2019. április 22., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-08-08 19:59:43

IT café

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

(#7001) P3t3rson79

P3t3rson79
(újonc)

Több hozzászólásnál látom, hogy a minél nagyobb monitort, meg a 4K-t emlegetik az emberek, és akkor majd biztos jobban fognak játszani, ha nekik is lesz olyanjuk.

Nézegetem már egy ideje, hogy a nagyok milyen megjelenítőkön játszanak:
Ibiza: BenQ XL2411Z
DrDisrespect: ASUS VG248QE
Shroud: BenQ XL2430T
SprEEEzy: LG 144hz 24GM77
Aculite: BenQ XL2411
Anthony Kongphan: ASUS ROG SWIFT PG279Q
Summit1g: ASUS VG248QE 24-inch 144hz 1ms

Majdnem az összes monitor 24" + FullHD. Szóval inkább a 144Hz és az 1ms számít szerintem, nem a méret meg a felbontás.

(#7002) miazmá

miazmá
(tag)

Az mitől lehet h ultrán több fps-em van meg simább a játék, mint very lowon vagy mediumon?

(#7003) zarayg válasza miazmá (#7002) üzenetére

zarayg
(fanatikus tag)

early access, optimalizálatlan a játék

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm. || Üzletszabályzatomat itt olvashatod el: https://bit.ly/2Mr3ARe

(#7004) tepenzed válasza miazmá (#7002) üzenetére

tepenzed
(őstag)

nekem szintén :D
Állítólag ebben a játékban ez úgy müködik, hogy azáltal, hogy a játék butítja a grafikát, a hardware még jobban dolgozik :DDD Vhogy nehéz elhinni, de tapasztalom én is.

(#7005) miazmá válasza tepenzed (#7004) üzenetére

miazmá
(tag)

Akk oké, azt hittem velem van baj :D

(#7006) Preda válasza tepenzed (#7004) üzenetére

Preda
(senior tag)

Igen csak ultrán sokkal nehezebben veszed észre a másikat. Mert sokkal részletgazdagabb a kép.

[ Szerkesztve ]

(#7007) tepenzed válasza Preda (#7006) üzenetére

tepenzed
(őstag)

nekem a grafika fontosabb, mint, hogy hülyére butított grafikával esetleg hamarabb észrevegyem az ellenfelet :D Ami általában nem igaz, mert ha egy mező közepén elkezdenek pötyögtetni vhonnan, már tökmind1, általában ez szokta a halálomat okozni, máskor azért könnyen észreveszem őket.
Pl ha kiveszem az élsimítást akkor én nehezebben veszek észre bármit is, annyira zavaros a kép.

[ Szerkesztve ]

(#7008) Lokids válasza Preda (#7006) üzenetére

Lokids
(őstag)

Nekem valamikor, valamiért a játék felrakta magát ultrára.
A poén, hogy észre sem vettem, hogy "szebb" lett a game.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#7009) TheProb válasza Lokids (#6998) üzenetére

TheProb
(PH! kedvence)

Én már annak is örülnék, ha az itthoni lőtereken nem csak parabellummal és egyéb bucsus fegyverekkel lehet lőni, hanem valami normálissal is. :D

Persze ha dezinformált vagyok, akkor szóljatok :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | MCSA: Windows Server 2016

(#7010) miazmá válasza Preda (#7006) üzenetére

miazmá
(tag)

Én nem éreztem h sokkal nehezebb lenne észrevenni a másikat.
Viszont 1v1 szitukban sokkal könnyebben leölnöm az ellent, mert nem laggolok úgy, mint low grafon.

[ Szerkesztve ]

(#7011) Lokids válasza TheProb (#7009) üzenetére

Lokids
(őstag)

Én a budakeszi lőtéren voltam. Ott igazit adtak a kezembe. Csak max semi-auto volt mind, a magyar törvények miatt.

(#7012) atee válasza TheProb (#7009) üzenetére

atee
(őstag)

[link]

Hajrá! :)

(#7013) etejedu válasza Lokids (#7011) üzenetére

etejedu
(őstag)

Budakeszi létemre illene mar oda is elmennem! :B

[ Szerkesztve ]

(#7014) holozis_HUN válasza atee (#7012) üzenetére

holozis_HUN
(PH! kedvence)

160 lövés 50k? Aztaq...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#7015) atee válasza holozis_HUN (#7014) üzenetére

atee
(őstag)

Van ahol két lövés húszezer :D

(#7016) zarayg válasza atee (#7015) üzenetére

zarayg
(fanatikus tag)

vagy 10 perc ötezer :DDD

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm. || Üzletszabályzatomat itt olvashatod el: https://bit.ly/2Mr3ARe

(#7017) lemusz válasza holozis_HUN (#7014) üzenetére

lemusz
(PH! addikt)

Nyíregyházi piacot tudom ajánlani, ennyiért elvileg már Ak-t kapni, tárral, mindennel.

(#7018) kisza25 válasza holozis_HUN (#7014) üzenetére

kisza25
(PH! félisten)

na ja szerinted mennyibe kerül 1db lőszer? így 312,5Ft-ra jön ki és akkor még a fegyverek megvásárlását, karbantartását, a hely költségeit nem is számolom bele
most így hirtelen
na meg a golyósok
így is drága? :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: HP ProBook 11 G2 Fekete, i3-6100U 2.30GHz, 4GB, 240GB SSD+ 500GB HDD, win7pro+ Win10pro 11hó gari, dupla akkumulátor 10-12órát bír

(#7019) illest309 válasza niof (#6978) üzenetére

illest309
(tag)

Hát... A helyzet az hogy nem kicsit, nagyon elszarják a való életet, a VSS-ben a való életben 9x39-es golyó van ami nagyobb az AK golyónál is valamivel ami 7.62 ugye, Brutális fegyver, itt meg mi van szaros pisztoly 9mm (azaz 9x19) van benne... nálam a játék már itt elbukott a realisztikában.

(#7001) P3t3rson79:

Szerintem felesleges játékra 24-nél nagyobb, mivel úgy sokkal nagyobb teret kell figyelned.

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711 - Steam/Uplay/Xbox: illest309

(#7020) ReFleXx

ReFleXx
(PH! addikt)

kipukkadt a lufi. :C

(#7021) etejedu válasza ReFleXx (#7020) üzenetére

etejedu
(őstag)

Mindent eladtam tegnap! :P (csak kár hogy láda nem volt köztük :) )

[ Szerkesztve ]

(#7022) TheProb válasza Lokids (#7011) üzenetére

TheProb
(PH! kedvence)

Hm, nem rossz, nem rossz.

Barrett-tel mennyiért lehet lőni, azt nem találtam meg hirtelen?

(#7023) holozis_HUN válasza TheProb (#7022) üzenetére

holozis_HUN
(PH! kedvence)

Valakinek nincs pár gönc elfekvőben? Kellene a melltartós karakterre valami ruha :D Bármi jó, ami számotokra felesleges és nem bánjátok, ha átdobjátok, hogy felruházzam a kicsikém :B

OctoPirate steam.

(#7024) Hunbeast87 válasza holozis_HUN (#7023) üzenetére

Hunbeast87
(senior tag)

Játszol, kapsz ingame pénzt, ládát veszel és kinyitod. Eléggé egyszerű a képlet. ;]
Igazából meg mindegy, ha nincsen rajtad ruha, van amikor a fél lobby így indul :DDD , a pályán elszórva is bőven találsz majd cuccot, amit magadra aggathatsz.
Néhány hét múlva (ha aktívan játszol) annyi ruhád lesz, hogy nem tudod majd hova rakni őket. :D

Szerk.: yozsee11 ajánlása is elég egyszerű. Amúgy szerezz be ládát ingame, Steam piacon meg add el. Abból meg veszel olcsó cuccot.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#7025) yozsee11 válasza holozis_HUN (#7023) üzenetére

yozsee11
(fanatikus tag)

Ha nem akarsz ládákat gyűjtögetni és nyitogatni, akkor a Steam piacon is tudsz venni ruhát 4-6 centért is akár, neked tetszőt.

[link]

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#7026) holozis_HUN válasza yozsee11 (#7025) üzenetére

holozis_HUN
(PH! kedvence)

Nincs hozzáférésem, mert Steamen nem költöttem még 5 eurot... Pfff de utálom ezt a rendszert...

(#7027) Mr.Csizmás válasza holozis_HUN (#7023) üzenetére

Mr.Csizmás
(PH! félisten)

alapból nem ad rá valami? nekem rémlik mintha vmi szürke gatya+fehér póló+utility belt-et adott volna rögtön kattintva.

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtató hobbista | eladó Samsung S6 Edge Gold

(#7028) Lokids válasza TheProb (#7022) üzenetére

Lokids
(őstag)

Barettel 9K/ töltény. Csak a töltényhüvely 1000 forint. (azt vissza kell küldeniük a gyárba, de ha kifizeted megtarthatod)

(#7029) holozis_HUN válasza Mr.Csizmás (#7027) üzenetére

holozis_HUN
(PH! kedvence)

Ah de igen, van, csak kellet a játéknak egy reboot, eddig Character fül alatt nem volt semmi... Köszi!

(#7030) freeknight válasza TheProb (#7022) üzenetére

freeknight
(őstag)

Ha az 50-es kaliberű fegyverekre gondolsz (pl a Barrett M95), azt szerintem Magyarországon sehol, Szlovákiában vagy Csehországban érdemes érdeklődni.

.416-os Barrett (M99) viszont van Budakeszin, azt nem tudom mennyiért adják, fel kell őket hívni.

(#7031) miazmá

miazmá
(tag)

Az autók jól oda vannak ragasztva a pályára :((
Buggy mögött áll a gyerek, dacia-val belerongyolok padlógázzal és csak úgy lepattantam róla és felborultam az meg meg se mozdul.

(#7032) Lokids válasza miazmá (#7031) üzenetére

Lokids
(őstag)

Én meg elütöttem egy embert, aki erre simán lelő. Baszki azt hittem az elütés halálos...

(#7033) xtro válasza miazmá (#7031) üzenetére

xtro
(fanatikus tag)

(#7034) szallasi007 válasza xtro (#7033) üzenetére

szallasi007
(őstag)

Ugyan nincs meg a játék egyenlőre de ránézésre (streamek alapján) nem túl realisztikus, a fizikát meg nemigen erőltetik ;)

[ Szerkesztve ]

(#7035) 128bit válasza Carlytoo (#6999) üzenetére

128bit
(tag)

Köszi
fent vagyok ,de ketten vannak csak fent :(

Sanyesz (medence gépész) 06708810076 . Bármi ami medence !

(#7036) Segal

Segal
(PH! addikt)

A loot megint szenzációsan volt elosztva. Az én level 2-es sisakom is kb 100 méterrel odébb vettem fel :DDD

(#7037) Hauptmann válasza Segal (#7036) üzenetére

Hauptmann
(PH! addikt)

És amikor egymás mellett fekszik három 8X-os távcső, felveszed mindet, nehogy másé legyen, de azután egy pisztollyal, meg shotgun-nal nyomod végig, mert nem találsz semmi olyan fegyvert, amire feltehetnéd? :DDD

(#7038) core i7 válasza Segal (#7036) üzenetére

core i7
(PH! addikt)

Na! Azért azok a sisakok más színűek :DDD

A Videókártya manapszág drágaszág

(#7039) DrTechnoid

DrTechnoid
(senior tag)

Kipróbálta valaki ezt? A ritka japán DMM póló szerezhető meg vele emígyennn, nála megtekinthető.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#7040) saen válasza DrTechnoid (#7039) üzenetére

saen
(Topikgazda)

Nem, de Shroudnak is van ilyen pólója.

(#7041) Mr.Csizmás válasza DrTechnoid (#7039) üzenetére

Mr.Csizmás
(PH! félisten)

need to buy a copy of PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS for 3.000 JPY (about 22,63€/29,60$)

:C

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtató hobbista | eladó Samsung S6 Edge Gold

(#7042) Winne

Winne
(PH! nagyúr)

Azt nem tudom ki mondta, hogy magasabb grafikai beállítások mellett jobban megy a játék, én feltettem very lowról mediumra és 30 fps-t esett ugyanott mérve, szal ezt annyira ne terjesszétek szvsz.

Kezdek amúgy belefáradni kicsit a játékba, már nem adja azt, amit az elején sajnos, bár lehet, hogy a pillanatnyi rossz szériám mondatja ezt velem, de nagyon random ez a játék és itt nem csak a lootról és szerencséről beszélek, hanem, hogy mit mire ad be pl.

Itt egy példa: [link]

Én általában kettő, max 3 hitre halok ha boostolva is vagyok és full a hp-m, de 4-5 hiteket lövök emberekre, gondolom rosszabbul célzok és engem mindig fejbelőnek, én meg csak testre találok. Lehet pihentetnem kell a játékot kicsit, mielőtt elmegy a kedvem tőle. :(

Ez egy aláírás!

(#7043) miazmá válasza Winne (#7042) üzenetére

miazmá
(tag)

Én(is) és nem tudom miért mondtam volna ha nem így lenne.

(#7044) zarayg válasza Winne (#7042) üzenetére

zarayg
(fanatikus tag)

ja ez szokásos, az enemy fegyója mindig pontosabb, erősebb és gyorsabb mint az enyém :)

(#7045) TheProb válasza Winne (#7042) üzenetére

TheProb
(PH! kedvence)

Én mondtam már párszor. Ultrán ugyan annyi vagy több az FPS-em, mint high-on vagy mediumon.

(#7046) tepenzed válasza Winne (#7042) üzenetére

tepenzed
(őstag)

persze mert gtx 680-ad van, jóhogy nem bírja feljebb. Viszont ha jelentősen jobb a hardware mint amit ez a játék igényelne, a downgrade még inkább megakasztja a jobb kártyákat, ezért tapasztalják sokan, hogy magas beállításokon jobban fut. Ezt már több helyen olvastam, hogy itt hülyén oldótták meg a butítást

(#7047) Winne válasza tepenzed (#7046) üzenetére

Winne
(PH! nagyúr)

Magyarán ha veszek egy jobb vga-t, hogy több fps-em / magasabb min fps-em legyen ugyanígy very lowon, akkor mellélövök?

Ez egy aláírás!

(#7048) MarioAna válasza Winne (#7042) üzenetére

MarioAna
(senior tag)

a napokban a hit registration nagyon furcsán dolgozik.
míg CS:GO-ban DM-en ScreaM módon osztom az 1 hites fejeseket, addig most volt olyan, hogy az extended mages M416 kifogyott teljesen, full auto módban egy kb 20m-re lévő enemyn. Nem néztem vissza az esetet, de kizárt dolog, hogy 35 golyót mellélőttem olyan közelről (level 2-es helmet volt az ellenen még a kör elején, ha lvl3-as armorban lett volna, akkor is 5 hitből szerintem legalább 1 elkapta volna a fejét).
Streamereknél is elég sok ragelés volt most, főleg a "bajszosdoktornál", amikor úgy lövik le 1 hit-shotgunnal, hogy neki még az másik játékosnál loot animációt mutatott a szerver (és kétszer belelőtt előtte autoshotival) :DDD

(#7049) Mr.Csizmás válasza Winne (#7047) üzenetére

Mr.Csizmás
(PH! félisten)

igen :K

1060/6g+i5-6402P-n nekem is sokszor alárúg 30 fps-ig, de nagyjából az 50-60 megvan high-high+AA-val.

(#7050) agressor12 válasza MarioAna (#7048) üzenetére

agressor12
(senior tag)

Ha megnézed az össze komoly játékost a nagyon nagy részük single módban használja a fegyót,auto módban nagyon nagyot rúg vissza az összes és ezálltal szór.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.