Új hozzászólás Aktív témák

  • Hellas

    senior tag

    Sziasztok!
    Na, nekem is meggyűlik épp velük a bajom…keddre volt megrendelve kettő daeab csomag felvétele, amelyet külföldre küldenék. Meg is jött a futár értük kedd kora délután. Együtt levittük a negyedik emeletről (nehéz és nagy csomagok). Futárunk lent rájött, hogy bizony tele van a furgonja csomaggal és nem fér be. Mi lenne, ha kicsit később visszajönne, amíg szabadul fel némi hely, és addig betennénk a kocsimba a két csomagot, hogy ne kelljen újra felvinni a negyedikre. Mondtam, hogy oké, legyen…nem jött vissza. Szerdán sem…ma, csütörtök délután végre sikerült elérnem a DPD-t, elmeséltem mi a helyzet. Az ügyfélszolgálatos hölgy nagyon meglepődött, hogy ilyen hogyan fordulhat elő, és ez így nagyon nem jó, máris intézkedik. Megnézte ki volt a sofőr, majd kapcsolta telefonon. A sofőr sűrű elnézést kérés közepette közölte, hogy elfelejtett visszajönni, annyi volt a csomag, stb…ne haragudjak, ma délután 4 óra körül jön és elviszi végre a csomagokat. Hát nem jött..az egyik csomag a csomagtartómban van, kb 1m x 1m x 0.4m méretű, és 22 kilós…a csomagtartóba nem tudok tőle konkrétan benyúlni..a másik, szintén ekkora méretű, 26 kilós csomag pedig a hátsó ülést teríti be teljesen…tehát lényegében 3.napja majdnem 50 kilót hordozgatok magammal, a két ülésessé és, csomagtartó nélkülivé vált kocsimban…holnap írok nekik egy panasz levelet, ha jönnek érte, ha nem..
    1:Véleményem szerint a szolgáltatást, amiért fizettem nem teljesítették, mivel a megrendelt napon nem történt meg a csomagfelvétel, így a szállítási díjat szeretném visszakérni.
    2: a két csomag karácsonyi ajándék lett volna, Németországba, amit nem fognak így megkapni időben.
    3:Az autóm nem arra való, hogy abban tároljam a futár által fel nem vett csomagot, hanem arra, hogy használjam, viszont ebben így korlátozva vagyok…
    4:A csomagok tartalmaznak növényt is, ami valószínűleg már nem él…
    5:Mi van, ha én mondjuk szerettem volna elutazni ez idő alatt családostól, de nem tudtam, mert 3 napig vártam a futárt és ugye nem fér semmi és senki a kocsimba a dobozok miatt…

    Nagyon kiváncsi vagyok, hogy erre mit fognak lépni, mert erre szerintem ésszerű kibúvót nem fognak találni…

Új hozzászólás Aktív témák