Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz logarithm #6146 üzenetére

    Ha a cella tönkremegy,lehet ilyen.Én bár nem jutottam eddig és ilyen gyorsan,de én egy normál eGo 900-as akksival jártam úgy,hogy lényegében fél év után úgy ment tönkre,hogy ment,feltöltöttem rendesen,bírt egy órát,feltettem tölteni,töltődött 5 percet,és bírt 3 slukkot.Szétszedtem,ki volt lyukadva és szivárgott a cella benne...anyaggyengeség.
    Neked lehet az is,hogy ugye az elektronika már nem működik,nem tud bekapcsolni,ha túlmerül az akksi,gondolom a gombra se reagál,semmi...
    Ha értesz hozzá,érdemes óvatosan szétszedni,ha nem garanciális már,egyébként a benne levő cella ugyanolyan,mint az adott fajta legegyszerűbb eGo akksié,régen az ecigi.shop.hu-n volt külön cella egy ezresért,de már nincs...ha ilyen gondod van,akkor esetleg használt egyszerű akksi olcsón,ilyesmi,HA értesz hozzá.Amúgy ha a cella kampec,akkor ígyjárós...maga a típus remek,igaz én Kínából rendeltem az enyémeket,de a legrégebbi mostmár 3/4 éves,és még mindig 80% körüli lehet az akksi benne.A health007.net webshopban lehet ilyet venni olcsón
    http://health007.net/ego-series-manual-battery-5-hole-display-p-523.html
    Itt érdemes akciót figyelni,mert most 12,de én 8.23-akért vettem az 1100-asakat :DDD És még egy kerámia karkötőt is küldtek ajándékba :)
    Van másfajta akksi is,igaz a szállítás 3-4 hét,DE korrekt amúgy,és olcsó.Helix V3-akat vettem itt 1 pót kazánnal akcióban darabját 1.99$-ért... :DDD
    A szállítás nem ingyenes,6$-ra jött ki a legutóbbi pakk,súlyfüggő,pl.2db akksi valami 4$ volt magában,nem vészes.Másnak is javaslom...lötyit nem próbáltam :D Mondjuk hiába kedvenc a Hangsen és olcsó,DE csak PG lötty van,ha jól tudom,felejtős

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák