Új hozzászólás Aktív témák

  • Ck.

    addikt

    válasz Mágus2 #99385 üzenetére

    Köszi szépen, hogy utánanéztél, most annyit tudok tenni, hogy nyitott szemmel járok és keresgélem folyamatosan, mást nem tudok tenni egyelőre. Hétvégén elnézek bontóba.
    Újabb kocka ami ugyanőgy 2,5 A6 automatához van, gondolom nem lesz jó...

    Amúgy ma meg lett nézve a turbó, amennyire lehetett. Nem lóg, mechanikailag rendben van, meg is lett dicsérve a korához képest.
    Viszont a hang továbbra is kérdéses. Megpróbálom telefonnal felvenni, de nem garantálom, hogy értékelhető lesz.
    Azt a megszorult regulációt hogyan tudnám ellenőrizni? Vagy akkor a turbó értékeim se olyanok lettek volna? Egyértelműen fix fordulatnál jelentkezik a dolog és szinte csak egy pillanatra. Mit kellene megnézni szerinted?

    Talival kapcsolatban:
    Nagyon szeretnék venni, régi vágyam már, hogy élőben is lássam a Mag-ot és a Mag Mesterét. :) De sajnos nagyon nehéz volt a mostani augusztusi szabadságot is elintézni, ezért most nem tudom megoldani sehogysem.
    Viszont egy augusztus 20-30 közötti mini tali nekem még Kassára is tökéletes. Ha csak 2 fő jönne el, nekem már akkor megérné, nem érdekel hogy Szegedről hány km-t kell levezetnem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák