Új hozzászólás Aktív témák

  • q1w21

    csendes tag

    válasz maestro87 #30402 üzenetére

    CREE XML XM-L T6 LED Zoom Zoomable Flashlight
    Vagy licites.
    Nekem kettő van ebből a lámpából mindkettőre ultrafire van írva és biztos, hogy nem eredeti egyik se. Apró különbségek vannak köztük, de használhatóak. Az egyik megjegyzi azt a módot ahogy kikapcsoltam és bekapcsoláskor ugyanazzal a móddal világít, de legalább 5 percet kell várni a következő bekapcsolásig mert különben a következő módra vált át. A másik lámpa mindig átvált a következő módra a következő bekapcsoláskor. Az egyiknek fehér műanyag a led körüli fényterelője, a másiknak bronz színű fém. A feliratok is különböznek egymástól. Az egyikre rá van írva, hogy CREE XML-T6, de szétszedtem és a led nyáklapjára U2 van írva. Szóval ahány féle annyi fajta. Olyan alkatrészek vannak bennük amiket éppen sikerült beletenni a kínaiaknak. Ami éppen kéznél volt. Ettől függetlenül a fényüket én jónak mondom, a zoomolhatóságot is. 1500 és 1700 Ft körül szerintem egy próbát megért. A bátyám 30000 körül vett régebben egy led lensert ilyen méretben, ahhoz képest a mai hamisítványok, utánzatok 1500 forintért jobban megérik az áraikat. Tartósság szempontjából még nincs tapasztalatom, de valószínűleg gyengül majd a fényerő vagy hamar tönkremegy valami belső alkatrész és akkor legközelebb egy ajánlottabb lámpát fogok venni.

Új hozzászólás Aktív témák