Új hozzászólás Aktív témák

  • Bence123

    tag

    válasz Met #50393 üzenetére

    Arra a legjobb. Nagyon szép fényes lesz tőle a króm, csak hát pár nap és mintha mi sem történt volna... :N

    Multiméter: ha a profikra hallgatsz, közelébe sem mész az olcsó multiknak. Ha viszont nem érdekel a profik véleménye, és olyan vagy mint én, bőven elég pl. egy XL830L, nekem ilyen van, régóta és sokat használom szinte minden funkcióját, én nagyon megvagyok elégedve vele. Igen, tényleg kissé gagyi, nincsenek olyan funkciói mint egy 15 ezres multinak, de pont ezért nem kerül annyiba :) Vettem az elején hozzá egy szilikonos kábel szettet, meg most egy ilyet, ezek nem kötelezőek, de kényelmesebbé teszik a munkát.

    #50394: Nem tudom, mennyire plug and play megoldás érdekel, de leírom én hogyan csináltam meg a konyhában:
    - bármilyen eladótól 5630 típusú (60 led/méter) melegfehér ledszalag, a kellő méretben, konyhában nem árt a "vízálló", burkolt
    - egy ilyen(kapható csatlakozó nélkül is) távirányító modul hozzá, de rakhatod kapcsolósra is simán, ez nem kötelező, csak kényelmes
    - valamint ez a 18wattos tápegység hozzá, sajnos ezt is szerelni kell, de jó áron van. Kapható banggoodon is de alin a legolcsóbb, ezelőtt $2,43-a leakciózva vettem belőle hármat

    Más:
    Mindenki aki nem hitt az usb-s forrasztópákában.... vegyen egyet és lepődjön meg :D Nem mondom, hogy ezzel fogtok vastag kábeleket forrasztani, de nem is erre való. Kellemesen csalódtam benne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák