2019. április 22., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-08-08 19:59:43

IT café

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

(#6001) spanglee001 válasza Hold (#5987) üzenetére

spanglee001
(PH! addikt)

miről váltottál? én is váltani akarok 980m van alaposban, az újban 1080 lesz :B
kiváncsi leszek mennyiben lesz jobb

:D !!!!44!4!!négy

(#6002) agressor12 válasza DrTechnoid (#5996) üzenetére

agressor12
(senior tag)

Köszi, nekem az kimaradt....
Mert azt néztem ,hogy a jelenleg bent lévő ládákból ilyet nem lehet nyitni.

(#6003) Mr.Csizmás válasza agressor12 (#6002) üzenetére

Mr.Csizmás
(PH! félisten)

crate guide

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtató hobbista | eladó Samsung S6 Edge Gold

(#6004) Hold válasza spanglee001 (#6001) üzenetére

Hold
(őstag)

GTX960ról, de 1080hoz tápcsere is kellett mert 8as csatlakozó nincs a régi tápokon

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#6005) Winne válasza Hold (#6004) üzenetére

Winne
(PH! nagyúr)

Ez picit olcsóbb lett volna. :DDD

Ez egy aláírás!

(#6006) Hold válasza Winne (#6005) üzenetére

Hold
(őstag)

Az lehet de egy 80%os tápom volt 450wal, nem bírta volna már el..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#6007) vzsryl válasza Hold (#6006) üzenetére

vzsryl
(PH! nagyúr)

A hatásfok nem egyenlő a táp által leadható teljesítménnyel. Egy megbízható, jó minőségű 450W-os táp hibamentesen tud 450W-ot adni a PC alkatrészeinek, sőt általában 10-50%-kal többet is, és csak utána kapcsol le a védelme.
A hatásfok azt mutatja, hogy ha konnektorból mérsz 100W-os fogyasztást, akkor egy 80%-os hatásfokú táp esetében 80W-ot kért a gép a táptól.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/

(#6008) Segal válasza vzsryl (#6007) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Meg hogy szetosztja e a voltot vagy nem. En pont azt sz*ptam be 1080Ti-nel hogy a regi tapom nem tudott eleg aramot kuldeni a videokartyanak. Bebootolt a rendszer de amint inditottam egy jatekot es kellett vopna a kakao a kartyanak azonnal restart...
Tapcsere megoldotta a problemat. Utolag is koszi megegyszer a tap temaba levo guruknak akik segitettek:R

(#6009) vzsryl válasza Segal (#6008) üzenetére

vzsryl
(PH! nagyúr)

Az más kérdés. Én csak a "80%-os" tévhitet akartam gyorsan elhessegetni.

[ Szerkesztve ]

(#6010) Hold válasza vzsryl (#6007) üzenetére

Hold
(őstag)

Én ezt értem, de már itt az új 80+ gold tápom, nekem ezzel biztonságosabb :)

[ Szerkesztve ]

(#6011) vzsryl válasza Hold (#6010) üzenetére

vzsryl
(PH! nagyúr)

A régebbi, jó minőségű tápok sokkal jobban túl voltak méretezve, mint mai társaik, és jobb minőségű alkatrészekkel is dolgoztak.:)

[ Szerkesztve ]

(#6012) cintula187 válasza xtro (#5949) üzenetére

cintula187
(PH! addikt)

Már megbocsáss de te mégis mit képzelsz magadról, hogy leoltod ezért? Mindenki leírhatja ide a tapasztalatait útját a top akárhányba.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#6013) Hold válasza vzsryl (#6011) üzenetére

Hold
(őstag)

Chieftec 450W (CTG-450-80P) tápot cseréltem
FSP Hydro X 550W Gold (PPA5503301) tápra

(#6014) vaakuum

vaakuum
(őstag)

Tegnap nézegettem a karaktert játék közben kicsit jobban (egy bombázás miatt most kivételesen a lapítás mellett döntöttem), és meglepve tapasztaltam, hogy a Tomy gunnak a csöve kilógott a falon keresztül a fürdőszobából, és a karakter is áttolja a rohambilis fejét az ajtón, miközben az automatikus mocorgását csinálja és hajlong közben. Elég muris, ugyanakkor elég gáz is. Nincs értelme így a lapításnak nagyon.

Star citizen Referral CODE: STAR-X374-GRFQ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen . . . Szerintem is, csak nem pont úgy, waze!

(#6015) EclipseGT válasza vaakuum (#6014) üzenetére

EclipseGT
(PH! addikt)

Ez már elég régi bug. Ezért nem veszek fel soha kabátot sem, mert tuti átlóg a falakon, és egyből tudják, hol vagy. :D

"A gondolkodás nehéz dolog. Ezért csinálják olyan kevesen." -Albert Einstein

(#6016) ReFleXx

ReFleXx
(PH! addikt)

meccs közben elmész vacsizni, visszaérsz és csirke vacsi (AKA #1)
[link]

(#6017) Segal válasza ReFleXx (#6016) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Ez hatalmas:D

(#6018) kisza25 válasza ReFleXx (#6016) üzenetére

kisza25
(PH! félisten)

nekem csak olyan volt, hogy squaban voltunk, 1-2 perc loot után felébredt a gyerek, lehasaltam a fűbe, kimentem, csináltam kaját a gyereknek, majd futottam a többiek után, meg dácsiát találtam és azzal mentem utánuk, a végére egész squad kihalt, csak én maradtam életben és csirkevacsi lett a vége:D

Eladó: HP ProBook 11 G2 Fekete, i3-6100U 2.30GHz, 4GB, 240GB SSD+ 500GB HDD, win7pro+ Win10pro 11hó gari, dupla akkumulátor 10-12órát bír

(#6019) vzsryl válasza EclipseGT (#6015) üzenetére

vzsryl
(PH! nagyúr)

Sose Kempelek közel a falhoz, mert minden átbugol rajta...

(#6020) tepenzed válasza EclipseGT (#6015) üzenetére

tepenzed
(őstag)

a fegyver nagyon szépen átlóg a falnál minden pozicióban, nagyon sokszor így szúrom ki az embereket és wall hack szerűen végzem ki őket :D

[ Szerkesztve ]

(#6021) mamusz11

mamusz11
(tag)

Lehet offos akkor sry..

Szerintetek steamen winter sale-en le lesz a PUBG akciózva kb 20eu-ra vagy ne is reménykedjek és vegyem meg most 8,k ért(Ft)?

[ Szerkesztve ]

Learning never exhausts the mind!

(#6022) sagem válasza mamusz11 (#6021) üzenetére

sagem
(PH! addikt)

Kevés rá az esély, mert év végén jön ki az EA státuszból (elvileg) +új map és egyebek fenntartják a hypeot, s amíg viszik mint a cukrot, nincs okuk akciózni. Szerintem max -10%ot kap Steamen ha kap egyáltalán idén.

Szokott hozzá lenni kupon, a napokban is volt a GMG-n, érdemes nézni, illetve Steamen kívül olcsóbb kicsivel.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#6023) EclipseGT válasza sagem (#6022) üzenetére

EclipseGT
(PH! addikt)

Ha megjelenik rendesen, akkor újra meg kell venni, vagy aki beszerezte EA alatt, annak megmarad?
Soha nem vettem még EA játékot, azért kérdezem.

(#6024) sagem válasza EclipseGT (#6023) üzenetére

sagem
(PH! addikt)

Természetesen megmarad, nem kell beszerezni újra :) Néha az EA játék drágább lesz a megjelenés után, de a PUBG esetében ugyanez az ár fog maradni a megjelenés után is, így most csak annyi "előnyöd" van, hogy már most játszhatsz, meg gyűjtheted a ládákat/skineket amiket vagy használsz vagy eladsz. Ha tetszik a játék akkor nyugodtan vedd meg, már nincs olyan tragikus állapotban, bőven játszható most is :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#6025) olle válasza mamusz11 (#6021) üzenetére

olle
(senior tag)

Nem lesz Summer salen sem volt. :) Nincs szükség rá 30 eurót simán megér.

ASUS ROG B350-F Strix. AMD Ryzen 1600X. R9 390.

(#6026) mamusz11 válasza olle (#6025) üzenetére

mamusz11
(tag)

Köszi a válaszokat! :R Akkor meg kell vegyem :D

Learning never exhausts the mind!

(#6027) Create. válasza mamusz11 (#6026) üzenetére

Create.
(őstag)

Cdkeysen 24.99eur

(#6028) Segal válasza mamusz11 (#6026) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Ez nem is lehet kerdes. VEDD!

(#6029) EclipseGT válasza sagem (#6024) üzenetére

EclipseGT
(PH! addikt)

Oks, köszi.
Már rég megvettem, szóval nem azért kérdeztem. Csak nem tudtam, hogy működnek az EA játékok. :K

(#6030) Mr.Csizmás válasza Create. (#6027) üzenetére

Mr.Csizmás
(PH! félisten)

legalább régiózáras ruszki serial?

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtató hobbista | eladó Samsung S6 Edge Gold

(#6031) syler123 válasza olle (#6025) üzenetére

syler123
(PH! addikt)

Folyamatosan oltottam a játékot, de azért én is ráfüggtem rendesen :D

Ami még mindig zavar hogy az összes ház szinte ugyanaz belülről, elrendezés, minden. Annyira kevés variációt készítettek, hogy az már nem igaz, egy 3 fős fejlesztőcsapat összedobna több típusú, elrendezésű házat.
Blenderben én összedobok egy típust 1 nap alatt, aki jobban benne van, az meg 3-at. Valakit erre kellett volna ráállítani.

Eladó Skyrc E4 töltő

(#6032) olle válasza syler123 (#6031) üzenetére

olle
(senior tag)

Valahogy nincs bajom a változatossággal. :) Nem házat venni mész fel egy szerverre! :D Lassan 400 óránál nem panaszkodok az árra. (FC Primal 3 kőkemény óra a megjelenés napjától....) ez jobban megérte.

ASUS ROG B350-F Strix. AMD Ryzen 1600X. R9 390.

(#6033) Segal válasza syler123 (#6031) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Ugorj a katonai bazisra vagy a sulihoz az maskepp nez ki:DDD

(#6034) ReFleXx

ReFleXx
(PH! addikt)

csinaltak valamit a motorral? sokkal borulosabb lett.

(#6035) Ochocinco46 válasza Segal (#6033) üzenetére

Ochocinco46
(fanatikus tag)

:D :D

(#6036) yozsee11

yozsee11
(fanatikus tag)

A sok-sok-sok második hely után vééégre ma már nekem se kell éheznem! :C

Egyre jobban bejön ez a játék, már kezdek ráfüggeni! :DD

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#6037) Segal válasza yozsee11 (#6036) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Gratula!
Nekem soloba meg "csak" masodik van de squadba mar en is kostoltam a csirket:))

(#6038) nejad válasza DrTechnoid (#5994) üzenetére

nejad
(fanatikus tag)

És a lovét ki lehet venni a steam-ről vagy csak levásárólni lehet?

(#6039) Segal válasza nejad (#6038) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Egy apro trukkel tudod kivenni.
Ha feladsz egy hirdetest a neten hogy veszel masnak jatekot es o meg kartyara utalja neked a jatek arat. Jelenleg is vannak ilyen hirdetesek 10-15% kedvezmenyt szoktak felajanlani a jatek arabol tehat mindenkepp buksz valamennyit de mas esetbe csak levasarolni tudnad:(

(#6040) nejad válasza Segal (#6039) üzenetére

nejad
(fanatikus tag)

Amilyen felárral a steam dolgozik nem is hangzik rosszul.

(#6041) lemusz válasza nejad (#6040) üzenetére

lemusz
(PH! addikt)

PUBG/CSGo/TF2 stb skineket ellehet adni 3rd party oldalakon (pl. opskins) kb 75-80%-os steames értéken. Onnan kiutalod paypalra, onnan pedig ha kell, akkor bankkártyára.

(#6042) nejad válasza lemusz (#6041) üzenetére

nejad
(fanatikus tag)

Ha mindenem eladnám kb 30 euró lenne, úgyhogy annyira nem érdekes, csak mondom ha esne valami 100 eurós cucc ;] De elég pénzmosoda gyanús ez az egész mert a ládához a kulcsokat volt, hogy drágábban adták mint amennyiért a játékban volt. :F

(#6043) RazoR válasza syler123 (#6031) üzenetére

RazoR
(PH! kedvence)

Arra jó hogy sok az egyforma ház, hogy egy idő után már a belépés pillanatában tudod, hogy melyikben hova kell menni! :DDD

Nem a probléma a probléma, hanem a hozzáállásod a problémához!

(#6044) RazoR

RazoR
(PH! kedvence)

Nálatok is frissült a test server?

Nem a probléma a probléma, hanem a hozzáállásod a problémához!

(#6045) DrTechnoid válasza nejad (#6038) üzenetére

DrTechnoid
(senior tag)

Opskinsről szedem ki, mostmár a sok fee meg levonás után is 270k körüli értékre számítok ami repül a számlámra. De most azon mesterkedek éppen hogy megfejeljem egy kis extrával :D

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#6046) EclipseGT

EclipseGT
(PH! addikt)

Eladni amúgy hogy lehet a ládákat / skineket?

(#6047) Segal válasza EclipseGT (#6046) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

A jatek fokepernyorol felmesz a steam piacterere es meghirdeted.

(#6048) Peppo

Peppo
(senior tag)

Kicsit fura volt az utolsó meccsünk. (squad) Először a suliban jártunk, ott megvolt az eddigi leggyatrább loot. Egyetlen AR kb. 100 lőszerrel, amúgy meg csak shotgunok. Aztán átmentünk Rozhokba, ott már javult a helyzet. A játék végéig amúgy senkit nem láttunk, egy csapaton kívül.

Ők az emeletes házakhoz ugrottak, és ott is maradtak a végéig. Az egyikük folyamatosan négyesével irtotta a népet. Minden kill az övé volt, és pillanatok alatt végzett egy-egy csapattal. A végén mi is összefutottunk vele, hármunkat kiszedett kb. 2 másodperc alatt kiosztott fejlövésekkel, pedig ehhez még elég sokat kellett forgolódnia is, mert szerteszét voltunk több irányban. Végül havert nem vette észre, így sikerült kilőnie, de nekem akkor is fura volt. Streamerektől nem látok ilyen lövéseket, mint amilyeneket ettől láttam.

A vége csirke lett úgy, hogy hármunknak egy árva hit pointja sem volt, a negyediknek meg az az egy kill. :)

(#6049) EclipseGT válasza Segal (#6047) üzenetére

EclipseGT
(PH! addikt)

Köszi, már kikukáztam a steam-en belül a boltot. :D
Még soha nem használtam, azért kérdeztem csak.

(#6050) Segal válasza Peppo (#6048) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Ez általába így szokott lenni. Amikor jó a loot és kezded azt hinni ebből még akár lehet is valami akkor jön valaki és meghalsz, ha meg ritka sz*r a loot és temeted az egész kört akkor simán bejutsz tizen belülre és akár még jól is jöhet ki a lépés.
Amikor squadba győztünk nekem is minden nulla lett. Ma negyedikek lettünk duoba és volt ölésem meg sebzésem is. (pocsék loot mellett a házam előtt állt meg egy motor egy párossal. Egyiket megöltem, másikat megsebesítettem de megölt, végül a társam megölte a társát is de sajna a végére a társamra is ketten mentek :( )
Ez van egyszer fent egyszer lent :DDD

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.