konkrétan nem tudom,az eGo hozzáadott patronja milyen(szerintem majd rákérdezek a cégnél,jobb tudni,lötyit mindkétfélét vettem,sőt 1 ízből is van 2 tökugyanolyan,csap PG-VG,legalább összehasonlítom),az e-health minden tudomás szerint PG.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz BossBoss #2472 üzenetére

    http://e-c.hu/bizonytalanok_keszlete_900
    Énnekem ma jött meg ez,egy töltött integrált patron+1 900-as akksi,minőségi cucc,ami később is bővíthető,a patron tölthető.USB töltő jár hozzá,amivel pc-ről,stb.tölthető,230v-os adapter nincs az árban,de azt mindenhol lehet venni.
    Hátránya:a cucc 14mm átmérőjű,kábé olyan,mint a vastag szövegkiemelő filc testrésze vastagságra,kicsit hosszabb.Szóval nem éppen cigi,hanem mint egy fél kubai szivar.
    Előnye:nagy kapacitású az akksi,márkás holmi,és rögtön egy teletőltött nikotinos(18mg-osat kaptam én is,ez erősnek minősül) patront kapsz,kibontás után rögtön lehet pippantani.
    És az ára is baráti,mert ez a cuccos a te igényeddel elvileg egy 10ml-es,690ft-ba kerülő folyadékkal le van tudva az első hónapod,ameddig kábé a patron is kibírja,ha néha-néha azért megmarad az analóg is,mondjuk az én példámmal nagyobb pihenőkkor,kávé,ilyenek.
    Viszont pénzben 1-2 hét múlva már pluszos leszel...vagyis ha sz...t érne az egész neked,de elhasználod ezt a szettet a patron erejéig(mondjuk 1 hónap),akkoris hasznot termel,és az akksit meg eladhatod a töltővel párszáz ft-al olcsóbban,mondjuk arányában buksz rajta egy ezrest+a postaköltség.
    Vagyis még próbafaktorra is NAGYON meggondolandó valami gagyi helyett.Ha meg bejön,remek készletalap.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz proly01 #2477 üzenetére

    Részvétem....hát én most próbáltam még ki a BUD-dal az Usa Mix VG-t,hát mintha megpenészedett volna a bláz a dobozban,olyan+jó kiszáradt,karcos,mint a talpas Munkás ;]
    Méghogy nincs cigiízű lötty...Menti a helyzetet,hogy csak alig tettem a patronba,így gyorsan megoldhattam a dolgot némi Cherry Cigar hozzáadásával...de kizártnak tartom,hogy ebből képes leszek elpöffenteni 1 tartállyal 1 nap...
    Lehet,hogy túlbecsültem a dohányzás szükségletem vagy nem tudom,de bement 3 slukk ebből a cuccból,de mintha egy Prilukin lennék túl legalább :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #2482 üzenetére

    Tes,ha tudsz valami édes,kellemes cuccost,javasolj majd...ezek a cigiszerű nevű cuccok túlságosanis sivár poshadt bagóra emlékeztetnek,és hiába rendeltem 3 félét(amiről amúgy jókat olvastam!),nekem eddig az összhatás mintha meghúztam volna a csikkes levét...
    Nem tudom,mit csináltam esetleg rosszul...füstöl a cucc szépen(bár fröcsög is a BUD,az első helyből szigetelési gondokkal küzd láthatóan,a légcsatorna és a tartály elválasztása egy berakott műanyag lap...levettem a matricát,hááát ha ez a NAGY BUD,akkor a kövi mozdulat a kazán lesz,mert ez elég vicc.
    Bár bezzeg az eGo-val kapott patron tisztán,szépen megy,és még egész finom is a "közkedvelt" cuccokhoz képest.A Cigar Sherry egyedül,ami fel tud mutatni némi kellemes ízt,de az sem valami intenzív,nekem eddig csalódás a löttyök,3 íz,mindkét fajtából,és mintha egyforma lenne.Még direkt kipróbáltam az e-health-on,rácseppentve a szálra,dettó.
    Vagy csak nekem nincs szerencsém...egyszerűen nem hiszem el,hogy az e-health patronja mondhatni finom volt,még az eGo-hoz adotthoz képest is...várható volt,hogy nem minden íz jó,de hogy 4 ízből 3 egyforma legyen,és egyforma posvány...és még a nikotin sem egyforma.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #2484 üzenetére

    Nekem az a bajom,hogy 4 féle! aromából 1 jó valamennyire,utána jön az eGo-hoz kapott,majd sajnos,de ízben a legjobb az e-health vicc-cigi patronja... :(
    És ami fura,hogy 4 palackból 3 lényegében mintha ugyanaz lenne,pöfékelve is,szagra már a tartály is(Desert Ship 18PG,Fortune Strike 24mgPG,USA Mix 18VG),és ez bánt,mert olyan íz amitől a fejem is megfájdult egyszerűen,ahogy mondanák a parasztok,egyszerűen qvasz@r,nem is tudom amúgy mihez hasonlítani,mint valami ismeretlen VEGYSZER.A Cigar Cherry-nek legalább tényleg van kis kellemes aromája..Lehet,hogy valami epret vagy ilyesmit kellett volna,de mivel mondta mindenki,hogy a nevek csak fantázianevek,és végülis a gagyi patron íze is egész jó...
    Nomeg ami fura a 3 lötyiben:semmiféle édes íze nincs egyáltalán!Pedig én erről is azt olvastam,és az e-health édes is,hogy ez egyszerűen az elv miatt úgymond kikerülhetetlen,hogy édes legyen.És mégis a 3 fenti egyáltalán semmifle,0! édes ízt nem mutat,tényleg mintha valami rossz vegyszert kaptam volna,vagy nikotinos izé lenne,vagy mittudomén,de nemhogy szárítja a szám,egyenesen olyan,mintha menthol lenne,vagyis mintha a számba ment volna a mentholos tusfürdő...
    Szóval tanácstalan vagyok,van 3 lényegében olyan,de tök más nevű lötyim,amitől félek,hogy még az ízétől se fogok szabadulni napokig,olyan rossz egyszerűen.HACSAK nem a BUD hibás eleve,és ég benne valami.Ok,szivárog,de nem nagyon,löttyöt is csak minimálisat tettem bele,hogy tudjak próbálni.Működik is amúgy szépen,füstöl,stb...de az ízétől elfog a hányinger.
    Fel is toltam most az e-healthra egy friss patront,az finom,édes.Elnyomja a rossz emlékeket...de próbáltam a löttyöket annak a száljára cseppentve is,semmi előrelépés...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #2486 üzenetére

    Gőzöm sincs...nem mertem még nekiállni szétszedni.
    De az a baj,hogy ez az ocsmány vegyszerszag ottvan akkoris,ha a 10milis flakont szagolom meg....és ez nem aroma,ez valami mittudoménmi.Biztos volt neked is olyanod,amikor valami hígítószerű löttynek nem érezted erősnek a szagát,de elfogott a hányinger,és elborzasztott az a minimális szaga is utána,stb,hát ezek pontosan ilyenek!A füst sem erős,nem köhögtet vagy ilyesmi,de az íze mindháromnak egyformán ugyanolyan.És mondom a tartályt megnyomkodva sincs SEMMI külömbség.Remélem nem valami vacak mérget küldtek véletlen.
    Lehet bepróbálom az eliquid-et valami gyümölccsel,úgyis akarok üvegszálat+fűtőszálat rendelni,kibírom még 2 napig a gagyi pöffencsen.
    Egyszerűen nem hiszem el.Remek a cucc,a hozzá adott Camel egész jó,de nem álmaim netovábbja,olyan mű-barackízű,mint a 79 forintos üdítő.De az legalább használható...végülis 2 napig nálam szerintem még bírja az integrált patron töltése is.
    Egyébként még a PG-VG dolog se lehet,hisz mindkettőből van a 3 cuccban,és semmi külömbség.A töltött patronon nem volt rajta,melyik,az e-health elvileg PG,arra lehetne allergiásnak lenni.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Na szétkaptam a BUD-ot.Hát mit mondjak,finom műszerészkézzel nem nagy dolog :)
    Ha maga a patron jól szuperál(és megnézem,miért szivárog a füstcatorna felé,a kazánban minden rendben,tiszta szál,semmi égésnyom,semmi folyadékcsepp,csak amennyi kell),akkor még akár szerethetem is,mert egyszerű holmi,irtó könnyű üvegszálat cserélni.
    Izzószál passz,de az sem horror,csak azt nem tudom,mi fogja alul,arra majd kitalálok valamit,ha megnyekken és megosztom.Szerencsére a szakmám az ampervadászat és a mütyürözés,lelkileg is közelebb áál az e-bagó,mint az analóg :D
    De ha már ilyet szoptam a löttyel,azértis kimegyek egy analógra,pedig 3 óta(sör....) nem voltam.

    Tes,ne érts félre,örülök a tippnek,örülök az eGo-nak,a tippjeidnek...de ez a lötty ez halál.Most itt vagyok 3 flakon számomra méreggel(majd megkapod,vagy elküldöm postán,olymindegy,nekem instant fejfájás az íz,akkoris ha "ilyen" kell legyen,de enm logikus a 3 egyforma),a camel integrált szopható,de azt se vennék azért...és most van szerkóm,de nem tudom,mit próbáljak ki.
    Én nem vagyok erős bagós,nem keresem feltétlen a cigiízt,teljesen az analógot sem tervezem abbahagyni.Ezértis lenne jó valami kellemes,gyümölcsös,stb.
    elkövettem a hibát,hogy ha már fantázianév,hogy cigiízű lötyi,én olyan ízt kerestem,ami jó,de nem konkrétan valami ismert,pl.eper vagy ilyesmi,hanem egy jó,de "megnevezhetetlen".Be is jöt,mégcsak hasonló vegyszert se tudnék mondani....és tényleg az a fura,hogy az e-health íze kezdetektől bejött,rendeltem ahhoz is patront,külömböző erejűt,ott nem volt íz gond.Ugyanolyan volt a veleadott,mint a különvett,csak erő szerint pici külömbség.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #2490 üzenetére

    A patront kimostam,szakmai szemmel tetszik,amit látok,ezt a gumiszivárgást kell ezen megoldani,ami a tüskénél van,de a belseje szép.
    Gumi rögzítő-szigetelő tartja a tüskét,az egész egy henger,amiben van,mint kiderült,beleöntve egy levegőcsatorna-rés,a tüske is le van csapva,hogy valahol menjen az anyag,és ott enged.Lehet,hogy kis öntési sorja van csak,az nyomta el a gumit.A kazán elég szép munka,kerámia bél,láthatóan gép tekerte szép szál,stb.
    Ha jól látok alá,akkor a szál 2 pontja a kerámiába rögzített 2 csapocskán van.Az üvegszál is szép a tüskében,tényleg sűrűbb,mint amit a videókon láttam,ésgyönyörűen átvészelte a laikus szétszedést,a műanyag érzésre sem törősnek tűnik..
    Jó cucc,na.Pár perc alatt mosható kellően finoman,és majd 1 centi hosszban megy bele a kazán,szóval ott engednie kizáárt,hacsak nem nyújtja ki valaki a csövet erős oldalra feszigetéssel.És können szétkapható,akksira felteker,pár mp,és finoman enged.Csavarni persze ellenjavalt,csak finoman billegtetve lehúzni.
    Mondjuk ami illúzióromboló volt,hogy a képeken látható ízléses fekete ház ablakkal az egy átlátszó tartály,és csak a matricától fekete,ami rá van ragasztva...DE nem baj,anélkül mégjobban látni,hol tart az ember.És a 900as akksihoz rendelt(jótanácsod....köszönöm :R )elvékonyodó plusz sapkával tényleg nagyon elegáns az eGo vele.Irtó sokat dob az a kúpos fekte fémdarab :) És védi is a patront a letöréstől,mind a gyári integrált,mind a BUD épphogy véknyabb csak,szép,passzos a cuccos összerakva.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #2503 üzenetére

    :) majd elküldöm,rendeltem az eliquidtól egy halom gyümölcsös szirszart,majd meglátjuk.
    Nem tudok dűlőre jutni,hogy miért ilyenek ezek a löttyök...ha eszembe jut az íze,hánynom kell...el is mentem ma venni alkoholt,tűt,fecskendőt kimosni a patront,a flaskák még egy bónusz tépős zacsiba,kivittem a szemétbe mindent,amivel érintkeztek a löttyök,mosogatószeres kézmosás,stb...egész nap ígyis annak a szagnak az emléke kergetett,még most is "az orromban érzem"... :( Lényegében semmi íze nem volt más a 3 löttynek,tök egyforma undorító vegyszer és kész,semmi árnyalatbeli külömbség,és ami fura volt,hogy édességnek a legkisebb jele sem...pedig a töltött Camel patron is édes,amit az eGo-hoz kaptam,meg az e-health is.
    Hacsak nem cseszték el a folyadékot....

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz atiss78 #2507 üzenetére

    :R :(

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    fene egye meg,nem jött meg az e-liquid-tól a csomag...jó tudni,hogy szükség esetén rájuk ne számítsak azonnal(pénzt rögtön megkapták tegnapelőtt,szóval logikus volt a feladás tegnap délelőtt),a másik 2 hely hozta az 1 napos átfutást :(((
    Most itt vagyok a kis vicces cigikével,egy majdnem üres patronnal az eGóhoz,meg a 2 kimosott BUD-dal...nomeg 4 használhatatlan lötyivel...
    Mondjuk a tegnapi események miatt ma nem szégyelltem analógot jobban szívni... :(

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz fer #2512 üzenetére

    Na jó,hát elkezdeni nehéz...DE nekem is ott a kicsi cigiből 2db +jópár patron ahhoz is,a helyzet nem reménytelen...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #2514 üzenetére

    Egy dolgot megfigyeltem ám...ha e-cigit szívsz,többet,tompul az íz tényleg...és fura mellékhatásként nekem az jött elő,hogy amikor mondjuk 1 óra múlva meggyújtottam egy analógot,akkor az e-cigi ízét éreztem az első pár slukknál!!!
    Olyan,mintha az e-cigi párája megtapadna az ember orrában mint anyag,és az semlegesítené,úgymond a folyamatos jelenlét miatt azt az ízt!
    Én legalábbis úgy érzem,ez történik.Röhögnék,ha a vegyszerízhez is csak hozzászoknom kéne,és utána észre se venném,bár ennek ellentmond,hogy a gyári töltött patron és az e-health meg végképp nem ilyen...
    Viszont én nem érzem gyengülni ezeknek az ízét,az e-healthot csak szívom már két hete,akkor annak is gyengülni kéne.
    Lehet,hogy te már nagyon túlszívod magad...bár olvasom,hogy másnál is van ilyen effektus,meghogy hajlamos lehet az ember sokat szívni ezt..
    Furamód nekem 1 napra a kicsi cigiből is kiszolgált 1 akksi és 1 patron 1 napot,pedig majd egy doboz analóg helyet ment a 4-5 szál+az e-bláz,és úgymond ennyi e-től is azt éreztem,hogy pont elég,pont jól kapar erős patronnal pár slukk,stb...

    Egyébként hol írnak a nehézségekről?

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz BandiHUN #2515 üzenetére

    Ja közben utánanéztem az eliquidnek az ecigifórumon,írtam Lacának,hogy mi újság,nem piszkálás,de ha várni kell,akkor ne leskelődjek folyamatosan a postás kocsira :)

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #2517 üzenetére

    eliquidet nagyon istenítik,és földi halandó,házilag gyártja,jó pont,én bízom benne.Csak sajna addig e-health,mert már az integráltnak is seggére verek(3 nap,nagy szám egy 1 milist...ennyit az adagomról :D),és mint kiderült,még ki tudja,mikorra lesz valami.De hát nem is életkérdés,ott az analóg,szerencsére még nem vagyok e-függő :)
    Egyébként lehet,hogy az e-bagó durvább függést okoz,mint az igazi?Túl könnyen állnak át arra...kíváncsi vagyok,vajon visszafelé kompatibilis-e,mert azt olvasom/érzem,hogy az analógot pótolja,de vajon ha elfogy a lötty,mi van?Mert logikusan nem értem a sok hisztit,hisz szívok pár szállal több analógot,és minden a régi.HACSAK nem az a lötty lényege,hogy ne leszokjon az ember,hanem átszokjon,nem tudni pontosan,miből készül,a ciginél is keringenek a pletykák,hogy vegyszerezik,ami az igazi függést okozza igazán...ki tudja,lehet ezt teszik ebbe is,és így intenzívebb.Persze ki tudja....

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Xero #2520 üzenetére

    Jó tudni...mert ugye a hisztit olvasni pl.fórumon,hogy nem ljött meg a lötty,stb...pedig logikusan vesz az ember egy doboz gyenge blázt,és holnap is lesz nap alapon...itt meg ott az ecigifórumon az SOS-térkép,hová lehet menni lötyit kunyerálni,stb :DDD
    Szóval bíztam benne,hogy visszafelé sem rosszabb a helyzet.
    Mondjuk nekem is ott a kis cigi,piszkálni az piszkál,hogy itt a szett 1 hete,mellé 4 ocsmány folyadék,a kövi készlet meg ki tudja,mikorra,ha már ennyit áldoztam erre,akkor jó lenne eldőlnie,kuka-e vagy reménysugár.Mert a kicsi cigivel elég gáz fenntartani a normális élményt.
    Igaz kaptam vaterás aukció-címet,ahol ELVILEG az e-health-ban levő lötyit lehet venni.CSAKHÁT az 40 ml,és 3 rongy postával.És mi van,ha mégsem az,hanem az is valami szörnyűség...garancia semmi.
    Emiatt is rendeltem most vagy 7-8 féle ízt,kisebb kiszerelésben.Csakhát lenne meg...a vaterásat,bár jó tipp,de egyelőre hagyom,a cuccosban eddig benne 1 havi cigim ára,és még szipákolni sincs mit nagyon.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #2523 üzenetére

    Jaja,hirdetnek,de olyat nem vállalnék be azért...drága is,meg ki tudja,mi lesz.Irtó nagy pofáncsapás ám most kidobott 4 ronggyal,semmivel sem vagyok közelebb valami használható ízhez.Sőt..ha kedves a Murphy,akkor csak a 4 számomra legsz@rabb ízre bukkantam rá,ha nem kedves,akkor mehet az apróra a szerkó,mert ha az eliquid lötyije is ilyen lesz,tök felesleges kísérletezni.Főleghogy mindel PG-VG is lett rendelve,még az anyag miatti anomália sem jöhet szóba.Marad az e-health patron,rendelek 10ezret,és kipréselem valami szőlőprésben vagy ilyesmi,mert egyesével kiszívni... :DDD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #2526 üzenetére

    Holnap elslattyogok vele a póstába',de az csak hétfőn van ott.
    Csak vigyázz,mert ha tényleg gázos,bajod lehet tőle,én nagyon rosszul viseltem...cseppentősen próbáld kazánra.
    aztán hátha esetleg lesz lötyim hamar...piszkálják is a bótost' odaát,mert elfelejtettek szólni,hogy minden lötyivel gond van alapanyaghiány miatt,én is olyat rendeltem,ami a shop szerint van,mint kiderült,alig van valami készlet.Háát,nem tudom...de ha tényleg igaz,hogy az eliquid-es holmik mágus anyagok,megéri várni.Pont a gyümiket,stb.emelik ki.Meghát nem szalagon készül,hanem kóstolás,stb,szóval elvileg tényleg profi munkája.Kiderül.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #2531 üzenetére

    Ocean Pipe-t dicsérik a fórumban,írogatják,hogy nagy kiszerelés kéne,stb...szóval lehet,hogy jó,a másikra 1 említést olvastam,az sem feltétlen pluszos.

    Dark Vaper az amúgy :D

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #2533 üzenetére

    Rendelj valami kóstolószettet akkor :) Nincs valami nagy pesti villanycigis kolléga,aki tudna új ízeket mutatni?
    Sajna én is félek,hogy az ideális íz keresése végtelen lesz...bár annyi tuti,hogy a 4 legsz@rabb nekem már megvan :DDD Bár inkább örültem volna annak,ha pénzt kéne feldobni,melyiket is töltsem,mert olyan jó mind...

    Örülj neki,hogy híg.Az én érzésem az enyémmel az volt,hogy ennél durvább nem is lehetne.Valahogy a nagy konzervdoboz-csikkes 1 hónapos leve ugrott be róla,kábé azt lehet ilyen meghúzni. :O Mondjuk se a töltött patron,se az e-health patronja nem képvisel annyira "konkrét" ízt...inkább mint a filléres üdítőitalok legposványabbjai,ha mindenáron valamihez hasonlítaná az ember.DE ezek jók,csak irtóra "műíz",amolyan megmagyarázhatatlan,mint a tuttifrutti íz :)

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Hogy én mekkora MARHA voltam... tegnap vettem fecskendőszettet, tűszettet ,mindent (tuti kábszeresnek néztek a gyógyszertárban, nem hittem,hogy a kotonnál lehet kínosabb dolgot vásárolni gyógyszertárban :DDD),kimostam,stb.tegnap a BUD-okat,legalább megtanultam a szakmát,kiégettem,elment az undoríze a cuccnak,stb...
    HÁT most csillant fel a szemem,hogy szívogatom az e-health-ot,és kezd karcsú lenni a patron,lassan csere,alig elektróztam ma,tegnapról maradt...ÉS megakadt a szemem a fecskendőn...:DDD
    Nosza,szétkaptam 5db high e-health patront(picit megnyom,kapszula kitol belőle,kijön könnyen,tűt bele...és pont 1mili volt 5 patronban összesen...hát BUD-ba vele :D
    És ez "mennyiei",az eGo+BUD-dal nyomni az eddigi megszokott ízt,csak testesen,normálisan,nem a kis cigi akksiját főzetni...marha jó!
    Csak félek,hogy azt sosem fogom tudni kideríteni,ezekben a patronokban mi is van...
    Merthát félek,bármilyen löttyök is jönnek(eszerint nem bennem és a cuccban van a hiba,a 4 lötyim tényleg hányás),de úgy leszek ezzel,mint az analóggal,piros Multit szívtam először(kemény heti 1 szál:)),de néha a mai napig is veszek,csak a nosztalgia miatt...
    Egy tippet már kaptam Loshua-tól,mi is lehet az e-health patronokban,és hol lehet beszerezni,de még azért próbálok érdeklődni.Sajna félek,mert az e-health patronokon nincs íz,kivéve a mentolost,csak erősség,de az íze egyébként szerintem ilyen a hozzáadott mentesnek és a z összes többinek is,mind próbáltam,mert van,és a külömbség csak az,hogy ahogy nő a nikotin,úgy csökken az édesség,és nő a kaparós TH.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #2539 üzenetére

    Nekem van high-es is,lehet azért harap jól a BUD-ból :D
    A veleadottat,ha azt találtad,no azt szívhatod :).Bár nekem pl.amíg nem lesz cuccos,jó lesz,mert a high már túlontúl kaparós,nyomok 3 erőset+2 mentest,pont jó lesz,med csak 1 dobozzal van.Milyen jó,hogy rendeltem egy halom patront a health-hoz...
    Cégnél ma is toltam töltött szofit(Barna... :DDD ),hát ez is van olyan torokzsibbasztó,de végre valami jó is történik vele,mtolom a blázt,és pötyögtetek. :)
    A BUD jól megy vele,simán megjavítottam a folyást(fentebb kellett tolni a tüskét,mert alapból nem volt tövig,csak ameddig a kazán betolta,csodákra képes egy fél mm,de ez a tüskébn levő szál miatt semmi gondot nem okozott,jó hosszú,ugyanúgy eléri a fűtőszálat szépen),nem szörcsög a patron már a légzőnyílásnál,pedig PG tudtommal tisztán az e-health,és láthatóan híg is.

    Vicces,hogy tulajdonképp érdemi pöffentés nélkül átestem a tűzkeresztségen,hála a vegyszer-lötyiknek...megtanultam BUD-ot szétszedni-összerakni,kimosni,stb...DE ma már végre használom is :DDD
    És várom az eliquid csomagot...immár bizakodva,hogy a készülék megérte az árát... :R

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz dudasj #2541 üzenetére

    Esküszöm,nekem is ez jutott eszembe...hogy lehet azért a csikkes leve jut róla eszembe,mert marhaerős nikotin.Bár azt nem hiszem,hogy az oldat lenne,mert a PG-VG eltérő sűrűségű és színű,csak az ízük pöce.
    Most írta egy másik ürge,hogy az ecigionline-os folyadék neki is olyan volt,mintha megmérgezték volna...khm...
    De ő azt mondja.neki bejöttek az eliquid.hu-s ízek,onnan rendeltem most én is,de sajna hiány van,talán jövő hét.
    Egyébként a löty tényleg marta szószerint pl.a számat,csak a gőze is+ fagyasztotta,mintha Old Spice tusfürdő ment volna rá...az e-health lötyijével semmi nincs,pöfögöm azótais a BUD-ból :DCsak be ne csapjam az 1milis tartályt még ma este...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz atiss78 #2543 üzenetére

    egészségére...de gondolom a HALmizer-re gondolsz :)
    Nekem elég ez a BUD Sapphire,állítólag marha tartós,zamatos cucc,havonta meg csak a higiénia miatt is cserélném.
    Egyébként egy link esetleg segítene is,ha valakit érdekelne...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz fer #2562 üzenetére

    Biztosan kell a standard akksi,én is arról használom,és úgysem az az ordenáré füst,stb...
    DE lehet ennek is köszönheti a stabilitását is.Lényegében "kezdőként" annyit tudok felróni neki,hogy az egyik a kettőből eresztett a szívór ész felé a gumitömítésnél(bár ez úgyis elmúlik szétszedés után,mert a tüskét a kazán tolja be a gyárban addig,amíg tudja,szétszedéskor meg külön tolja be az ember,kábé fél milivel bentebb is kerül,DE tuti nem fog szivárogni),a másik az,hogy a kazánrész nélkül érdemes feltölteni és a dugót betenni,ugyanis a dugó miatt elég sok lötyit kinyom a szálon át,telicsapja a kazánt,és már szörcsög is...
    Vagyis jobb úgy,hogy feltölt,gumidugó,és a felsleg felitat a kazán visszatolása előtt,és még PG-vel sem fog engedni semmit.BÁR én szálat is cserélni fogok,mert még ígyis sok anyagot pazarol.És lehet,hogy ezért is erőtlen,mert nem tudja a folyadékot rendesen párologtatni.
    Viszont ebből jön,hogy nem ég meg,nyilván emiatt bírja sokáig,és lágy,kellemes íze van,bár torokhatás is kevés,de aki nem erős cigit szív,annak nem is hiányzik,én light bagó előélettel teljesen jónak találom.
    fontosabb,hogy könnyen kezelhető,tisztítható,"egyben van" a cucc.
    Ami még számomra blama,az a matrica...nincs is tökéletesen feltéve,nem is méltó hozzá,én szerintem szépen megfújom festékkel inkább majd ugyanolyanra.Plusz hiába óvatoskodik az ember,egyszerűen nem lehet úgy visszatenni,hogy aztán ne szoruljon rajta,a gyári állapotában jó eGo kazánborítás.

    Tes,adtam volna fel a palackokat,de sajna csak hétfő...most értem haza,közbejött némi gépjavítás :( Így sajna csak sétáltak egyet.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #2567 üzenetére

    remek a BUD,össze is szereltem mindkettőt,ma volt az első igazi tesztnapom(azonkívül,hogy este szipákoltam még egy jó adagot...),minden nyűg kiküszöbölve,nem ereszt,szörcsög,füstölög szépen,tökély.Pedig napi túra ugye,direkt,zsebben,szipkával lefelé,felfelé,mindenhogy hurcolászás,szipákolás,kollégáknak mutogatás...
    Szóval így,hogy kielemeztem a lélektanát,egyelőre ez lesz a favorit patron.
    Egy dolog viszont kellhet még,az a szálcsere.Bár ez PG lötyi...Érezhető,hogy nem futja ki magát a patron,mert a gyári szál "túletet",pazarolja kicsit a lötyit,és ezért van lágy íze,és nem túl sok füst...egyszerűen nem bírja a szál optimálisan melegíteni.
    Igaz még ígyis megvan az egy miliből az egyharmadnyi,amit az e-health-ból töltöttem át :)
    És másik tapasztalat:tölteni kazán nélkül jó,mert a gumidugó kitol vagy 3 slukknyi anyagot a kazánba bedugáskor...simán bejött annyi,hogy dugó bedug,felesleg kicsöppent pl.pzs-re(én felszívtam az injekciós tűvel,ne menjen kárba :)),majd úgy fel a kazán,és nem lesz semmi szörci vagy eresztés.
    Egyébként meg kabbe,bezzeg nekem ugye ma se jött az eliquid lötty,bár némi unszolásra Laca csak kibökte,hogy még a mai áruérkezés is remélős csak(ma még nem jutottam oda ránézni az ecigifórumra,mire alakult),szóval marad az e-health pia.Csak abban meg kevés van,egy 10-es patronban pont 2 mili van,ha a BUD tartálya milis,és eleve keveset rendeltem e-health patront,abból elég volt 1db 1-2 napig a cigijével.Ez meg,a szál miatt zabálja...De a pótszál is az eliquid-től jönne,így marad a "spórolósabb" szívás.Ha eliquid-os a sárgadinnye,olyat én is rendeltem extra íz,egyensúly-ban 10 milit...szeretem a sárgadinnyeillatot :) Aztán ha mást nem,megy ez is neked postán :DDD
    De ha beáll a helyzet,és az eliquid működik,csak ízbeli dolgok lesznek,rendelek bemutató készletet...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz xlife11 #2573 üzenetére

    SegítHET,de ahogy mondták mások,máshol,ez ugyanolyan függővé képes tenni...
    Szóval lehet maradnál analógmentes,de ha ezt meg megkedveled...én talán azt mondanám,hogy ha már eddig jutottál,maradj a "hagyományos" úton,próbáld meg megállni mindenféle cigi nélkül,az a legjobb.
    Sajnos az e-cigi sem kánaán ennyiből,ráadásul még jön a szabadság is,hogy szinte bárhol pipanthatsz,nem kell 1 ciginyi,hanem akár 10percenként 1-1 slukk,nem lesz büdös lehellet és hasonlók,jó esetben tetsző ízek...és benne van,hogy elkezdesz erre költeni,mégha nikotinmenteset is szívsz.
    És azér valljuk be,a legjobb mégis az,ha minden pénz megmarad,és nem kell ilyen pótcselekvés sem.
    Inkább próbálj rágóval,kekszekkel,cukorkákkal figyelemelterelni,ennyi idő után már a nikotinhiány sem nagyon dolgozik,csak inkább az agy.Vegyél cigirágót .DDD csak ne gyújtsd meg :)

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #2580 üzenetére

    :) Lötyi tőlem is megy a 40 mili....viszont Laca írt,megjött az eliquid.hu -ra az alapanyag :)
    Szóval még lehet válogatok 1-2 ízt,ha már eddig nem jött a cucc,stb...aztán majláttyuk'

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz fer #2584 üzenetére

    Inkább más a kapacitása,feszültsége az akksiknak...nem véletlenül van ám piaca az állítható akksinak is,az igazi ínyencek ezzel is játszanak!Lényegében ez is olyan,mint a hifiszerkó,talán még az is változtatná az ízt,hogy van-e rajta a fólia :D ( Igaz,TES? :P)
    A zsugorcső nem jó(műszerész vagyok,van mindenféle...),az jóval vastagabb,plusz ha kivágod,ott nem is úgy zsugorodik,de szépen kivágni sem lehet igazán...én szépen vágok maszkokat,és fújós fekete spré :DDD még lehet a bud emblémát is átteszem vagy ilyesmi.
    Végülis a tartály maga szerintem nem megy tönkre olyan könnyen,ha besz@rik a kazán,rátolom egy újét,a szálat meg könnyű cserélni,ha van anyag.
    Jó cucc ez,egyszerű holmi,mint a bot,de mégis egész jól össze van rakva,eléggé "bolondbiztos"...persze igénytől függ,mert kicsi az 1milis tartály egy kemény füstölőnek,a füst sincs akkora nagy és erős szerintem,mint egy külön kazánnál...de kicsi,kecses,masszív.
    Igazi "hordós" patron szerintem,ami mindig bevethető.Persze gondolom,aki ráérez,az meg úgyis vesz különlegesebb holmikat,dipet az otthoni zártkörű "élvezkedéshez",de a napi robotban remek társ,és vállalható társaságban,e-bagósok között is.

    Tes,no milyen az RY4?Látom írtad odaát,hogy kóstolás...talán azt láttam még magamnak is,ami nem gyümiízű,rendeltem is,de kérdeztem Lacát,hozzám még nem jutott el,így lemondható/pótolható a rendelés.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz atiss78 #2582 üzenetére

    Lehet betáraztak,én múlt hétvégén utaltam,és keddre ittvolt a 900mAh-s kezdő eGo szett...és ráadásul teljesen baráti ár egy töltött integrált patron+900as akksi+usb töltőért,jellemzően csak az akksi 4 rongy körül van máshol,az usb-s töltő is van vagy 1500,a patron sem annyira olcsó lehet gyárilag töltve.
    Bár ez utóbbi elég gonosz húzás,mert én náluk külön töltött patront nem is találtam :Y
    Pedig a szett nem gyári összeállítás,nem is jön csak bubis zacsiban,stb...És ráadásul a Camel 18mg,ami a patronon van,náluk ilyen íz nincs is,ráadásul még azt se tudtam meg,hogy PG/Vg az anyag,vagy bármit,csak a zacsijára volt ennyi nyomtatva és kész.
    Mondjuk az integrált patron nem tudom,mire jó.egy fekete,fehérvégű henger,semmi szipka,csak a cső vége lyukasan,belelátni nem lehet,mert fémcső,stb...még külön töltőnyílása sincsen.DE arra jó,hogy kezdőként az ember tényleg kipróbálja ezt az egész mizériát,és ne öljön bele sokat,ha meg mégsem tetszene,szerintem elvinnék az akksit mondjuk 3ezerért,a töltőt egy ezresért rögtön minimum,szóval pénz bukta ebben nemigen lenne,max a posta.Nagyon ügyesen csinálják... :C

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #2596 üzenetére

    Nem semmi patron,technikailag 1 dologra figyeltem fel....FORRASZTOTT szál... :Y
    Az ellenálláshuzalok eddigi találkozásaim alapján NEM forraszthatóak...kíváncsi leszek a rendelt huzalokra majd.Majd szétnézek,de pl.fingom sincs,mert nem látszik,hogy a fűtőszálat vajon hogy rögzítik az elektródákhoz.Egyszerűen pl.a BUD kazánjában sincs se hely,se nyom,hogy a szálhoz alulról behelyezés után ármivel hozzá lehessen férni...

    Én most toltam a Camel-es integrált patronba e-healthot,szerencsére maradt a fanyar ízből még benne,kicsit mintha túl édes lenne az e-health így egy nap után,és vapelhetnékem van így péntek este :)Egész jó kombó lett belőle.És tényleg tök más pl.ez az integrált patron is hatásra,torkonverősebb,de szárazabb is.
    Egyébként a BUD-ot,főleg PG-vel nagyon nem érdemes se hamarabb,se nagyon tovább szívni,mert vagy már a slukk,vagy a következő gyenge lesz,túltömi magát lötyivel.Nekem a legjobbak a kisebb,előizzított szívások ,1mp már szívás nélkül izzít,viszont gombnyomásig csak,kevesebb löttyöt eszik,és markánsabb.
    Bármennyire is tűrhető az e-health aroma,olyan édes,hogy egyszerűen nem hat cigizésnek,ha sok megy le,inkább mintha egy cukrot szopna az ember cigi helyett.
    Pont emiatt fogok "dohányos" aromát is rendelni,RY4 volt eddigis a listában,de választok még,kezdem érezni,hogy ez nem lesz j "finoman",kell miért "útálni",mint a cigit,kell a torkonverés :) Persze nem olyan vegyszerrel,mint amim van,azon még az 1/10 e-healthoz adás sem segít,menthetetlenül tönkreteszi.Plusz a szaga is hányós,csak cukros róka :)
    Nagyon remélem,hogy ez a Laca tényleg jó cuccokat keverjen... :)
    Bár félek venni kóstolópakkot,de lehet bevállalom,végülis a nem olyan jó ízek is segíthetnek feldobni a "mindennapi betevőt".

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz nyogo83 #2603 üzenetére

    lentebb írtam,miért van és mit lehet tenni.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #2613 üzenetére

    Nem tudom,miért,de nekem ez a kazánozás,meg dippelés,stb. már amolyan földöntúli dolog...mint az extrémhifi a 8x-osan árnyékolt middudoménmilyen kábellel,stb.
    Nem is vonz igazán még a külön kazán+patron sem,pöcsölni,stb,csepegtetni meg végképp...
    Végülis ha akarom(+úgy is lesz),akkor fogom magam,ott a bud kazánja,direktben ráhúzom a szipkát,kóstolgatni azzal is lehet,csepegtetni is :)
    Vagy csak én vagyok ilyen puritán...Mondjuk nekem az e-health cigi se működött rosszul,meg is marad tartaléknak,úgymond a füst szempontjából a BUD sem olyan óriási előrelépés.De persze technikailag mindjárt más,de ugyanazt szívni abból is annyira nem egetrengető külömbség.Ilyen x ezer fot-os kütyüket meg 27rongyos készletet,stb. meg végképp nem vennék,ilyen NGP cuccost meg nyilván nem is használnék soha,meg pár tényleg vad holmit.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Irtóra le vannak a shopok pukkanva...nézni akartam valami patront,de semmi nincs,ami tetszik,a kazánoktól meg idegenkedek és drágák,így jobbhíján rendeltem egy integrált XL-t amolyan tartaléknak,ha minden kötél és fűtőszál szakad+mégegy dupla BUD Sapphire-t...
    Intéztem lötyit is az eliquidnál,remélhetőleg pár hónapig elleszek olyan 70 milivel...
    Eddigi tapasztalat,hogy napi 4-5 analóggal egy fél patronnál,ami 0.5 ml,nem tudok többet beharapni...de legyen akkor 1 tartály masszívan,és beleszámolva a kifolyó,stb.lötyit,akkoris minimum 60 nap anyag.Negyede cigivel egész jó arány,ha így marad,akkoris.
    Ha meg szopi lesz ez a lötyi is,akkor hagyom a fenébe,veszek egy zsák e-health patront :)
    Bár abból azért drága lenne,300 egy tízes csomag,vagyis egy töltet 150 ft,de 99%,hogy megzavarodnék 1 hét egyencucc pöffentése után,megútálnám.
    Szerencsére az integrált patronomban még maradt Camel,így arra rátöltve némi e-healthot lett egy édes dohányos ízű cuccos,no ez már közelíti a napi robotra való anyagot,pont nem elég finom,hogy ne funkcionális legyen,de annyi azért van benne,hogy élvezze az ember.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #2618 üzenetére

    Sok lesz a lötty Tes...nem bírod ki az én cuccomig(szerda)?
    Mármint ha nem méreg,akkor ezekkel tuti elégedett leszel,és 18/24mg-osak...

    Lehet szar a töltőm...alapból nem is töltött,vagyis ződ' maradt,kicsit megtaperoltam,elindult,átforrasztottam,megy....viszont mértem,és csak 705 mA körüli a töltőáram...bár látszólag már jól működik.Megpróbálok valami rajz után koslatni,ócska LM324-es műveleti erősítő dolgozik csak benne...
    Mondjuk jó poén,kedd óta(reggel jött,és már pöffentettem is,mert jött az integrált patron) most töltöm először a 900as akksit,és most sem azért,mert már lemerült,hanem mert már piszkál,hogy marha régóta használom...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #2625 üzenetére

    az eliquid.hu -ra most érkezett áru...
    máshol nem tudom,mi vagy milyen van,bár Laca se nagyon árulja külön az aromákat és készlethiány van.
    A töltő meg nem 700,hanem csak 70 miliamperrel tölt...pont ez aggaszt.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz atiss78 #2627 üzenetére

    Elvileg nincs,csak kisebb...de a gyakorlatban a nagyobb akksi mindig jobban viseli az LR-t,mert kisebb a belsőellenállása,stb...de végülis elenyésző a külömbség. szerintem.
    max hamarabb lemerülsz.
    Joye akksikra mondják,hogy nem érdemes különösebb cuccot tenni(dual coil,LR,ilyenek),DE azzal is megy,csak szerintem már arra konkrétan is káros azon kívül,hogy leszívja gyorsan.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz proly01 #2632 üzenetére

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz turho #2656 üzenetére

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák