Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Mágus2 #99601 üzenetére

    köszi!

    csak jelet kap onnan, és kap még pluszban egy jelet a helyzetjelzőről, mivel olyant vettem, hogy kulcselfordításra 100% fényerő és ha ráadom a lámpicskukat, akkor is világít tovább csak 50%ra leveszi a fényerejét :)
    Én is gondoltam valami ilyesmi dologra, nekem a termosztát ugrott be elsőre, de azt elvetettem mert hát az vagy megy vagy nem, de akkor keresünk ilyesmi jeladót és akkor megcsappantjuk, pl. izé is jó légtömegmérő? Arra gondolok, ami aaaa fékmunkahengertől az autó eleje felé nézve helyezkedik el az egyik levegő csövön?

    Annyi, hogy az egyik szálát blank és ráköt és kész? Mert akkor szupi :)

    Majd lövök képet, hogy milyen lett, a farikcsa kész, egészen jól sikerült, ahhoz képest, hogy én és jóbarátom csináltuk

    TaaT: Neem nem ilyent vettem, ilyent sajnos nem lehet kapni még b5-höz, mivel nekem egyben van a jobb oldali ilyen rácsom teljesen és csak a bal oldali van külön, ahol a vonószem van :)

    Osram ledriving lg drl 102 a szerzeményen neve

    [ Szerkesztve ]

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák