Új hozzászólás Aktív témák

  • PeL

    addikt

    válasz Grave_444 #29188 üzenetére

    Én már nem bírnék naponta több órát játszani ezzel. Főleg amilyen jók a társaim akik folyton hívnak játszani, valamelyik nap is beszaladok egyikükhöz landolás után mert az én házamban nem volt fegyver az alsó szinten, felettem meg enemy volt, át kellett szaladjak az egyik társamhoz aki meg 220 óra játék után is olyan stresszben van a játéktól, hogy szaladok fel a lépcsőn hozzá, még össze is akadunk, kerülném ki, ő meg lelő mint a szart :DDD Persze ahonnan átjöttem erre rögtön megindult ránk az enemy és lelőtte társamat szedés közben...

    Sajna ha hotdropolok velük állandóan halunk mert nem bírnak senkit lelőni, ha meg távol ugrunk egyrészt rohadt unalmas a meccs nagy része, és a vége akkor is az hogy lelőnek minket ha találkozunk valakikkel, mert ugyanúgy nem bírnak senkit lelőni. Ha eljutunk endgame-ig véletlen akkor általános probléma hogy sokszor össze vissza rohangálnak, nem találják a helyüket, nem tudnak fedezni, infózni se infóznak sokszor, meg állandóan ellövetik magukat. A vége az szokott lenni hogy 3-4 meccs után kiégek teljesen, és van hogy napokig nincs kedvem játszani.

    Már tényleg ott tartok, hogy inkább elmegyek solozni ha játszani akarok. Bírom őket amúgy, csak lehetetlen velük értelmesen játszani :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák