Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz Surda- #196 üzenetére

    az megvan hogy vannak magukra munkájukra professzionalizmusukra igényes népek akiket megüt a guta attól hogy zsírostarkójú parajok tilcsukbeznek mert nekik nem tetszik hogy verseny van? és én emiatt kések el.

    kurva édes anyjukat ám. Én se mentem tüntetni meg mittomén mer az utolsó munkahelyem kiszerveződött indiába mert ott olcsóbb. Kerestem uj munkát. ennyi. A történet ugyanez.

    Olcsóbb kevésbé minőségi, de olcsóbb megoldás lett ugyanarra. ezt választják KURVA nagyban is a cégek a világon mindenhol. De ja egyésgsugarú user ne tehesse. röghöz kötés esetleg?

    egész halkan említem meg hogy ugye ezt a kormányunk is örömmel veszi elvégre a sok sok itt levő multi ssc gyár mittomén mind azért van itt mert olcsó munkaerő vagyunk. relatív ugye de azok. vagyis ár értékben megfelel amit az ország nyujt. Szóval egyszerűen efelé halad a világ. költséghatékonyság. Erről szó az uber ( azon túl hogy TUDOD ELŐRE mennyi az annyi. nem egy szar futam a félkarú rabló előtt. )

    [ Szerkesztve ]

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák